Skocz do zawartości

Rosnące wymagania kobiet w 2021 roku


Rekomendowane odpowiedzi

 

"Nawet mędrzec nie wiedział, że miał na dupie przedziałek".

 

Chłopaki, przestańcie idealizować te ze wschodu, zachodu, południa i północy.

Żadna nie ma w poprzek. Są wszystkie takie same...

 

Panie, im wszystkim okresy się leją... :) 

 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, RENGERS napisał:

Drogie chłopy.

 

Nie ograniczajcie się takim szkodliwym Black Pillowym myśleniem.

 

Znam przystojniaków co nigdy nie ruchali.

 

Znam brzydali co robili hostessy.

 

Sam jestem 7 na 10, będąc rzeczowo obiektywnym,  a miałem przygody z przepięknymi dziewczynami 9, 10 na 10, nie były to długie znajomości bo kopały mnie w dupę, bo w

 

tamtym świecie konkurowałem np. z pierdoloną gwiazdą polskiej  piłki nożnej, to co ja mogę na dłuższą metę  :D 

 

Ale na trochę miałem.

 

Dziś spacerowałem ulicami Wrocławia i obserwowałem pary, robię tak co jakiś czas i widziałem pełno ładnych dziewczyn 6,7 na 10 z chłopaczkami co wyglądają jak pół dupy za krzaka, może 4 na 10.

 

Parę przystojniaków z laseczkami 4,5 na 10 również widziałem. 

 

Ogólnie mam coraz to większe wrażenie, że wygląd fizyczny jest bardzo magnetyzujący, jednak nie stabilizujący, zarówno  piękne kobiety jak i  piękni mężczyźni  w pewien sposób

 

odpychają płeć przeciwną na długie relacje,  jednocześnie  przyciągając na związki typu ONS.

 

 

 

Co z tego żę te chłopaczki są 6/10 jak mają pewność siebie i hajs na 10/10? Ilu tutaj na forum tak ma? 5%? Bez sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, RENGERS napisał:

 

 

Dziś spacerowałem ulicami Wrocławia i obserwowałem pary, robię tak co jakiś czas i widziałem pełno ładnych dziewczyn 6,7 na 10 z chłopaczkami co wyglądają jak pół dupy za krzaka, może 4 na 10.

 

Parę przystojniaków z laseczkami 4,5 na 10 również widziałem. 

 

 

 

 

 

 

Liczba Chadów jest reglamentowana. Dziewczyna 6 czy 7 jest już sporo powyżej średniej według blackpillowej skali, więc albo oceniasz je na podstawie kryteriów normictwa, albo masz niebywałe szczeście, że widzisz pełno ślicznotek. Trzeba również brać poprawkę na fakt, że kobieta umalowana może podbić sobie atrakcyjność o dwa oczka, w zależności od tego, ile sobie tam przyszpachlowała tego pudru. Poza tym, większości facetów podoba się znaczna część żeńskiej populacji, co motywowane jest stężeniem testosteronu w ciele męskim. Zakładając, że była zauważalna dysproporcja wyglądowa u partnerów, trzeba poczynić inne założenia. Misio pomimo defektów estetycznych

a) ma wielkiego kutasa

lub

b) ma dużo siana

lub

c) ma wyrobioną pozycję w danej grupie.

 

Co zaś się tyczy czadów i bananków, to fakt brania znacznie brzydszych niż oni dup również jest łatwo wytłumaczalny. Laska zbliżona poziomem atrakcyjności do nich będzie z pewnością trudniejsza do utrzymania i zdyscyplinowania niż szara myszka postrzegająca przystojniaka jako wcielenie Apollona. Czad ma świadomość zajebistości i wie, że może mieć każdą. I to mu wystarcza. Beciak z kolei traktuje samicę szlachetniejszej urody jako swoiste trofeum. Wie, że złapał Pana Boga za nogi i robi wszystko, żeby tego nie utracić, co niejednokrotnie kończy się aktami samoupodlenia, byciem podnóżkiem pani.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Iceman84PL napisał:

 

Są portale gdzie można zapoznać kobiety ze wschodu, Azji i całego świata mało tego same do ciebie piszą i podrywają bo dla nich Europejczyk to egzotyka.

Nawet język nie jest barierą kolega z Chinkami czy Tajkami rozmawia przez translator tak samo jak one z nim.

A co do kobiet, które poznałem to było face to face poza naszymi granicami kraju jeszcze miło wspominam relacje z Austriaczkami czy Szwajcarkami.

 

 

Tylko 10% atrakcyjnych mężczyzn ma dostęp do kobiet 7-10/10 SMV i to wcale nie znaczy, że wszyscy będą w związkach 

a pozostałe 90% walczy o względy kobiet w przedziale 3-6/10 SMV i powiedzmy jakiejś części się udaje nie wszystkim.

Nie pisałem, że cała reszta jest w związkach bo jak dobrze pamiętam z pewnej statystyki to 5,5 mln kobiet w przedziale 18-40 lat jest singielkami.

Chodzi o to ,że zdecydowana większość mężczyzn nie ma dostępu do top kobiet, z którymi można się rozmnażać a ta pozostała reszta ma tylko 

jeszcze musi spełniać wymagania tych pań.

 

 

 

 

 

Bracie, zapodaj link lub nazwę do portalu gdzie można poznać kobiety pochodzenia wschodniego/azjatyckiego.

 

Chętnie się zapoznam. Pozdro.

1 minutę temu, RENGERS napisał:

 

No a to jest do zrobienia kolego ;)  

Ciekawa teza , warta rozważenia. Przejdę do konkretów. Uważasz, że np. gość wyglądowo 6-7/10 jest w stanie zrobić z siebie finansowo - charakterologicznie 9/10? Ale tak szczerze? Bez żanych baśni. I co musiałby zrobić?

Edytowane przez jankowalski1727
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś umawiałem się z cyganką to po jakimś czasie pisali do mnie jej bracia - albo kuzyni - nie wiem.

Odpuściłem temat bo pisali mi, że 'mają mnie na oku' xd.

Co do smv to jak macie laskę ze wschodu to możecie po prostu sobie dodać (albo jej odjąć) od 2 do 4 już wstępie. Moja np była w szoku, że pocałowałem ją lekko w kostkę przy pozycji 'nogi na pagonach'. 

Poźniej były fajne obiadki i bonus - tak się wkręciła, że przy robocie dosłownie zderzaliśmy się zębami a raz nam ogumienie pękło. Powiedziałem jej, że nawet jak będzie dzieciak to żeby nie usuwała, że wychowamy. Była w szoku. Okazało się, że nic nie było, ale ona naprawdę przeżyła szok, Panowie.
Moja ex co drugi dzień paplała, że nie ma czasu na bachory i po co jej gówniak 😕

Żadna p0lka nie doceniła mojego zaangażowania (no może poza tą po 30stce ,co pisałem wcześnie), ale to była laska urodzona w wczesnych '80tych i wychowana jeszcze w starym modelu relacji damsko - męskich + ja byłem jej fuckboyem tylko.
Wszystkie inne były po prostu traumą dla mnie. Nie chciałbym mając syna, żeby doświadczył czegoś tak wstrętnego, obleśnego i jednocześnie mrocznego jak ciągła kontrola, tendecyjne pytania, brak higieny , idealizowanie samej siebie no i brak jakiejkolwiek satysfakcji i szacunku w relacji intymnej. Na prawdę, nie chce tego 😕 dla nikogo. To niszczy człowieka i sprowadza na złe tory egzystencji.


Nie idealizuję Panowie, tych kobiet ze wschodu, ale po prostu opisuję wam mój skromny żywot a w nim promyki nadziei - nawet te chwilowe, które przejdą nam przez palce codzienności. Trudno, co przeżyłem to moje.

Miejcie skale, Panowie i tyle. A zobaczyć swoje odbicie w tak zadowolonych oczach to jest naprawdę piękna rzecz :)

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Iceman84PL napisał:

Dziękuję.

 

Zapytam jeszcze, tam się znajdują kobiety z tego kręgu które mieszkają w Polsce? No bo to nas interesuje.

Edytowane przez jankowalski1727
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, RENGERS napisał:

pół dupy za krzaka

 

Kolego @RENGERS, przypomina mi się jeszcze takie powiedzonko: "chodzić jak szpak po gnoju" :) 

18 minut temu, isaac_auto_tune napisał:

Żadna p0lka nie doceniła mojego zaangażowania

 

Halo, obudźcie się! One nie służą do doceniania!

 

Znam wielu facetów, którzy płaczą bo ich kobieta nie docenia, nie wspiera, nie szanuje...

Proszę o niezapominanie o fakcie, że szczęście to nawyk i jest w Nas. Jeśli go sobie wyrobimy.

A, że nie docenia, nie wspiera, nie szanuje.. to inna sprawa.

 

 

ps. Przypomina mi się gdy kiedyś parkując auto, podszedł pan i poprosił o pieniążka, bo wtedy będzie mnie szanował.

Może trzeba stworzyć ustawiczny sposób wspierania tych, którym gorzej, ale za opłatą.

 

Chodź mój miły, docenię Cię. Wrzuć pieniążka.. no wrzuć... :) 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym, szanowni Bracia, kiedyś będąc na delegacji w Hiszpanii też miałem - tym razem krótką - okazję na spotkanie z lokalną Panią.

Stąd moje rozterki i rozżalenie nad zaistniałą sytuacją. Co dalej z tym wszystkim w Polsce?
Szanse na założenie rodziny z polskimi kobietami są naprawdę niskie. A muszę się wam przyznać chcę być w przyszłości ojcem a wyjechać nie mogę bo mam tutaj pewne zobowiązania względem rodziny.

Mam podobną sytuacje z rodzicami jak nasz guru Marek. Nie mogę ich zostawić 😕

Co robić, bracia?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, isaac_auto_tune napisał:

Mam podobną sytuacje z rodzicami jak nasz guru Marek. Nie mogę ich zostawić 😕

Co robić, bracia?

 

Może wyjechać na jakiś czas, w celu znalezienia partnerki, a potem ją tutaj sprowadzić? Polki zachowują się coraz bardziej kuriozalnie. Ja już widzę coraz częściej sytuacje na mieście, w których dziewczyny mocno zaniedbane - 3/10 znajdują sobie atrakcyjnych samców... Ten rynek nigdy nie był tak spierdolony jak dziś. Moim zdaniem w Polsce nie ma czego szukać, jeśli nie jesteś czadem z SMV min. 8/10, a nie chcesz, żeby Twoja dziewczyna była niezadbana (kiepska figura, złe nawyki żywieniowe itd.). Musisz poszerzyć krąg poszukiwań na inne kraje.

Edytowane przez SamiecGamma
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, isaac_auto_tune napisał:

no może poza tą po 30stce ,co pisałem wcześnie), ale to była laska urodzona w wczesnych '80tych i wychowana jeszcze w starym modelu relacji damsko - męskich

 

Kobiety z lat osiemdziesiątych to ostatnie pokolenie w miarę normalnych i ułożonych kobiet, które coś potrafią nie zmienia to faktu,

że swoje wymagania też mają, ale w zamian mogą coś dać. 

Dodatkowo kobiety 30+ mają ostatni dzwonek na bombelka a bardzo zdesperowane przypadki biorą już byle kogo by rodzina nie wytykała palcami.

Później w małżeństwie obwiniają swoich mężów , że nie są Szejkami z Dubaju bo one mogły mieć każdego😆

 

15 minut temu, isaac_auto_tune napisał:

Co dalej z tym wszystkim w Polsce?

 

Jak to co będzie coraz gorzej w dobie wolności seksualnej i łatwego dostępu do dużej liczby partnerów kobiety szaleją na karuzeli kutangów

później płacz po trzydziestce, że nie ma księcia w białym bmw tylko kot i netflix zostaje.

W 2020 roku liczba zawartych małżeństw wyniosła 145 tyś co dało wynik gorszy z rokiem 2019 o 38 tyś a rozwodów ponad 50 tyś.

Singli w Polsce to już 7,5 mln a będzie coraz więcej.

 

23 minuty temu, isaac_auto_tune napisał:

A muszę się wam przyznać chcę być w przyszłości ojcem a wyjechać nie mogę bo mam tutaj pewne zobowiązania względem rodziny.

 

Zostaje poznanie kobiety z zagranicy można przez portale społecznościowe lub w realu mamy przecież pełno w Polsce pań ze wschodu.

 

41 minut temu, jankowalski1727 napisał:

gość wyglądowo 6-7/10 jest w stanie zrobić z siebie finansowo - charakterologicznie 9/10? Ale tak szczerze? Bez żanych baśni

 

Tak jest to możliwe musi tylko ciężko pracować co nie będzie łatwe.

Pewność siebie, samoocena, wygląd, status społeczny, finanse to są obszary, nad którymi trzeba pracować.

 

45 minut temu, Covidianin napisał:

Misio pomimo defektów estetycznych

a) ma wielkiego kutasa

lub

b) ma dużo siana

lub

c) ma wyrobioną pozycję w danej grupie.

 

Przy braku wyglądu trzeba ogarnąć przynajmniej punkt b) i c) bo kobiety nie lecą na mistyczne wnętrze czy dobre serduszko. 

 

49 minut temu, Covidianin napisał:

Czad ma świadomość zajebistości i wie, że może mieć każdą.

 

Przede wszystkim Chady nie boją się kobiet, mają gdzieś co kobieta mówi naigrywają się z niej do tego wygląd i każda kobieta będzie ich.

A skoro większość kobiet ich pożąda to trudno nie mieć poczucia własnej wartości podbijanej przez atencję tych kobiet.

 

 

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm ciężka sytuacja.

 Nie chcę wyjść na kogoś, kto ma wybujałe ego ale faktem jest, że przez ostani rok miałem więcej kobiet niż przez całe życie. Zdarzały się sytuację, że miałem dwie ustawki w tygodniu.

Schudłem do 6packa, zmieniłem pracę (obecnie 2 etaty) i kupiłem nowe mieszkanie bez kredytu w dobrej dzielnicy. Za następnym się rozglądam.

Nagle, życie się zmieniło o 180 stopni.
W każdym miesiącu mam około 10 propozycji bez żadnej pracy z mojej strony a raczej jestem samotnikiem.

Boli mnie to, że kiedyś w chorobach, z nadwagą byłem całkowicie sam.
 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Covidianin napisał:

Beciak z kolei traktuje samicę szlachetniejszej urody jako swoiste trofeum. Wie, że złapał Pana Boga za nogi i robi wszystko, żeby tego nie utracić, co niejednokrotnie kończy się aktami samoupodlenia, byciem podnóżkiem pani.

 

Problemem beciaków jest stawianie kobiety na piedestał i wychwalanie pod niebiosa.

Dodatkowo brak poczucia własnej wartości ,samooceny sprawia ,że stawiają siebie niżej niż kobieta.

A skoro pokazują kobiecie, że jest lepsza od nich to ona skrzętnie będzie to wykorzystywać na swoją korzyść

co dla beciaków skończy się upodleniem, służeniem jak niewolnik, spełnianiem zachcianek.

Na koniec będzie sławne miś nie wiem co czuje muszę odpocząć.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, isaac_auto_tune napisał:

Hmm ciężka sytuacja.

 Nie chcę wyjść na kogoś, kto ma wybujałe ego ale faktem jest, że przez ostani rok miałem więcej kobiet niż przez całe życie. Zdarzały się sytuację, że miałem dwie ustawki w tygodniu.

Schudłem do 6packa, zmieniłem pracę (obecnie 2 etaty) i kupiłem nowe mieszkanie bez kredytu w dobrej dzielnicy. Za następnym się rozglądam.

Nagle, życie się zmieniło o 180 stopni.
W każdym miesiącu mam około 10 propozycji bez żadnej pracy z mojej strony a raczej jestem samotnikiem.

Boli mnie to, że kiedyś w chorobach, z nadwagą byłem całkowicie sam.
 

Podpowiesz jaki masz krąg towarzyski? Duży mały? Gdzie poznajesz ludzi? Działasz na portalach?

 

Jakie miasto jeśli można wiedzieć? Jak Twoja pewność siebie, charyzma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, isaac_auto_tune napisał:

Schudłem do 6packa, zmieniłem pracę (obecnie 2 etaty) i kupiłem nowe mieszkanie bez kredytu w dobrej dzielnicy. Za następnym się rozglądam.

Nagle, życie się zmieniło o 180 stopni.
W każdym miesiącu mam około 10 propozycji bez żadnej pracy z mojej strony a raczej jestem samotnikiem.

Boli mnie to, że kiedyś w chorobach, z nadwagą byłem całkowicie sam.

 

Kobiety kochają siłę słabością gardzą.

Jeżeli nie podobasz się kobiecie z wyglądu lub nie masz odpowiedniego dla niej statusu społecznego

i wynikającego z niego pieniędzy to nie będzie chciała nawet z tobą gadać bo nie będzie widziała w tobie

ugrania swojego interesu i zapewnienia sobie potrzeb.

 

24 minuty temu, SamiecGamma napisał:

Ja już widzę coraz częściej sytuacje na mieście, w których dziewczyny mocno zaniedbane - 3/10 znajdują sobie atrakcyjnych samców... Ten rynek nigdy nie był tak spierdolony jak dziś.

 

Wychodząc z autobusu koło przystanku spotkałem mężczyznę powiedzmy 7/10 dumnego jak paw, który trzymał pod pachę

kobietę z nadwagą max 3/10.

Z politowaniem patrzyłem na niego i się zaśmiałem najlepsza była reakcja kobiety jakby przeczuwała, że ja wiem o co chodzi

i zrobiła zła minę widok był bezcenny😁 

 

 

 

Edytowane przez Iceman84PL
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duże wojewódzkie miasto, ale nie chce mówić dokładnie bo tez mam wrogów typu 'fani skody w lpg'.

Krąg przyjaciół to raczej ludzie, którzy mają własny biznes, trochę gości z IT, trochę tzw oskarków z osiedli developerskich i parę osób z inteligencji. Tych ostatnich najmniej i to mnie wkurza.
Ostatnio wbiłem się w sport i tam sporo dziewczyn poznałem. No i jeszcze yt, który ostatnio trochę zaniedbałem (myślę, że na to wyrwałem najwięcej). Jeden z kumpli płakał (tak, prawdziwy płacz) jak zrobiłem sobie trochę fejmu na yt. Szok kolega z ławki w szkole. Straciłem go przez sukces 😕

Na portalach akuratnie już nie poznaję kobiet (Tinder, Badoo). Tak jak pisałem schudłem do 6packa (mam prawie 190cm) i po prostu same się pchają. Myslę, że 70% mam z wyjść na imprezy i z środowisk zawodowych/towarzyskich albo tak jak z tą dziewczyną z Litwy, przypadkowe poznanie pod sklepem.

W ogóle nie mam z tym problemu, że jak to mówią 'zaliczam'. Po prostu szukam odpowiedniej dziewczyny na stałe, ale serio Panowie jest ciężko poznać dziewczynę do założenia rodziny. Jest pewien stały schemat:
- sporo mężatek (ponoć w trakcie rozwodu), on są tak natrętne, że nie jedna koczowała pod moim      osiedlem,
- brak podstawowej higieny. Z ręką na sercu Panowie, wiem co mówię 😕
- laskie, które szukają sponsora,
- EX, które po latach mi piszą,
- córki starszych znajomych. Ich rodzice szukają im dobrej partii 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 hours ago, isaac_auto_tune said:

- córki starszych znajomych. Ich rodzice szukają im dobrej partii 

Co w tym złego? Przecież to nie jest zły układ. Jak znajomi to zapewne ogarnięci. Jeśli ogarnięci to potrafili wychować córkę. Od razu wiesz z jakiego jest domu i czego się możesz spodziewać. Gdyby któryś z moich znajomych miał w miarę atrakcyjną córkę która chciałby mieć ze mną cokolwiek do czynienia to jest to jeden z lepszych układów. Wiesz, że z biegiem czasu nie wyjdą traumy, czy daddy issues. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem po co zawracać sobie głowę takimi gówno-portalami i traktować je jako WYROCZNIĘ. 

Ja wolę na żywo poznać w paru miejscówkach i to lepsze niż SRINDERY. Tam sporo fotek jest tak robionych, że na spotkaniach możecie mieć niespodziankę w postaci ulanej karynki z EGO, które przebija sufit. 

Na żywo widzę jak naprawdę wygląda kobieta, która ma dla mnie czas. Tapeciary czyli takie co z daleka widać, że twarz uwalona w 100% tapetą, to odpadają z marszu. Wolę takie naturalne albo z lekkim makijażem. 

Nawet jak NIE ZNAJDĘ kobiety to nie piję z rozpaczy tylko żyję dalej bo mam swoje pasje, pracę, przyjaciół i rodzinę. 

Nie ogarniam ludzi co zapijają się bo jakaś typiara ich nie chciała. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Iceman84PL napisał:

Problemem beciaków jest stawianie kobiety na piedestał i wychwalanie pod niebiosa.

Dodatkowo brak poczucia własnej wartości ,samooceny sprawia ,że stawiają siebie niżej niż kobieta.

A skoro pokazują kobiecie, że jest lepsza od nich to ona skrzętnie będzie to wykorzystywać na swoją korzyść

co dla beciaków skończy się upodleniem, służeniem jak niewolnik, spełnianiem zachcianek.

"Nie traktuj jej jak gwiazdy,
bo w jej oczach będziesz tylko fanem."

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.