Skocz do zawartości

Dlaczego kobiety kłamią, że nie lubią umięśnionych?


Rekomendowane odpowiedzi

Kobiecy język intuicji i estrogenu glitchuje się w logicznej matrycy męskiego testosteronu, aby go zdekodować należy posłużyć się prawem podwójnej negacji*

 

Kobieta mówi - TAK, znaczy NIE

Kobieta mówi - NIE, znaczy TAK

 

Lewa logiczna półkula odpowiada za mowę i racjonalność. To dlaczego oczekujesz tak złożonego przekazu od prawej, emocjonalnej półkuli?

 

*działa w 90% przypadków

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego kobiety kłamią, że nie lubią umięśnionych?

Z tego samego powodu co faceci, którzy mówią, że nie lubią dużych cycków, albo zgrabnych dupeczek. Najłatwiej to porównać w ten sposób, bo schematy wszędzie są takie same.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Lucjusz napisał:

Dlaczego kobiety kłamią, że nie lubią umięśnionych?

Z tego samego powodu co faceci, którzy mówią, że nie lubią dużych cycków, albo zgrabnych dupeczek. Najłatwiej to porównać w ten sposób, bo schematy wszędzie są takie same.

 

 

Ja tam wale z grubej rury że cycki najlepsze takie żebym mógł się w nich utopić i dupsko jak u latynoski xD

A jak laska mówi że goli cipę to może już wypierdalać :D

Edytowane przez bassfreak
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak miałem kilka lat temu około 75 kg i byłem lekko przypakowany, niski BF( płaski brzuch, widoczna już kratka oraz szerokie ramiona w stosunku do talii) byłem lepiej postrzegany, jako bardziej atrakcyjny. Jedna to aż śliniła się na mój widok, mimo iż nie byłem napompowanym klocek. Większość kobiet lubi po prostu umiarkowanie umięśnionych mężczyzn z podrzeźbionym brzuchem i szerokimi ramionami. Same nogi i ręce schodzą na dalszy plan. To właśnie takie rzeczy jak szerokość ramion i niski BF świadczą zazwyczaj o poziomie testosteronu samca. Często słyszałem, że kobiety lubią mężczyzn z brzuszkiem, co jest rzecz jasna wierutnym kłamstwem i głupotą, bo świadczy o słabym zazwyczaj stanie zdrowia czy to kobiety czy mężczyzny. Nie słuchajcie bajek o tym, że kobiety nie podniecają się mięśniami, bo z ewolucyjnych przesłanek, to właśnie samiec umięśniony dawał kobiecie i potomstwu większe szanse przetrwania. A kobiety, które tak mówią, nie chcą wyjść na powierzchowne albo nie mogą mieć fizycznie takiego samca

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobiety kłamią jak i my. 

Najczęściej jak chodzi o przebieg itd. 

Co wyprawiały wcześniej.. 

 

Z drugiej strony, miałem kilka takich ostrych reakcji, jak próbowałem wypunktować ich niby klamstwa, 

otrzymałem odpowiedź żeby ich słuchać. Mają swoje mózgi, przemyślenia itd. SŁUCHAĆ ICH. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, jankowalski1727 napisał:

Wiele razy już się spotkałem z tym, że kobieta mówi, że ona nie lubie umięśnionych i przypakowanych, jakiś tam zarys powinien być, ale woli normalnych. Jak mantrę to słyszałem. Ostatni przykład znajomej, która ma męża z nadwagą (typowy miś) i teraz tak: jemu wielokrotnie wmawiała i zapewniała go, że go w pełni akceptuje, że jej się podoba etc. Po czym wielokrotnie byłem świadkiem w towarzystwie, gdzie był umięśniony / przypakowany facet jak wręcz - dyskretnie - ale pożerała go wzrokiem, non stop skanowała jego sylwetkę, jak rozmawiali to myślałem, że go zje od stóp do głów. 

Przecież to paradoks.

 

To żaden paradoks. Ta kobieta nie ma innego wyjścia, niż okłamywać swojego męża. Przecież jeżeli powie mu prawdę co myśli naprawdę o jego nadwadze, to ma 100% pewności, że czeka ją potężny kryzys małżeński. Jeśli ten mąż ma nadwagę, której nie powinien mieć (pal licho opinie kobiet. Chodzi mi o zdrowie), to świadczy o tym, że jest mężczyzną bez charakteru. 

 

 

2 godziny temu, Messer napisał:

Oczywiście, że kłamią. I będą kłamać. Najprawdopodobniej nigdy nie przestaną kłamać, bo w kobiecej naturze jest amoralność i brak zasad - dzisiaj cię kocha, za kilka dni spija śmietankę w klubowym kiblu od typa poznanego 20 minut wcześniej.

Społeczeństwu się nie ufa. Prawdy społeczeństwa są dla frajerów - a frajerzy są jak owce, do strzyżenia i utrzymywania systemu swoim kosztem.

Mądrzy ludzie nie mogą w to wierzyć, a szukać i kopać głębiej, żeby nie przegrać życia. A przegrywa życie to znacząca większość. Spełnione ludzkie życie, to życie na uboczu, ale jednak w systemie.

 

"Bo w kobiecej naturze jest amoralność i brak zasad."  Nie sposób zgodzić się z tak postawioną tezą.  Amoralność i brak zasad w mojej ocenie rozkłada się w podobnych proporcjach u obydwu płci.

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Boromir napisał:

Racja nie można, ale są takie co kłamią, co do przebiegu na przykład. to co wtedy ? Spróbować złoty środek ? Jak ?

Należy przyjąć że jednak kłamią..

Niestety. 

To zbyt poważny temat żeby nie kłamać. 

Rokującego misia należy wg. nich okłamać. Nie mogą wyjść na puszczalskie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówią, że nie lubią, bo same nie ćwiczą i są jebanymi leniami. To czyste usprawiedliwienie własnego lenistwa, nic więcej ? To nie ma nic wspólnego z kolesiami, tylko z nią. Musi usprawiedliwić wewnętrznego lenia, brak dyscypliny, zazdrość.

 

Dla mnie to oczywiste. Wychodzę z założenia, że panienki zawsze stawiają siebie w centrum wszechświata i to myślenie nigdy mnie nie zawiodło. Racjonalizacja miałkości to cel podstawowy.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, mac napisał:

Mówią, że nie lubią, bo same nie ćwiczą i są jebanymi leniami. To czyste usprawiedliwienie własnego lenistwa, nic więcej ? To nie ma nic wspólnego z kolesiami, tylko z nią. Musi usprawiedliwić wewnętrznego lenia, brak dyscypliny, zazdrość.

 

Dla mnie to oczywiste. Wychodzę z założenia, że panienki zawsze stawiają siebie w centrum wszechświata i to myślenie nigdy mnie nie zawiodło. Racjonalizacja miałkości to cel podstawowy.

O to to. Patrice O'Neal miał audycję z laską, która przyznała, że nie chciałaby doktora, bo to za duży pułap dla niej, Jest za leniwa, i nie chciałoby się jej trzymać wysokich standardów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, jankowalski1727 napisał:

do podzielenia się swoimi spostrzeżeniami.

Aby misio nie stał się atrakcyjny dla innej.

Dodatkowo w razie konfrontacji będzie miał kompleksy i pani będzie górą.

 

Mało tego to jest opcja pierwszego wrażenia.

 

Zobacz jak będzie typ średnio urodziwy(lekko zapuszczony) ale Z BAJERĄ(musi być wysoki)

.....testy i głupie pytania końca nie mają.

 

Przykład:

Pewna pani na Disco zdjęła trampki i pokazywała jakiej różnicy długości ma stopy.

Prawdaż romantyczne to w uj.

:)

 

Edytowane przez Tornado
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, mac napisał:

Mówią, że nie lubią, bo same nie ćwiczą i są jebanymi leniami. To czyste usprawiedliwienie własnego lenistwa, nic więcej ? To nie ma nic wspólnego z kolesiami, tylko z nią.

Jest dokładnie w ten sposób. Za tym idzie strach co się stanie jak chłopak zacznie ćwiczyć. Zacznie on np. postrzegać ją jako ulaną i zwiększy się konkurencja.

 

Usprawiedliwie jednak w niektórych przypadkach takie gadanie. Są kobiety które lubią sylwetkę 'dadbod'. Kojarzy im się to z dorosłością. Albo luzem. Luzem, który usprawiedliwia jej lenistwo ?

 

Z drugiej strony mamy chłopaków, którzy również preferują ulane laski nazywając to jakimiś tam kobiecymi kształtami. Widziałem już takie posty na forum. Inni wolą niskie inni wysokie. Więc może istnieje szczera preferencja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Messer napisał:

Spełnione ludzkie życie, to życie na uboczu, ale jednak w systemie.

Cholernie mi się to zdanie podoba. Traktuj system jako luksusowy sklep z zabawkami na Piątej Alei, ale baw się nimi na swoich zasadach :) Bierz  z niego, co w nim najlepsze, odfiltruj przez swój światopogląd i zasady to, co najgorsze.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Messer napisał:

Społeczeństwu się nie ufa. Prawdy społeczeństwa są dla frajerów - a frajerzy są jak owce, do strzyżenia i utrzymywania systemu swoim kosztem.

P R A W D A!

Ja pracowałem jako cywil na Policji 4 lata (bogu dzięki zmieniłem pracę :3)  to co tam zobaczyłem zmieniło mnie na zawsze, nie w sensie stania się bucem, burakiem, lamusem, oszołomem, wieśniakiem z kompleksami... ale to jak wmawiali mi przez dzieciństwo i młodość takie głupoty i kłamstwa a jak wygląda rzeczywistość XD

To że zasady i prawa wymyślone przez kogoś niekoniecznie są DLA NIEGO. Wierzcie mi dużo się ciekawych rzeczy naoglądałem i nasłuchałem. Jesteście wychowywani na FRAJERÓW  DO DOJENIA!. To jest tak jak z wiarą i kościołem. Muszą być owce i wilki... a jeżeli ludzi wychowuje się na owce od małego to potem sama ona wilkowi pod paszczę podejdzie XD.

Kobiety są jakie są. Jak ktoś to zaakceptuje pójdzie dalej - i to że ja jeszcze to zaakceptowałem, jeszcze te 10. 5 proc mi zostało. Ale zaczynam kumać dopiero w wieku 29 lat jak życie wygląda i o co w nim chodzi....

Jest taki blog MILROH i tam gość pisze dosadnie - mamy za dużo szacunku do kobiet za dużo niż są tego warte.

 

Te ciągłe wasze narzekanie na kobiety to jak jak np. ktoś by wam od małego wmawiał że milusi pusi kotek to takie zwierzątko kochane, wdzięczne, miłe w dotyku i słodkie. Potem was podrapie a wy zamiast zmienić ten fakt w głowie (kot może podrapać, być wredny, wkurzający czasami) wy PŁACZECIE czemu ten kot jest taki chamski. niemiły itp. biadolicie nad czymś OCZYWISTYM. Dla mnie to jest bardzo DZIECINNE. Takie coś ma potęga uwarunkowania w dzieciństwie. 

Kolega znał jednego naturala który fajne laski wyrywał i miał "to coś", miał spojrzenie i gadkę taką że laski go OD RAZU lubiły. No ale on nie siedział jak ja przy Battlefield 1942 albo Quake 3 tylko typ jeździł w wieku 13 lat SAM z kumplami do Jastarni w wakacje, chlał i wyrywał dupy. Prawdopodonie jakaś mu zrobiła laskę po pijaku albo dała dupy na wydmach i mu się obraz kobiet taki ustanowił - ZDROWY. Nie to co mu przekazała mamusia albo koleżaneczki tylko widział PRAWDĘ, czuł ją na kutasie gdy te usteczka totalnie nieznajomej laski ssały mu furaje. Po prostu nie widział jakieś fałszywej VANILIOWEJ wresji tylko widział NORMALNĄ, PRAWDZIWĄ. I dla niego to że jak mu powiem "należy okłamywac kobiety bo one nie lubią prawdy" to on się zaśmieje i przyzna mi rację BO TO JEST RACJA. A ktoś od małego zindoktrynowany bredniami będzie się trzymał tych bredni bo to "jego świat" bo uważa że to jest prawda objawiona.

Edytowane przez Ramaja Awantura
  • Like 11
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio, czy to naprawde takie trudne?

Kobieta miała u boku zapuszczonego miśka, więc nic dziwnego, że śliniła się, widząc kogoś bardziej zadbanego/wysportowanego.

I owszem, kobiety lubią umięśnionych, ale nie napakowanych. Doryforos, nie Pudzian. Nie ma tu żadnego paradoksu.

 

Moim zdaniem nie tu czego wyjaśniać, bo wszystko jest jasne jak słońce.

 

4 godziny temu, thyr napisał:

Urosnij tam gdzie trzeba to zobaczysz cud .Laski ktore cie zbywaly beda same zagadywac .

Prawda. W zeszłym roku biegałem bez podkoszulka. Laski jechały autem i zatrzymały się, aby popatrzyć. Zajebiste uczucie. :)

3 godziny temu, Baca1980 napisał:

Dla 99% kobiet tak wygląda "normalny" mężczyzna:

poliklet doryforos 450-440 pne | Kunst, Statue, Ancient greek

 

A tak wygląd "umięśniony":

Champion Pro Bodybuilder Branch Warren Signs on with Gaspari Nutrition

 

Idealnie podsumowane. Niepotrzebnie sie produkowałem. :)

3 godziny temu, Lucjusz napisał:

Dlaczego kobiety kłamią, że nie lubią umięśnionych?

Z tego samego powodu co faceci, którzy mówią, że nie lubią dużych cycków, albo zgrabnych dupeczek.

A są tacy, co tak mówią?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

One nie kłamią. Na poziomie logicznym bez emocji przecież każda powie, że ona nie chce ryzykanta, odważnego bad boya. Ona nie chce mięśniaka. Ona nie chce pięknisia. Ona chce miłego i dającego poczucie bezpieczeństwa. I to jest 100% prawda, bo kobieta dopusciła w tym momencie tylko logikę, a emocje były wytłumione.

Ale kobiety to nie faceci. Nimi rządzą emocje, a logika to jest tylko taki dodatek gdzieś tam raz na jakiś czas używany. Dla nas facetów jest inaczej. My staramy się, aby emocje nie zaburzały nam logicznego podejścia. Wszystko chcemy opisać logiką. Tutaj jest błąd poznawczy, bo to jest zły dobiar miary. To jest tak jakbyś chciał opisać wagę przedmiotu za pomocą centrymetrów lub kilometrów. No bez sensu.

Kobieta postrzega świat za pomocą emocji, więc logicznie może pragnieć miłego, ale gdy spotka tego bad boya to dominują i rządzą jej życiem emocje. Od tej pory przyciąga ją to, co daje duże emocje, a logika się chowa.
Pewność siebie, ryzyko, brawura, odwaga = musi dać mi dobre emocje
Ładna buzia? Efekt aureoli = musi dać mi dobre emocje.
Ładna sylwetka? Efekt aureoli = musi dać mi dobre emocje.
Miły, odpowiedzialny, opiekuńczy = NUDA, on nie da emocji. Można go potraktować logicznie - stateczny partner do związku, odpada jako kandydat na szybki seks.
Duża kasa? Nie ma wpływu na emocje, aspekt czysto logiczny. Dlatego dopiero starsze panie, które potrafią emocje opanowywać + patrzą na życie bardziej logicznie gdy chcą założyć rodzinę - ten aspekt zaczyna mieć znaczenie.    

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, bassfreak napisał:

A jak laska mówi że goli cipę to może już wypierdalać

 

Przypomniała mi się historia kolegi, który swego czasu był graczem jednej z naszych II-ligowych drużyn piłkarskich. Ziomek standardowo ogarnął sobie laskę na weekend, i jak już przyszło co do czego okazało się, że laska jest nie za bardzo w temacie depilacji miejsc intymnych, kolo mówi, że tak patrzy, myśli, zastanawia się i nagle wypalił: dziewczyno, no kurwa mamy 21 wiek, kazał się jej zwijać i odzywać jak już temat ogarnie, bo ponoć urodziwa niewiasta była ?

 

Także, gusta są różne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.