Skocz do zawartości

Rosnące wymagania kobiet w 2021 roku


Rekomendowane odpowiedzi

Ale po co Wy się przejmujecie tymi wymaganiami? To nie ma żadnego znaczenia. 

 

Jeśli użytkownicy forum stanowiliby 100% mężczyzn w wieku poborowym w Polsce i wszyscy mielibyśmy wymagania a la: wzrost około 170-175 cm, idealne wymiary, jędrny biust, wysokie IQ i uroda minimum 8/10 (załóżmy, że istnieje obiektywna skala ocen), to czy dla nas wszystkich wystarczy kobiet? NIE. Więc co się stanie dalej? Część z nas albo zostanie sama, albo zejdzie niżej z wymaganiami i tyle. A że będzie wzdychać do 8/10 i 9/10, też mi nowina. Lasek 8/10 i 9/10 jest niewiele procentowo, ale podejrzewam, że i tak więcej niż facetów o tych parametrach, jeszcze do tego z odpowiednim wzrostem, ogarniętych, z niezłą pracą. Niech sobie szukają takich, chuj mnie to obchodzi, za przeproszeniem :) Dla garstki wystarczy takich chłopów, reszta i tak obejdzie się ze smakiem, bo nas po prostu nie wystarczy dla każdej. 

 

Co byście nie gadali, to jednak dla zdecydowanej większości kobiet bycie starą panną to porażka życiowa. Więc albo obniżą wymagania, albo czeka je zgorzknienie, depresja i frustracja. 

Zawsze było tak, że dla wielu kobiet ich partner nie był wcale tym wymarzonym. Jedyna różnica jest taka, że wtedy wszystko było bardziej ukryte, teraz jest jawne i dlatego wam się wydaje, że kiedyś kobiety były święte, nie zdradzały, nie kłamały i w ogóle były cacy. Przypomnijcie sobie artykuł z internetu, w którym opisywano jakiegoś przystojnego listonosza z USA (podobny do Johnny'ego Casha), który wyruchał masę kobiet i wyliczono, że jest tatusiem około 1500 dzieci. Tak, kurwa, te świętojebliwe mamuśki już w latach 40, 50 i 60 dawały dupy, jak wy to lubicie określać, "chadowi". 

Sram na to i robię swoje :) 

Edytowane przez Bullitt
  • Like 13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, zuckerfrei napisał:

klony, klonów, klonami podparte.

Beka z TYPA!

 

Liście klonowe SPADŁY zajebiście.

Na glebie wygrzewają swe bary.

Końcówką śmigiełka podpierają konary.

Za dużo SyFy, tak wygląda sprawa.

 

Na  'kukier' teraz curwa jest ustawa.

....Leżysz i kwiczysz Bratku od nowego podatku.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Bullitt napisał:

Przypomnijcie sobie artykuł z internetu, w którym opisywano jakiegoś przystojnego listonosza z USA (podobny do Johnny'ego Casha), który wyruchał masę kobiet i wyliczono, że jest tatusiem około 1500 dzieci. Tak, kurwa, te świętojebliwe mamuśki już w latach 40, 50 i 60 dawały dupy, jak wy to lubicie określać, "chadowi". 

To akurat fake news był. Za bardzo łykacie to co w internecie napisano.

 

https://worldnewsdailyreport.com/dna-tests-prove-retired-postman-has-over-1300-illegimitate-children/comment-page-2/

https://www.snopes.com/fact-check/postman-fathered-1300-children/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Brat Jan napisał:

Sorry, ale to mężczyźni są od stawiania wymagań kobietom.

Fajnie by było gdyby mężczyźni stawiali wymagania, niestety rzeczywistość wygląda inaczej i to kobiety wybierają.

3 godziny temu, Covidianin napisał:

A jaki masz z tym problem? To one będą ryczącymi trzydziestkami spędzającymi wieczory z kotami przy kominku, desperacko szukające beciaka, tak dalece odbiegajacego od archetypu Chada.

Żadnego nie mam z tym problemu.

A kobiety i tak zawsze spadną na cztery łapy przecież kukoldów wszędzie pełno.

3 godziny temu, Lucjusz napisał:

Ten profil śmierdzi trollem. 

Nie bardzo wiem o co ci chodzi???

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Boromir napisał:

Skundlił się, kiedyś to było fajne, teraz jak nie masz wyglądu, kasy, dobrych zdjęć, to nawet konta nie zakładaj.

Dokładnie też to przerabiałem.

3 godziny temu, yrl napisał:

To ja będę wymagał 20 BMI. 

Oczywiście ,że tak też mamy prawo wymagać?

3 godziny temu, zuckerfrei napisał:

Najlepsze jest to, że one myślą, iż są mega wyjątkowe dzięki takiemu zachowaniu, są takie wyjątkowe... klony, klonów, klonami podparte. 

Do czasu kiedy dojdą do ściany wtedy obudzą się z ręką w nocniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, MarkoBe napisał:

My też stawiajmy po prostu wymagania a jak nie to nara bejbe. Niestety dzisiaj faceci niczego wartościowego w kobietach nie szukają, jedynie, żeby w miarę wyglądała, ale już to powoli zanika. Tak, że rynek jest tak spierdolony, że juleczki chcą tylko, głównie wysokich Czasów, a za 5-10 lat niskich beciaków o majątku i zarobkach przeważnie dużo wyższych od Czada. Trzeba konkretnie powiedzieć NIE i tylko spożywać, jeśli to możliwe świeże jabłuszka ?

Większość mężczyzn ma z tym problem bo nie wymagają poza wyglądem od kobiet niczego innego.

Rynek matrymonialny kuleje i nie zapowiada się by było lepiej w tym aspekcie.

Do tego nadwyżka mężczyzn w wieku produkcyjnym nie działa na naszą korzyść.

Świeże jabłuszka ładnie napisane, ale czy to realne w dzisiejszym świecie?.

Edytowane przez Iceman84PL
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Iceman84PL napisał:

Większość mężczyzn ma z tym problem bo nie wymagają poza wyglądem od kobiet niczego innego.

Rynek matrymonialny kuleje i nie zapowiada się by było lepiej w tym aspekcie.

Do tego nadwyżka mężczyzn w wieku produkcyjnym nie działa na naszą korzyść.

Świeże jabłuszka ładnie napisane, ale czy to realne w dzisiejszym świecie?.

Zastanawiam się czy samo wymaganie coś zmieni, w mikroklimacie, czyli w swoim tylko otoczeniu. :D No bo nagle pełno ludzi nie zacznie wymagać. I czy wymaganie ma polegać na byciu po prostu bardziej wybrednym? :D

Edytowane przez vand
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, vand napisał:

Zastanawiam się czy samo wymagaie coś zmieni, w mikroklimacie, czyli w swoim tylko otoczeniu. :D No bo nagle pełno ludzi nie zacznie wymagać. I czy wymaganie ma polegać na byciu po prostu bardziej wybrednym? :D

Wpierw to trzeba by mężczyźni nauczyli się mówić NIE kobietom a niestety większość ma z tym problem.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opowiem o swoich doświadczeniach. Kiedyś była platforma do czatu nie powiem jaka, poznałem kilka fajnych dziewczyn, z jedną się spotykałem prawie dwa lata, z inną przelotnie, z inną też chyba nawet dłużej. 

Jeśli dziewczyna miała coś w głowie to praktycznie z każdą szło wejść w miłą rozmowę, a jedyne co mnie ograniczało to lokalizacja, ponieważ jako uczeń miałem do dyspozycji jedynie rower i transport miejski i tyle. 

 

Z roku na rok sytuacja była coraz gorsza, mniej odpisywało, a coraz więcej było samotnych mamusiek i tym podobnych.

 

Kiedyś założyłem tego tindera i nawet szło coś ugrać, z 3 lata temu. W tym roku założyłem na próbnę i stwierdziłem że nie ma sensu, jeśli nie jest się modelem. Zgodnie ze schematem Długowłosego, lajkowałem każdą bez wyjątku dla statystyk, mamuśki, zniszczone babki i tym podniebne. Pisałem do każdej żeby zobaczyć jak mi idzie gadka, ale po pierwsze bardzo ciężko o parę, po drugie nie odpisuja, usuwają pary. Po trzecie te nieliczne które pisały, były intelektualnie na bardzo niskim poziomie. Jedna jedyna z którą fajnie mi się pisało, naprawdę fajnie usunęła mnie kiedy jej napisałem, że jak zasłuży to jej przygotuję coś dobrego do jedzenia, ona że mam ją za psa ze ma służyć? I cyk usunięcie pary. Po jakimś czasie widzę że brak rezultatów, a szaleństwem jest robić ciągle to samo, oczekując innych rezultatów.

 

Skasowałem to może miesiąc później, te kobiety które mnie olały same nie miały więcej do zaoferowania. Zainteresowania Netflix&Chill i tym podobny poziom. 

 

W tym roku mam ważne cele do zrealizowania, nie szukam kobiety, nie jest mi z tego powodu smutno. 

 

W ciągu ostatnich 15-10 lat interakcje między mężczyznami a kobietami zmieniły się nie do poznania, na i znając życie będzie gorzej. Zostaniemy zastąpieni wibratorami, w przydamy się tylko do brudnej roboty jak trzeba będzie auto naprawić albo coś w domu wyremontować. 

 

Osobiście nie planuję zakładać rodziny, kiedyś chciałbym mieć dzieci, za ok 10-15 lat i jedyną opcją będzie wziąć babę z dalekich krajów i tyle.

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Bullitt napisał:

dla zdecydowanej większości kobiet bycie starą panną to porażka życiowa.

A facet to tam playstation 4 odpali, wódeczka jakaś :)

3 minuty temu, DOHC napisał:

babę z dalekich krajów i tyle.

Z jakich np ?

47 minut temu, Iceman84PL napisał:

Do tego nadwyżka mężczyzn w wieku produkcyjnym nie działa na naszą korzyść.

Dodaj imigrację zarobkową, oraz to, ze wiele Polek zwiąże się z obcokrajowcami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.