Skocz do zawartości

Zwierzory


Grzegorz

Rekomendowane odpowiedzi

Też tak zawsze myślałem, dopóki jednego na chatę nie wziąłem. Pieska też kiedyś wcześniej miałem, kochana była, ale psy są często okropnie upierdliwe, nie potrafią się same sobą zająć. Natomiast dużego pieseła i tak sobie kiedyś kupie.

Koty są moim zdaniem sprytniejsze- pies siedzi na łańcuchu w budzie na mrozie, a kot się grzeje przy kominku i wpierdala łososia. Nie pamiętam gdzie to wyczytałem, ale dość trafne :D 

 

V4qYafSyiCGH3Zl1uePw_Cat-Tackle.gif

I nie dają w chuja ze sobą lecieć. Jak kota zaczniesz źle traktować, to zawsze będzie z wzajemnością. Są samowystarczalne (jak wyjebiesz kota z domu to zawsze sobie znajdzie jakiś inny dom gdzie go będą dopieszczać i karmić, wystarczy że zrobi śliczne oczka i zamiauczy komuś pod drzwiami). Nie potrzebują stada żeby polować, w przeciwieństwie do wilkowatych. I ogólnie mają wyjebane na wiele rzeczy. Można się od nich sporo nauczyć jako facet :D 

Edytowane przez Tamten Pan
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdrowe boksery się nie ślinią, bokser, który się ślini ma wadę zgryzu. Należy brać szczeniaka z hodowli po dobrych genetycznie rodzicach lub ktoś kto się zna musi obejrzeć szczeniaka zgryz i pomóc w wyborze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.