Jump to content

Recommended Posts

Witam 

Chce kupić do auta kamerkę samochodową. Jakąś polecacie? Ważne żeby była dość łatwa w obsłudze  i też nie jakoś super droga. Może tak do około 300-400zl? Coś w tym przedziale cenowym znajdzie się sensownego?

Kamerka do auta w tej cenie będzie już full wypas. Ja mam kilkuletnią co teraz szału nie robi, w lusterku z kamerą z tyłu. Ogólnie zdarzają się babole w stylu resetowania daty, ale w razie W stanowi dowód. 

Wybór jest ogromny, najlepiej dash cam jakiś lub lusterko, patrzeć na oceny i jakość. 

Jeśli nie nagrywasz jakichś akrobacji tylko traktujesz jako urządzenie typu czarna skrzynka to ten za 200 już będzie spoko.

A co do kamer na kask to sam też szukam na motocykl @wrotycz, trzeba mieć na uwadze że wiele "4K" wcale nie ma 4K, ale mają za to marną pamięć i baterię. Nie jestem w stanie nic polecić, trzeba patrzeć na testy.

• Like 1
  • Thanks 1
  • 2 weeks later...
  • Similar Content

• By CookieMonster
      Witam Panowie

Zastanawiam się nad kupnem auta typowo miejskiego. Biorę pod uwagę Toyota yaris, peugeot 107 i Toyota Aygo. Może macie jakieś doświadczenia z tymi autami? Dodam że Yarisa biorę pod uwagę do rocznika 2004. Bo tu ugdzie mieszkam czyli UK potwornie trzymają cenę

Będę wdzięczny za wszystkie opinie i pomoc

• By Rodanek
      Jak samemu naprawić skrzypiące wycieraczki.

• By użytkownikx
      Witam. Zamierzam kupić Audi A4 B5 rocznik 97, benzyna. Przebieg 87 tyś km, z papierami. Oryginalna książka serwisowa. Manual. 1.6 silnik, 101 km.Oglądałem auto i jest super utrzymane, elektronika wszystko działa, rdzy nie ma.Szyberdach, klima, elektryczne szyby i dwie poduszki. Srebrny kolor sedan. Bardzo dobrze utrzymany. Jedynie drugi bieg trochę ciężej wchodzi i silniczek skokowy nieregularnie czasami. Warto brać? Cena 5900. Może uda mi się ją trochę zbić. 

• By MoszeKortuxy
      https://apynews.pl/gta-vi-premiera Zmiana płci w GTA? Granie kobietą. Co o tym sądzicie?

Nic bardziej nie elektryzuje niż wieści o nowej części Grand Theft Auto, czyli tytule, który z każdą kolejną odsłoną na nowo wyznacza trendy i często rewolucjonizuje świat gier wideo. Kolejna część może okazać się naprawdę dużą rewolucją. 

Od razu przejdźmy do rzeczy: kolejną bohaterką nowej części Grand The... Czy coś Wam w tym zdaniu nie brzmi? No właśnie! Według doniesień The Know w rolę głównego bohatera wcielić się ma kobieta! Akcja ma powrócić do Vice City, choć możliwe mają być podróże międzykontynentalne do Ameryki Południowej, co sugeruje, że fabuła może dotyczyć przemytu narkotyków. Według informacji premiera gry zaplanowana jest najwcześniej na 2021 rok.
      Autorzy kanału The Know powołują się na anonimowego informatora, który jednak związany jest z Rockstarem, czyli studiem odpowiedzialnym za produkcję kultowego tytułu. The Know jednak już wcześniej udawało się trafnie informować o nadchodzących, niezapowiedzianych produkcjach - tak było w przypadku gry Dark Souls III. 

Jeśli informacje podawane przez The Know okażą się prawdą, a istnieją ku temu spore szanse, to czeka nas rewolucyjna odsłona GTA. Rockstar jeszcze nie zaskakiwał nas zmianą kontynentu ani zmianą płci głównego bohatera, a zdążył już udowodnić, że każda część serii GTA zdecydowanie się czymś wyróżnia.

• By Voqlsky
      Witam jeżeli macie jakieś dobre filmy na temat techniki , operatorów kamer , montażystów i samych reżyserów to  wklejajcie  .
      P.S tematy  o sprzęcie  "filmowym" typu Panavision,Arri, zero lustrzanek ;p .

1)
      2)
      3)
      Link 3 ,Link4 , Link5, Link6

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.