Skocz do zawartości

Rosnące wymagania kobiet w 2021 roku


Rekomendowane odpowiedzi

Kobiety, ale także dziewczyny będą wymagać od mężczyzn, facetów i chłopaków, cokolwiek to znaczy,

teraz 1,95m wzrostu.

Ten rok kończymy na przedziale żądań 1,85-1,91m. Ewolucja nakazuje wiedzieć, że wymagania te rosną,

bo się „rozwijamy”.

Bo kobiety mówią teraz, że nie ma co żyć półśrodkami. Bo nie ma co zadowalać się byle czym. I te wymagania

kobiet rosną na tyle, że będą umiały pokochać tylko 5-8% najbardziej atrakcyjnych mężczyzn na globie, nikogo

więcej. Statystyka!

Cóż, w Nowym Roku, bądźcie pewni, nie zmieni się jednak to, że dziewczyny będą wstydliwo-bierne i nie będą

pisać pierwsze.

Nadal tkwią, są w jaskiniach i czekają, aż ktoś je z nich wyciągnie, najlepiej na takim królewskim (księżniczkowym

znaczy się) łożu przenośnym. I najlepiej do tego mieć kilku niewolników (samców beta). Alfa, wiadomo jest od

czegoś innego.

Aha, taka wstydliwa, a do mówienia „spier**alaj” to pierwsza… dzisiejsze kobiety, wstydu i honoru za grosz…

W Nowym Roku feminizmu nie będzie, a kobiety nie będą tyle wymagać! (swiadomosc-zwiazkow.pl)

 

W Nowym Roku feminizmu nie będzie, a kobiety nie będą tyle wymagać! 4

W Nowym Roku feminizmu nie będzie, a kobiety nie będą tyle wymagać! 3

Edytowane przez Iceman84PL
  • Haha 9
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tinderem nie ma sie co sugerować, że rosną wymagania, tam każda dziewczyna dostaje w kurwe serduszek i dlatego to tak wygląda, że wybierają najlepszych samców alfa. To jest na takiej samej zasadzie jak facet by miał tam do wyboru laski i z która chce spedzic noc, to wiadomo, że weźmie tą najładniejszą wg gustu. Tinder to gówno

  • Like 15
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto się będzie tym babskim pierdolamento przejmował? Róbmy swoje i nie zwracajamy na to uwagi. To one będą miały problem spod znaku: gdzie ci prawdziwi "menszczyźni", ściany, samotności z kotami i butelkami wina ze łzami w poduszkach co wieczór. Ta Julia(julka:D) ma 27 lat jak widzę, więc już niedługo moja droga, już niedługo...

 

Ja się z tej "zabawy" dawno wypisałem.

 

PS: ciekawe ile ta Roksana ma wzrostu:P Szkoda, że nie napisała...

Edytowane przez Krugerrand
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Carl93m napisał:

No ale to co podałeś to jest ekstremum. Nie przesadzajmy już z tymi wymaganiami... fiksowanie się w kółko na jednym punkcie. 

Wzrosną wymagania do 2.10 cm wzrostu i będą wszyscy trzepać i nara, ostatni gasi światło.

 

Tacy to sobie poruchają, nie to co my.

 

Worlds-tallest-man-wedding.jpg

  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Iceman84PL napisał:

I te wymagania kobiet rosną na tyle, że będą umiały pokochać tylko 5-8% najbardziej atrakcyjnych mężczyzn na globie, nikogo więcej.

 

A jaki masz z tym problem? To one będą ryczącymi trzydziestkami spędzającymi wieczory z kotami przy kominku, desperacko szukające beciaka, tak dalece odbiegajacego od archetypu Chada.

 

@cst9191 Ten to był dopiero jebaka: 

 

zfi7fkvwxek21.jpg

Edytowane przez Covidianin
  • Haha 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Brat Jan napisał:

Sorry, ale to mężczyźni są od stawiania wymagań kobietom.

Kobiety są strażniczkami seksu a mężczyźni zaangażowania. My też stawiajmy po prostu wymagania a jak nie to nara bejbe. Niestety dzisiaj faceci niczego wartościowego w kobietach nie szukają, jedynie, żeby w miarę wyglądała, ale już to powoli zanika. Tak, że rynek jest tak spierdolony, że juleczki chcą tylko, głównie wysokich Czasów, a za 5-10 lat niskich beciaków o majątku i zarobkach przeważnie dużo wyższych od Czada. Trzeba konkretnie powiedzieć NIE i tylko spożywać, jeśli to możliwe świeże jabłuszka ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary wrzucasz 18-letnią zlewacałą bździgwe, która kilka miesięcy temu nie mogła legalnie piwa w sklepie kupić. Ona jest totalnie ekstremalna, co zresztą sama podkreśliła.

Ja nie umiem rozmawiać z małolatami (denerwuje mnie ich bezczelna pewność ,,swoich” przekonań, lekceważenie innych).

 

Więc jakby taka osrajmajtek chciała do mnie podbić to po prostu zlałbym ją obojętnością i grzecznie podziękował.


Z czym do ludzi, Panie.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie wymagania kobiet tak naprawdę, są ich piętą achillesową. Cóż... do ściany, są takimi kolosami na glinianych nogach. 

 

Nie wiem dlaczego, ale czasem wyświetla mi się na portalach społecznościowych sponsorowane artykuły, z jakichś tam babskich stron internetowych. Ja takiego badziewia nie czytam, ale za to lubię poczytać komentarze pań. Niekiedy to mi się z nich chce po prostu śmiać. Czasem, aż korci, aby coś jakiejś odpisać. Tylko po co, nic by mi to nie dało? Ale...

 

Ale zauważyłem, jeszcze ciekawsze rzeczy. 

Coraz częściej widzę, że panowie, lubią coś tam napisać pod takimi artykułami. Oczywiści nic białorycerskiego, tylko samą czystą prawdę. 

Co ciekawe, jakieś kilka miesięcy temu, praktycznie nie było komentarzy świadomych mężczyzn. A z miesiąca na miesiąc jest ich coraz więcej. 

 

Więc.

Panie mają coraz wyższe wymagania. Przez które, robią sobie krzywdę. Czy im współczuję? Nie. Mam to w dupie. Ich problem.

Owszem, może topka mężczyzn, rucha kiedy tylko chce te całe julki. Może im rosnąć atencja, wymagania. Ale panie nie przewidują jednego. Coraz więcej beciaków i innych mężczyzn, zaczyna orientować się o co w tym wszystkim chodzi. Co oznacza, że kiedy te dziewczyny zaczną uderzać w ścianę, będą miały coraz mniej frajerów do dojenia. 

 

A wiecie co jest w tym wszystkim najśmieszniejsze?

Że one wszystkie, dosłownie wszystkie, żyją z przekonaniem, że tak będzie zawsze. Oczywiście do ściany. No to jest tak głupie z ich strony, że aż śmieszne. :)

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Vstorm napisał:

Coraz częściej widzę, że panowie, lubią coś tam napisać pod takimi artykułami. Oczywiści nic białorycerskiego, tylko samą czystą prawdę. 

Co ciekawe, jakieś kilka miesięcy temu, praktycznie nie było komentarzy świadomych mężczyzn. A z miesiąca na miesiąc jest ich coraz więcej. 


I naprawdę myślisz, że jakaś wiedza jest w stanie coś większego zmienić? Niestety, popatrz tutaj. Jak dla mnie większość tzw. "świadomych mężczyzn", są na tyle świadomi, na ile im się coś wydaje. Większość nie ma pojęcia co to znaczy być mocniej zakochanych. Najtwardsi zawodnicy potrafią się wyłożyć przez kobietę, przez kobiety upadały imperia, a jakiś koleś, który jest absolutnie sam, często wyposzczony, ma się temu przeciwstawić? Koleś, który ostatni raz się do kogoś przytulił lata albo miesiące temu? No cóż, twierdzę to, co jest w tym wątku. Polecam przejrzeć po kolei.
 


To tyle odnośnie realności męskich oświadczeń.
 

31 minut temu, cst9191 napisał:

Tacy to sobie poruchają, nie to co my.

 


Nie mogłem się powstrzymać :D Przegryw patrzący na chada be like: 

4DdZUE3.jpg

  • Like 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Messer napisał:

I naprawdę myślisz, że jakaś wiedza jest w stanie coś większego zmienić? Niestety, popatrz tutaj. Jak dla mnie większość tzw. "świadomych mężczyzn", są na tyle świadomi, na ile im się coś wydaje. Większość nie ma pojęcia co to znaczy być mocniej zakochanych. Najtwardsi zawodnicy potrafią się wyłożyć przez kobietę, przez kobiety upadały imperia, a jakiś koleś, który jest absolutnie sam, często wyposzczony, ma się temu przeciwstawić? Koleś, który ostatni raz się do kogoś przytulił lata albo miesiące temu? No cóż, twierdzę to, co jest w tym wątku. Polecam przejrzeć po kolei.

 

Czy taka wiedza coś potrafi zmienić? Zależy od jednostki i kto i co ile z tej wiedzy wyniósł. Ja tylko stwierdziłem fakt, że uświadomionych mężczyzn przybywa. Świata się tą widzą nie zmieni. Kto będzie chciał to to wykorzysta, a drugi mimo, że gada to nic nie zrobi. 

 

Ostatnio bardzo, rzadko udzielam się na forum. Ale je czytam. I ten wątek też wertowałem. I powiem, krótko. Masz rację. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawodowo nauczycielka lat 18,

kobieta najwyższą formą życia,

zapoznam rudego olbrzyma na powierzchni platonicznej.

 Dobre. ?

 

12 minut temu, Vstorm napisał:

fakt, że uświadomionych mężczyzn przybywa

Mam wrażenie, ze najbardziej uświadomionym mężczyzną roku 2020 jest niejaki/a Margot, identyfikujący się jako coś w stylu: Non-bianry lesbian i wszystkie lewaczki jego. :P Stereotypowe CZADy to mogą mu tylko buty czyścić.

Gość ma cały harem panien... tfu... kolektyw. Został nieruszalnym bohaterem mediów, elit, zagranicy. Zbiórki, dotacje, granty z ratusza... jak sam się chwalił "na vegańską pitzkę" starczy.

 

 

Edytowane przez BumTrarara
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.