Skocz do zawartości

Rosnące wymagania kobiet w 2021 roku


Rekomendowane odpowiedzi

@Pancernik 

Jak panią rozbestwisz swoimi dobrodziejstwami to nie tylko o lodzie, ale nawet o dziękuję zapomnij. Nie dla betabankomata, a dla pana to!

 

Swoją drogą dużo tu o tych Chadach gadają jakby wszystko zależało od wielkości szczęki. Fakty są takie, z resztą nie raz przytaczane, że jak Chad się zmisiuje to jest dupa a nie Chad, a nie raz można spotkać gościa z fajnym, ale stabilnym, silnym charakterem który buja się z kobietą o większym smv od siebie. No wiadomo, nie może być quasimodem, ale bez przesady. Różnica jest w nastawieniu, to tak jakbyśmy płacili za gruza jak ferrari, od razu Janusze nas dopadną. Podobnie tutaj, nie znając swojej wartości, wartości swojego DOBRZE spędzonego czasu i swoich pieniędzy (cipka za 150zl/h) zostaniemy wyrolowani. Lepiej mieć granicę i nie brać wszystkiego jak leci. 

 

Ma to znamiona drobnej pracy u podstaw, ale bardziej chodzi o własną wygodę. Oczywiście jak myszka się spisuje to nawet trzeba jej kupić tę czekoladkę i tulipana na dzień kobiet czy inne skarpetki na urodziny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Imiennik napisał:

Jak panią rozbestwisz swoimi dobrodziejstwami to nie tylko o lodzie, ale nawet o dziękuję zapomnij. Nie dla betabankomata, a dla pana to!

 

Jeżeli ktoś obiera taki kierunek relacji i jednocześnie, nie reaguje przy pierwszych sygnałach (bądź udaje, ze ich nie widzi), mówiących o tym, że panna powoli zaczyna traktować to jako pewnik, który przestaje doceniać, a mimo wszystko dalej w to brnie łudząc się, że jakoś to będzie, dla mnie jest wszystkiemu sam sobie winień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, maroon napisał:

Ja myślę, że dla większości facetów, choć wielu się do tego nie przyzna, najważniejsza w związku jest czułość, a nie ruchanie, bo to można mieć na zawołanie. 

 

Tak żeby w choojowy zimowy dzień mieć się do kogo przytulić, poprzekomarzać się i pośmiać. Czyli tak jak to bajki przekazują ?, ale też tak jak to powinno wyglądać na codzień. 

 

Miły gest, uśmiech, dotyk, etc. 

Totalna prawda. Ale potem porównujesz rzeczywistość z bajkami i filmami z dzieciństwa i okazuje się, że takiej opcji praktycznie nie ma. Niestety ;) No chyba, że w długim LTR albo po prostu jest to rzadkością. Faceci są bardziej romantyczni i to jest dla nas mocny ból i stoper. 

 

Ja teraz mam jedną pannę, coś tam zaczęła za mną latać, ale jak już widzę oczami wyobraźni pewne sytuacje, to co raz mniej mi się chce cokolwiek dalej działać z tym. ;)

 

Zazdroszczę każdemu kto został wychowany normalnie, a nie otoczony tanimi bajkami o miłości z filmów. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pancernik 

Bo taka jest prawda, ludzie nie chcą jej znać. Nadgorliwość gorsza od faszyzmu, chcąc nawracać wszystkich w około narobisz sobie wrogów, życie. 

 

Mój taki w porządku znajomy pakował się w ślub, określenie locha jest tu jak najbardziej na miejscu. Widziałem jak się cieszy że będzie tatą, ona poroniła i był tym przybity mocno. W mojej głowie jedna myśl: RUUN FOREST, RUUUUUN!

I tak by mnie nie posłuchał i opluł za plecami, taka beta duma. Teraz ma z nią dwójkę, pani na dupie w domu siedzi i suszy mu łeb gdy wróci z pracy bo dwie lewe ręce i grawitacja nie pozwalają.

 

@BumTrarara

Mi też się nie chce wierzyć by normalny facet nie miał potrzeb. Jakieś nofapy, medytancje, a jak zobaczy 8/10 w jpg to już płacz że cały jego plan w pizdu wylądował :D

Normalna potrzeba fizyczna i tyle, nie wiem po co się oszukiwać.

13 minut temu, vand napisał:

Totalna prawda. Ale potem porównujesz rzeczywistość z bajkami i filmami z dzieciństwa i okazuje się, że takiej opcji praktycznie nie ma.

Prawdę mówiąc gdybym teraz miał szukać partnerki to raczej kwestia szczęścia w trafieniu na dobrą osobę. Statystyka jest okrutna, Absolutarianin wiele lat temu wyliczył ją jako 1:200, a też weźmy pod uwagę, że nie każdy każdemu musi się podobać, pociągać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Imiennik napisał:

Prawdę mówiąc gdybym teraz miał szukać partnerki to raczej kwestia szczęścia w trafieniu na dobrą osobę. Statystyka jest okrutna, Absolutarianin wiele lat temu wyliczył ją jako 1:200, a też weźmy pod uwagę, że nie każdy każdemu musi się podobać, pociągać. 

Nie wiem, ja się skupiam na pracy, rozwoju, jakieś laski są, jeszcze czasem odpalą mi się emocje i się czasem spalę, ale co raz rzadziej. Już co raz rzadziej wizja z filmu przesłania mi oczy. Trochę w sumie to smutne, że faszeruje się nas takimi wizjami dobrze wiedząc jaka jest rzeczywistość.

 

No nic, trzeba pracować nad sobą i nie dać się pochłonąć negatywnej wizji świata. Ja wciąż pracuje nad tym żeby odnajdywać w pełni szczęście w samym sobie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Brat Jan napisał:

Nie każdemu mężczyźnie podoba się kobieta, która na niego leci. Ale rozumiem, że spermiarze polecą prawie na każdą.

Są już nawet takie portale gdzie kukoldy płacą za zdjęcia kawałka kobiecego ciała, do tego przed kamerkami upokarzają się jeden to nawet wodę z kibla pił by tylko dostać atencję od kobiet to jest dramat?

Edytowane przez Iceman84PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minutes ago, vand said:

 

Zazdroszczę każdemu kto został wychowany normalnie, a nie otoczony tanimi bajkami o miłości z filmów. ;)

To tak nie do końca bajki. 

 

Zakładając, że to o czym pisze @absolutarianin o zasilaniu energetycznym jest prawdą, to jest to szalenie ważny składnik każdej relacji. Ona ci przykładowo masaż karku jak zjebany wrócisz, a ty jej masaż stópek ?

 

Przykładowo. To co innego niż zwierzęce ruchanie. Zresztą zwierzęta, które się parują też dbają o swoje potrzeby, iskają się, drapią, itp. 

 

Nie wiem czemu, ale u nas ruchanie stawia się na piedestale, a tak naprawdę przy ruchaniu facet traci najwięcej energii. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@maroon

 

No to myślę jest do zrobienia przy jakimś LTR ;) itd. pewnie. Nie wiem, nie byłem jeszcze w sumie w jakimś poważnym LTR. Byłem 2 lata z laską, ale to była porażka, a nie LTR. ?

 

A w sumie jakie Ty masz doświadczenia @maroon?

 

i o co w sumie chodzi z tym zasilaniem energetycznym, bo nie czytałem tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, maroon napisał:

Ja myślę, że dla większości facetów, choć wielu się do tego nie przyzna, najważniejsza w związku jest czułość, a nie ruchanie, bo to można mieć na zawołanie. 

 

Tak żeby w choojowy zimowy dzień mieć się do kogo przytulić, poprzekomarzać się i pośmiać. Czyli tak jak to bajki przekazują ?, ale też tak jak to powinno wyglądać na codzień. 

 

Miły gest, uśmiech, dotyk, etc. 

Tak zgadzam się myślę ,że 90% mężczyzn o tym marzy.

Niedawno na live u Marka dzwonił radiosłuchacz i poruszył ten temat o czułości od kobiet.

Powiedział znamienite słowa mianowicie cytat. "Czy ktokolwiek z was doświadczył prawdziwej

bezwarunkowej miłości od kobiet"?.

Niestety taka miłość ze strony kobiet do mężczyzn nie istnieje, ponieważ zawsze gdzieś tam

w głębi jest skrywana nienawiść kobiety do mężczyzny.

 

Edytowane przez Iceman84PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, vand napisał:

Nie wiem, ja się skupiam na pracy, rozwoju, jakieś laski są, jeszcze czasem odpalą mi się emocje i się czasem spalę, ale co raz rzadziej. Już co raz rzadziej wizja z filmu przesłania mi oczy.

No ale się nie zamykaj i nie faszeruj niepotrzebnie informacjami jak statystyki z tindera, tinder to aplikacja a nie życie, nie każda kobieta ma konto na Tinderze. Mnie w ogóle te apki odrzucają, wolę poznać się jak człowiek "w realu". Przez neta nie widać reakcji.

 

Jak dla mnie tylko stałe relacje są pełnowartościowe. Jakby nie patrzeć to z czasem każda relacja zyskuje na wartości, czysta psychologia, zaufanie i inne takie mądre słowa. Zwyczajnie tworzy się większa więź. To proces, on wymaga czasu. Nie osiągniesz tego w fwb.

@Iceman84PL

Nie wiem co gorsze, cuck internetowy czy życiowy :D

25 minut temu, maroon napisał:

Zakładając, że to o czym pisze @absolutarianin o zasilaniu energetycznym jest prawdą, to jest to szalenie ważny składnik każdej relacji. Ona ci przykładowo masaż karku jak zjebany wrócisz, a ty jej masaż stópek ?

Po sobie Ci powiem że jest w tym dużo prawdy. Jak dla mnie jest przepaść jeśli chodzi o fwb a ltr, w tym pierwszym nawet seks jest jakiś pusty, mechaniczny. Gdyby każdy z nas miał wybór między monopolem na himalajkę z gwarancją jakości, a dożywotnimi kuponami na divy to nie mam wątpliwości co do odpowiedzi. 

 

  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minutes ago, vand said:

 

A w sumie jakie Ty masz doświadczenia @maroon?

 

i o co w sumie chodzi z tym zasilaniem energetycznym, bo nie czytałem tego.

Duże. Zbyt duże żeby wierzyć w szczere intencje kobiet. 

 

A mimo to ostatnio prawie w demo uwierzyłem. ? To tylko obrazuje jak nierówna jest to walka i jak można polec nie mając doświadczenia z kobietami. 

 

Poczytaj posty kolegi @absolutarianin aczkolwiek idea nie jest nowa, tylko czerpie z chińskiego jing-yang, siły życiowej i witalności.

 

Ja osobiście wierzę w tę koncepcję, choć może nie w każdym szczególe. 

12 minutes ago, Boromir said:

Z czym ładni :)

No już bez przesady, te dwie po prawej są na oko zdatne do konsumpcji ?

20 minutes ago, Imiennik said:

. Gdyby każdy z nas miał wybór między monopolem na himalajkę z gwarancją jakości, a dożywotnimi kuponami na divy to nie mam wątpliwości co do odpowiedzi. 

 

Jak kupony po 300 pln, to tylko divy ?

1 hour ago, BumTrarara said:

 

A tu starszy pan w akcji:

Thailand_Monk_Trans_1.jpg

 

Więc ten... tego... z tymi medytacjami to nie prawda :P.

 

Ech. On jej po prostu czakrę sprawdza, a wam się wszystko z ruchaniem kojarzy, jak w kawale o Jasiu ? ?

Edytowane przez maroon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, BumTrarara napisał:

Takiego :P

aBYb4jN_700b.jpg

Nie wymagajmy niemożliwego - tak piękne zderzaki, że nawet ślepy by odzyskał wzrok. Ba - podejrzewam, że sam Budda by je chętnie pomiętosił ;) 

Do klasztorów w Tajlandii nie mają wstępu kobiety, chłopaki pewnie nie chcą się tak triggerować jak ten chłopiec ze zdjęcia :) walka z własną seksualną naturą jest trudna, wystarczy taka cudna cycatka i wszystkie medytacje jebał pies :) 

No cóż, z tym seksem mnie przekonałeś ;) Sam po sobie wiem, że nie umiałbym z niego zrezygnować, niektórym się to udaje, ale pewnie też tylko do czasu. Dla facetów tłumaczących swoje niepowodzenia wygórowanymi oczekiwaniami kobiet zawsze pozostają divy - ich oczekiwania są powszechnie znane i nieduże, a jakość usług często pewnie lepsza niż w przypadku seksu związkowego.

Ale samotność akurat da się oswoić, tu będę się upierał :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Jan III Wspaniały napisał:

Nie. Na wschodzie jest masa normalnych kobiet, chcących mieć normalne rodziny.

I mają swoich normików do tworzenia normalnych rodzin. Ale jest co najmniej od upadku komuny kilka agencji które pozwalają takim Svetom i Dashom czy innym Wierom znajdywać swoje big love na zachodzie. Pannica się wylaszcza, a w zamian w końcu zostaje wzięta przez jakiegoś prawnika z City, który chce się ustatkować i orientuje się że co lepsze panny zostały pozajmowane.

Cytat

Ilu tych Polaków ma te goldy, żeby one tak leciały? 

Nie muszą mieć. Wystarczy tylko że są biali. W wielu krajach biały jest traktowany jak chodząca kupa kasy. Ta sama trasa dla białego i miejscowego może oznaczać diametralnie różne wydatki. Na pierwszy rzut oka nie rozróżnisz Polaka, Niemca i Anglika. Chyba ze będą łazić w koszulkach narodowych reprezentacji.
Dla dziewczyny z Manili wywodzącej się np. stąd:
10_Facts_About_Poverty_in_Manila-768x508

Sam fakt ze przeleciałeś się ze swojego mieszkanka w Pradze Południe do Manilii robi z Ciebie krezusa. Dla niej za luksus nieraz uchodzi posiadanie łóżka.

Cytat

Ja mam gówno, gówno mojej daje z rzeczy materialnych i jakoś nigdy nie ułyszałem ,,dej mnie”. A od polek już tak i to nieraz.

Może dajesz całą masę rzeczy które są tak trywialne ze ich nie dostrzegasz. Dla takiej Tajki czy Filipinki ze slumsu, samo to że masz dostęp do czystej, bieżącej wody jak i toalety jest  luksusem. Oczywiście jak zaimportujesz big love do Polski i ujawnisz że korzystasz ze sławojki, wodę masz ze studni a ogrzewanie gdy w piecu napalisz, to Cię znienawidzi. Bo nie tak sobie to

Cytat

Czy Ty myślisz, że Polska to jest cesarstwo bogactwa, żeby nagle wszystkie leciały na obywatela tego kraju?

Wychyl trochę głowę poza Europę.

Sam wychyl. Polska w porównaniu do całej masy państw jest naprawdę niezłym miejscem do życia. Oczywiście jojczymy że źle bo mamy to we krwi, ale jak patrzę po tematyce, to takie forum by zleciało już dawno w takiej Tajlandii. Za krytykę rządu chociażby.
Mam znajomą z Oblastu która strasznie mi zazdrości paszportu Schengen, inna z Uzbekistanu tuż przed pandemią wprowadziła się do Wrocławia, na studia, po epizodzie pracy w Dubaju. Znajoma z Jordanii by się pochlastała by się urodzić Polką i móc decydować o sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  

14 godzin temu, Jan III Wspaniały napisał:

Nie chcę nikomu pokazywać jak ja to nie mam zajebiście, tylko chce Wam przekazać, że nie wszystko musi być w czarnych scenariuszach pisane. Macie wiedzę, korzystajcie z niej mądrze.

Oczywiście że nie ma samych czarnych scenariuszy, ale to miejsce w większości ludzi o takich myślach gromadzi i uważam że też trzeba przedstawiać tutaj inny punkt widzenia, bo forumowicze czasem skręcają w naprawdę mocno w czerwoną stronę.

 

np:

15 godzin temu, maroon napisał:

Tak żeby w choojowy zimowy dzień mieć się do kogo przytulić, poprzekomarzać się i pośmiać. Czyli tak jak to bajki przekazują ?, ale też tak jak to powinno wyglądać na codzień. 

Tak jakby to nie było możliwe, a każda kobieta to chodzący robot i tylko siano z Ciebie będzie doić nic nie dając od siebie. Same dziwki i golddigerki.

 

@Jan III Wspaniały tak jak pisałeś trzeba zdobyć wiedzę, korzystać z niej i nie bać się egzekwować tego czego chcesz. Oczywiście jeśli chcesz związek z kobietą tworzyć - nie uważam że to jest niezbędne do szczęścia, ale jak trafisz na dobrą osobę (odpowiednie wychowanie, dobry mindset) to można bez większego wysiłku stworzyć dobrą relację (która wydaje się tutaj czymś nieosiągalnym).

 

Aby nie być gołosłownym przedstawię w jakiej sytuacji ja jestem. Jestem w związku z 25-latką od ponad roku. Zapewne mam jeszcze wersję demo, ale to co obserwuję pozwala mi sądzić że jest to przyszłościowy związek. Pracuje, ma samochód (mały ale własny, często mnie nim odbierała lub jak jedziemy w jej sprawach to bierzemy jej samochód), wzięła kredyt na mieszkanie (niedługo go odbiera i będzie remontować/urządzać). Jak się spotykamy zawsze po spotkaniu jest przelew aby było 50/50, chyba że stwierdzę że gdzieś ją zaprosiłem, ale ona się szybko odwdzięcza (jak tak sobie myślę to ona mogła nawet więcej kasy włożyć w tą relację, bo organizowała więcej rzeczy). Z tego co mówi to miała tylko jednego partnera przez 5 lat, niby zdradził, ale nie wnikałem w szczegóły i w innych partnerów bo prawdy się nie dowiem, albo będzie tylko jej strona przedstawiona.

 

Tak jak u @Jan III Wspaniały powiela wzorce z domu które zdążyłem zaobserwować - jest uległa i zna swoje miejsce, dzięki czemu łatwo jest mi prowadzić tą relację (o czym nawet nie myślę a pisząc to sobie uświadomiłem) i realizować się w moim życiu/pasjach (mamy wspólne pasje, ale ja mam też swoje, w których mi pomaga, a nawet mogę powiedzieć że wspiera).

 

Mógłbym jeszcze wiele rzeczy wymieniać, tych złych też, bo jak ktoś myśli że zawróci rzekę kijem to się myli. Kobieta zawsze będzie kobietą i trzeba mieć to na uwadze, wiedzieć jak postępować (lub olać). Po to się rozwijamy i samodoskonalimy, aby takie rzeczy przychodziły naturalnie. Sam kiedyś nosiłem bardzo lśniącą zbroję i popełniałem błąd za błędem w relacjach które próbowałem tworzyć, czasem na siłę, bo miałem gówno zamiast mózgu. I tak jak pisałem związek nie jest potrzebny do szczęścia, ale jak harmonijnie funkcjonuje obok, to jest dobrze - z tym że dużo zależy od nas i naszego nastawienia (pracy nad sobą, samodoskonalenia, wyciągania wniosków, trzymania ramy i jej budowania itp itd).

 

ps. chadem nie jestem, mam 171 wzrostu więc jak czytam te wszystkie czasem tutaj wypociny to mnie krew zalewa. Nie neguję zjawiska, ale "mężczyźni" naprawdę nie wiedzą jak wiele od nich zależy.

  • Like 1
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minutes ago, Taboo said:

 

Tak jakby to nie było możliwe, a każda kobieta to chodzący robot i tylko siano z Ciebie będzie doić nic nie dając od siebie. Same dziwki i golddigerki.

 

Ależ oczywiście jest to możliwe, gdy:

 

7 minutes ago, Taboo said:

 

, trafisz na dobrą osobę (odpowiednie wychowanie, dobry mindset) to można bez 

większego wysiłku stworzyć 

 

 

 

dobrą relację (która wydaje się tutaj czymś nieosiągalnym).

 

 

 

I to jest tak naprawdę 50% sukcesu, tak jak np. firma odziedziczona po rodzicach, czy pochodzenie z bogatej rodziny z kontaktami. 

 

I nie wydaje, tylko każdy świadomy człowiek zdaje sobie sprawę, że jest to bardzo ciężkie. To że jeździsz autem 10 lat i nie miałeś wypadku, nie oznacza, że wypadków nie ma. 

 

Chyba, że po 5 latach bedziesz miał sytuację jak poniżej ?

 

7 minutes ago, Taboo said:

Z tego co mówi to miała tylko jednego partnera przez 5 lat, niby zdradził, ale nie wnikałem w szczegóły i w innych partnerów bo prawdy się nie dowiem, albo będzie tylko jej strona przedstawiona.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, maroon napisał:

I to jest tak naprawdę 50% sukcesu

Ale to czy zauważysz to zależy w dużej mierze od Ciebie! Dlatego każdy mężczyzna powinien uczyć się na co zwracać uwagę w kobietach a nie pakować się w chujowe relacje, które robią ała w głowie i potem jest to co tutaj możemy czasem wyczytać. Dla wielu forumowiczów, dziewczyna z którą się spotykam wyda się po prostu nudna - bo nie wykazuje toksycznych cech. Myślę że wiesz dokąd zmierzam.

6 minut temu, maroon napisał:

tylko każdy świadomy człowiek zdaje sobie sprawę, że jest to bardzo ciężkie

Jasne, tylko trzeba też spojrzeć na to że sami nie jesteśmy łatwi, posiadamy np złe wzorce, zaburzenia, zły mindset i tacy wchodzimy w związku, już to wcześniej pisałem - nie zrzucajmy wszystkiego na barki kobiet.

 

7 minut temu, maroon napisał:

 

Chyba, że po 5 latach bedziesz miał sytuację jak poniżej ?

Najczęstszą przyczyną rozwodów jest małżeństwo :D Inaczej mówiąc, w życiu masz pewne tylko dwie rzeczy, śmierć i podatki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minutes ago, Taboo said:

Ale to czy zauważysz to zależy w dużej mierze od Ciebie! 

Oczywiście. Tylko tu jest pewna pułapka, w którą wpadają panie szukając "ideału". 

 

Możesz mieć bardzo obszerną listę wykluczeń i szukać latami ideału (no chyba że masz zwyczaj wygrywać na loteriach) lub możesz "dawać szansę" odstępstwom od ideału, wchodzić w związki i ryzykować, że jednak negatywne cechy u myszki dadzą znać. 

 

Szczerze, to nie wiem co gorsze, a co lepsze. Drugie podejście daje ci doświadczenie, ale też pewien cynizm i wyrachowanie. Przy pierwszym jak trafisz na cwaną gapę, to cię przerobi na sieczkę i nawet się nie zorientujesz - często to widać po ludziach którzy np. pół życia robili kariery, a potem trafiają "himalajkę", która puszcza ich w gaciach. 

 

Ps. Nie mówię tu o związkach z ewidentnymi patologiami, które widać na pierwszy rzut oka. 

Edytowane przez maroon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam swoje wymagania: 

 

1. Wiek max 25 lat.

2. W piersiach 100cm.

3. Talia max 55cm.

4. Biodra max 100cm.

5. Ok. 170 cm wzrostu.

6. Długi gęsty warkocz i nie krzywienie się kiedy za niego się ciągnie. ?

7. Masaż po ciężkim stresującym dniu pracy.

8. Zdrowy obiad i śniadanie - codziennie.

9. Seks 3 razy dziennie, rano, w przerwie na lunch i wieczorem.

10. Brak oporów na miłość grecką.

11. Naturalnie wyprofilowane gardło brak problemów z przełykiem i brak odruchu wymiotnego.

12. Brak bólów głowy.

13. Nienaganna higiena, kosmetyczka, fryzjer, spa.

14. Kobieca jedwabna skóra bez wyprysków.

15. Kobiecy styl bycia.

16. Empatia i wsparcie w trudach dnia codziennego.

17. Opieka nad ewentualnym potomstwem bez marudzenia.

18. Brak chorych ideologii.

19. Własnym majątek i dobre zarobki.

20. Brak chorób.

21. Brak nałogów, papierosy, alkohol oraz inne używki, jak również nie podjadanie nocami.

22. Okazanie aktualnych wyników badań na choroby weneryczne oraz aktualny stan zdrowia, badania ginekologiczne - brak przeciwskazań do zapłodnienia.

23. Stabilność emocjonalna - warunek konieczny.

24. Brak betoniarki i umiejętności rozrabiania w niej substancji chemicznych nakładanych na twarz (makijaż) będzie dodatkowym atutem.

25. Nie oglądanie się/flirtowanie z innymi mężczyznami.

26. Szacunek do partnera i docenianie jego wkładu we wspólnie budowaną niezachwianą komórkę społeczną.

27. Wkład ekonomiczny 50-50.

28. Wyższe wykształcenie, najlepiej techniczne o dużym potencjale rozwoju i zarobków

29. Regularna aktywność fizyczna, oraz dbanie o kulturę ciała

30. Znajomość co najmniej jednego języka - perfekt!!

 

W zamian oferuję to, że jestem, ? satysfakcję ze stworzenia zdrowej wartościowej relacji z przystojnym wysokim dobrze zbudowanym i zarabiającym, brodatym, męskim i skromnym oraz stabilnym i dojrzałym emocjonalnie mężczyzną w sile wieku, oraz satysfakcję z budowania trzonu społeczeństwa, nienaruszalnego fundamentu, solidnej podstawy społecznej jaką jest rodzina. Poczucie stabilności i wkładu w zdrowy stabilny rozwój społeczny poprzez budowanie podstawowego podmiotu społecznego na zdrowych i silnych wartościach i fundamentach. 

 

Przecież to nie tak wiele ?

 

Obawiam się jednak, że przy 23-cim punkcie odpadnie 99.9% pań ? pozostałe 0.01% niestety nie przejdzie pkt. 9, 10, 21 oraz 24,29

 

Ehhh... pozostaje kawalerem być ?

 

Edit: To są wymagania na 2020 rok, na 2021 jeszcze są w opracowaniu jednak zostaną wprowadzone tylko kosmetyczne korekty, aby nie pozbawiać zbyt wielu pań szansy na udaną i satysfakcjonującą relację. ?

Edytowane przez Jorgen Svensson
  • Like 3
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.