Skocz do zawartości

Forum również zakłamuje rzeczywistość, tylko po swojemu


deleteduser98

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Gigi napisał:

Jeśli mój facet nie chciałby ślubu, byłby zbytnim sknerą, nie wspierałby mnie w moich zachciankach, to znaczyłoby że ma ten związek gdzieś i służę tylko do seksu.

No i zobacz, nic straconego. Nie dla Ciebie Chady redpillowce, zawsze możesz przygarnąć sobie beciaka.

 

Czuję tutaj ból dupy mocny. A do czego jesteś jak nie do seksu? Myślisz że jak widzę zdrową kobietę to chcę jej kupić iPhona? Raczej wolę spełniać zachcianki, ale te seksualne. Wy też macie przyjemność, no i ręce, przywileje i upragnione równouprawnienie, tylko idiota bierze kobietę nieroba w tych czasach, no chyba że chodzi o prostytucję, ale prostytutki jednak mają trochę godności i same na siebie zarabiają.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Libertyn napisał:

Forum zakłamuje rzeczywistość. Za dużo pierdolenia o chadach, o braku szans na poznanie kogokolwiek. O tym że każda kobieta jest księżniczką i ma wymagania z kosmosu, więc interakcja z nimi nie ma sensu. A jak komuś się poszczęści to na pewno babka chce go pozbawić mieszkania, albo jest skończonym białorycerzem.

 

Co Ty nie powiesz?

Ładny z Ciebie hipokryta.

 

Jeszcze dzisiaj pisałeś zupełnie inaczej w odzewie do mojego wpisu, gdzie stwierdziłem, że a i owszem, jest dużo fajnych kobiet na wschód/południe od Polski, gdzie niekoniecznie dotarła kultura zachodnia.

 

Biadoliłeś, że ,,nie, toż to same blachary, na kasę lecą i nie ma opcji żeby poznać kogoś normalnego. A w ogóle to one tam kibla nie mają i lecą na Twój tron w Polsce”.

 

Zdecyduj się i nie podlizuj w rezerwacie.

Edytowane przez Jan III Wspaniały
  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Gigi napisał:

Oprócz tego sam rezerwat powinien być moderowany tylko przez użytkowniczki - wtedy krytyka forum nie zjeżdżałaby na ścianę hańby

Koleżanko, wchodzisz na czyjeś prywatne podwórko, chcesz się rządzić i narzucać swoje zasady, bardzo źle to o Tobie świadczy.

Reszty wypowiedzi nie ma co komentować.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, Libertyn said:

Za dużo pierdolenia o chadach, o braku szans na poznanie kogokolwiek. O tym że każda kobieta jest księżniczką i ma wymagania z kosmosu, więc interakcja z nimi nie ma sensu. A jak komuś się poszczęści to na pewno babka chce go pozbawić mieszkania, albo jest skończonym białorycerzem.

Sarkazm mode on: Każdy mężczyzna ma szanse na poznanie swej "miłości". Sarkazm mode off.

Problem jest w tym, że w kobiecej definicji "mężczyzny" mieści się może 20% populacji obdarzonej penisem. Dla pozostałych 80% samców, ci "wybrańcy" to właśnie mityczne chady, niezależnie od ich wyglądu.

Dlatego właśnie stereotypy stają się stereotypami, bo statystycznie się sprawdzają częściej niż rzadziej.

 

Po przekroczeniu mitycznej "ściany" kobiety owszem obniżają standardy, i wtedy może z 50% samców mieści się w ich definicji "mężczyzny".

 

Może 50% mężczyzn, i spora część kobiet, nigdy nie będzie w zasięgu swojego "targetu". Ale przecież jestem piękna? - powiedziała żaba. Próby nieświadomego buntu przeciw tej rzeczywistości, to właśnie szowinizm i feminizm. Jeśli nie spełniasz swojego marzenia, to nie jest twoja wina, to "na pewno" ich wina. Bezsilność rodzi gniew wobec przyczyn prawdziwych i wyimaginowanych, stąd prostytucja i salony chirurgii plastycznej prosperują żerując na złudzeniach.

Z męskiej strony, skoro żadna nie jest zainteresowana bezinteresownie, to znaczy każda jest zła.

Z żeńskiej strony, skoro milioner Grey nie jest zainteresowany, bo znalazł lepszy egzemplarz, to wszyscy mężczyźni to świnie.

Nie jesteś tak dobry/dobra jak Ci się wydaje, rynek podaży i popytu Cię zweryfikował. Dwie strony tego samego medalu. Więc możesz płakać że Maybach jest za drogi, albo zastanowisz się co zrobić, co zmienić (w sobie też) aby jednak tego Maybacha znaleźć.

 

5 hours ago, Gigi said:

Oprócz tego sam rezerwat powinien być moderowany tylko przez użytkowniczki - wtedy krytyka forum nie zjeżdżałaby na ścianę hańby.

Kto ma inne zdanie niż ja, na pewno się myli. Boże strzeż mnie od fanatyków, niezależnie od ich płci.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech to dunder świśnie. Do stu tysięcy diabłów. Ta wiedza uderza w ciebie, nie przyjmujesz do wiadomości, że ktoś moze inaczej myśleć. A że ktoś ma inne poglądy, staje się automatycznie twoim wrogiem. 

 

@Patton C64 dalej żyje. Leży sobie w szufladzie z datasette i działa, a w basicu pisałem programy do nauki angielskiego. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Konstruktor napisał:

C64 dalej żyje.

I nie wkur### tak jak kobiety.

 

18 minut temu, Kespert napisał:

Kto ma inne zdanie niż ja, na pewno się myli.

Bolszewicki tok myślenia.

 

9 minut temu, Król Jarosław I napisał:

O znowu ta Pani co chciała zmieniać murzyńską wioskę w nowoczesną metropolie.

Rezerwat bywa śmieszniejszy niż dobry kawał ?

 

13 minut temu, Król Jarosław I napisał:

Jaki farmazon na dziś ?? :D

Światłowód w lepiance ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Amperka napisał:

Daj spokój. Na forum jest wysyp fajnych, ogarniętych, wrażliwych mężczyzn,

 

Na forum jest masa mega fajnych ludzi, facetów (i pewnie też kobiet) ale większość z nas dostała już ostro po doopie i dlatego też szukali wiedzy na temat kobiet i związków. Ja np. błogosławię dzień w którym poznałem Red Pill i dzięki niemu nie dałem się całkowicie zaorać w małżeństwie. STąd takie a nie inne zachowania i opinie o płci przeciwnej.

 

Cytat

 

ale niestety mamy do czynienia z rewanżyzmem. Przez wiele lat kobiety były w cieniu mężczyzn, teraz mamy etap "odbijania sobie". Może tak musi być. Ja tego nie popieram. Mi to przypomina odwet czarnych na białych.

 

Dokładnie o tym samym myślę. Kobiety dziś są często jak pies spuszczony z łańcucha, który trzymany na nim latami, w odwecie kąsa wszystko co możliwe. 

 

Cytat

I nie ma znaczenia fakt, że osobiście znam wiele fajnych, samotnych kobiet, które w ogóle nie przypominają tych z niektórych wątków użytkowników forum. Kultura i media są skierowane przeciwko mężczyznom i oni mają prawo się bronić.

 

Frontalny atak jest skierowany nie tylko na mężczyznę ale i na rodzinę. W bardzo mądry sposób postanowiono, iż zostanie ona rozbita rękami kobiet.

 

Cytat

Osobiście jakby mój syn podrósł, nie miałabym nic przeciwko żeby w wieku 20 lat zaczął przeglądać to forum. Mamy mężczyzn w dobrych związkach, w wieloletnich małżeństwach, po rozwodzie, singli. Naprawdę warto znać różne punkty widzenia, różne doświadczenia. Bardzo chętnie czytam tutaj wątki, dają sporo do myślenia. Może dlatego, że ja w ogóle tego nie traktuję personalnie. Wiem, że wiele kobiet jest wartych wejścia z nimi w związki.

 

Mądrze.

 

Cytat

Niestety kultura, media, przekaz jest bardzo agresywny wobec mężczyzn. To nie służy nikomu.

 

Nie służy ponieważ z facetów zrobi się agresywnych inceli, świrów oraz samobójców, a z kobiet idealnego konsumenta - wiecznie nieszczęśliwego, pijącego, odurzonego narkotykami w nowej torebce i iphone szukającego szczęścia.

 

Odniosę się też do tego co napisałaś o końcu Cywilizacji Łacińskiej. To się dzieje na naszych oczach. Najprawdopodobniej moje (30-40 latkowie) albo kolejne pokolenie (20-30 lat) jest ostatnim, które żyje w świecie jaki znamy. 

 

Rewolucja i upadek cywilizacji zachodniej rozpoczęła II Wojna Światowa, a przede wszystkim dwa wydarzenia:

1. Kobiety masowo poszły do pracy - stały się niezależne ekonomicznie - to był początek końca rodziny w ujęciu tradycyjnym

2. "Kolorowe" oddziały, używane masowo przez Francuzów i Anglików (Arabowie i Murzyni z kolonii) zobaczyły, że łacinnik może tez być biedny, żebrać o jedzenie i że można go bez konsekwencji zabić i zgwałcić.

 

Potem już poszło łatwo:

- rewolucja lat 60tych

- upadek kolonii

- szalejący feminizm

- upadek Rodezji i RPA

- Traktat z Maastricht

- Social Media, Tinder i Instagram.

 

Chichotem losu jest to, że do rozwalenia cywilizacji zachodnie rękę dołożyli kapitaliści (kobiety na rynku pracy)  i komuniści (przecież to oni sponsorowali "dzieci kwiaty" etc.). ZSRR już nie ma, UE to gospodarczo, militarnie i moralnie stara, upudrowana księżna, która się zaraz wywróci, a USA... koniec PAX Americana widzi każdy.

 

Jaki jest ratunek dla zachodu? Paradoksalnie jest tylko jedna rzecz, która może odwlec jego egzekucję - sprzedanie tego łajna kulturowego, które toczy nas (wyzwolenie kobiet, wmówienie facetom, że nie ma nic lepszego niż hedonizm) do Chin, co rozłoży ich też od środka. Ale jak oni również padną to czeka nas świat bez żadnych wartości.

 

A co z relacjami damsko męskimi? Za 10-15 lat przeważającym modelem będzie patchwork - ona wychowuje dzieci różnych ojców, jeśli w ogóle je będzie miała. Dużo facetów nie będzie miało w ogóle dostępu do kobiet. Dużo kobiet nie będzie w stanie wejść w żaden związek, a traktowane będą tylko jako materac na jedną czy kilka nocy.

 

Uważam, że wrócimy pod tym względem do czasów pierwotnych - 10% zgarniających wszystko co chce, reszta samców czekających tylko na okazję do przygodnej kopulacji. Najładniejsze samice będą miały szanse na związek z TOPką, średnie i brzydkie tylko na seks z nimi ale ze "słabszym samcem" nie będą w ogóle chciały wejść związek chyba, że po 30stce.

 

To już się dzieje. To nie jest tak, że Tinder czy Instagram zrówna się z realem. To real zrówna się z Tinderem i Insta. A kto ma choć trochę rozumu wie co to oznacza.

 

Ogólnie @Amperka gratuluję mindsetu. Albo musiałaś dużo dobrych rzeczy w wynieść z domu albo dostałaś niezłą przekopkę od życia.

Edytowane przez niemlodyjoda
  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Tymczasem fałszywa jest już główna deklaracja, że kobiety są tylko dodatkiem i możecie bez nas żyć.

Ależ możemy. Ja mogę i żyję. Trochę wcześniej poruchałem, przez jakis czas miałem babowstręt, a teraz - nic, null, zero. Jesteście mi idealnie obojetne.

 

Nie jesteście mi do niczego potrzebne.

  • Like 1
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Gigi napisał:

nie wspierałby mnie w moich zachciankach, to znaczyłoby że ma ten związek gdzieś i służę tylko do seksu.

 

Jeżeli jakiś typ sponsoruje kobiecie zachcianki i jednocześnie jego podejście nie pokrywa się z powyższym, to wg mnie taka osoba powinna się mocno nad sobą zastanowić, gdyż takie podejście zakrawa o groteskę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Gigi napisał:

Piszecie że matrix to i tamto. Tymczasem fałszywa jest już główna deklaracja, że kobiety są tylko dodatkiem i możecie bez nas żyć.

Da się bez kobiet żyć i powiem więcej jakość życia jest większa. Trucie dupy mija i można skupić się na rzeczach ważniejszych. Kobiety nadawały się do współżycia społecznego do lat 70-80 w Polsce, a na świecie przed rewolucją seksualną, która rozpieprzyła świat i promuje kurestwo.

 

  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, niemlodyjoda napisał:

Rewolucja i upadek cywilizacji zachodniej rozpoczęła II Wojna Światowa, a przede wszystkim dwa wydarzenia:

1. Kobiety masowo poszły do pracy - stały się niezależne ekonomicznie - to był początek końca rodziny w ujęciu tradycyjnym

2. "Kolorowe" oddziały, używane masowo przez Francuzów i Anglików (Arabowie i Murzyni z kolonii) zobaczyły, że łacinnik może tez być biedny, żebrać o jedzenie i że można go bez konsekwencji zabić i zgwałcić.

Rozkład ruszył wcześniej, w wyniku I WŚ, można poczytać sobie o sufrażystkach.

Niebywałe jest, że Europejczycy rządząc całym światem powybijali się wzajemnie.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Gościu napisał:

Rozkład ruszył wcześniej, w wyniku I WŚ, można poczytać sobie o sufrażystkach.

 

Sufrażystki i I WŚ to była igraszka w porównaniu do II WŚ.

 

20 minut temu, Gościu napisał:

Niebywałe jest, że Europejczycy rządząc całym światem powybijali się wzajemnie.

 

Pozostanie to dla mnie zagadką do końca życia. Czy zdecydowała chciwość? Czy to zakulisowy plan? Pewnie miks.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Gigi napisał:

Tymczasem fałszywa jest już główna deklaracja, że kobiety są tylko dodatkiem i możecie bez nas żyć.

Nie potwierdzam ,że jesteście TYLKO dodatkiem. Jednak można bez kobie żyć, tzn bez seksu, nie sprawia mnie to aż tak wielkiego problemu (jestem w pobliżu 40).

7 godzin temu, Gigi napisał:

Dlatego ok. połowa forum już zawsze będzie tą niechęć tutaj manifestować, a większość przeżywać każdy przejaw feminizacji, bo dzięki temu nabiera energii do życia. Każda grupa musi mieć swojego wroga.

Forum to zlepek ludzi o różnym poziomie świadomości. Świadomość związkowa to tylko jedna gałąź. Wystarczy zobaczyć tematy o szczepieniach na tzw. cowid ,zeby zobaczyć to w pełnej krasie.

 

7 godzin temu, Gigi napisał:

Jeśli mój facet nie chciałby ślubu, byłby zbytnim sknerą, nie wspierałby mnie w moich zachciankach, to znaczyłoby że ma ten związek gdzieś i służę tylko do seksu.

Ślub w obecnych czasach dla świadomego mężczyzny nie istnieje. Zrobiono z tego biznes. Wspieranie w twoich zachciankach też raczej nie należy moim zdaniem do roli mężczyzny w związku. Za tym idzie daleko idące stwierdzenie ,że jeśli partner nie kupi ci torebki (zachcianka) to znaczy ,że związek ma gdzieś i służysz TYLKO do seksu? Bardzo duża generalizacja.

 

7 godzin temu, Gigi napisał:

Seks vs uczucia - piszecie, że możecie mieć wiele kobiet i seks jaki tylko zamarzycie, jeśli będziecie odpowiednio zamożni. Tylko że uczucia są wartościowsze, bo jeszcze trudniej dostępne, nie można ich kupić tylko się zdarzają.

 

Dla mnie seks bez uczuć jest .... nawet nie wiem jaki bo nigdy go nie uprawiałem bez uczuć. Pewnie jest pusty,

 

7 godzin temu, Gigi napisał:

Samotność, kochanie siebie - tylko i wyłącznie gdy możecie zrezygnować z kontaktów z innymi, a nie w momencie gdy nie możecie tych kontaktów mieć.

 

Można być samotnym w tłumie albo i leżąc z kobietą w łóżku. Samotność to odgrodzenie się od samego siebie.

7 godzin temu, Gigi napisał:

Chady

Nie tylko na tym forum można zauważyć zbyt mocno redpillową retorykę, że wygląd jest najważniejszy, bez 180 i kwadratowej szczęki nie rób nic bo nie masz szans. Typowy mechanizm umniejszania (siebie).  Widziałem zbyt wiele w swoim życiu ,żeby kiedykolwiek uwierzyć w tę teorię chadów zbierających wszystkie kobiety i tworzących haremy.

 

7 godzin temu, Gigi napisał:

Uczucia - rzekomo nie ma. To dlaczego ja się mogę w kimś zauroczyć, jeśli ta osoba mi imponuje zachowaniem i pociąga fizycznie, a potem nie zbłaźnić w jej oczach tylko umiejętnie odbijać piłeczkę, pogłębiając naszą relację?

 

Nie wyobrażam sobie poznać i utrzymać kobietę bez wyznawania uczuć, nie wiem, nie potrafię się wcielić w bezuczuciowego drania. Uczucia w związku są bardzo ważne i piszę to jako mężczyzna znający swoją wartość.

7 godzin temu, Gigi napisał:

Bombelki

Nie mam, ale moze kiedyś. Nie każdy musi mieć dzieci. Znam natomiast kilka kobiet ,które zmajstrowały sobie dziecko, a potem się na nim mentalnie uwieszały bo w głowie

niepoukładane.

 

8 godzin temu, Gigi napisał:

Oprócz tego sam rezerwat powinien być moderowany tylko przez użytkowniczki - wtedy krytyka forum nie zjeżdżałaby na ścianę hańby.

No way, władzę zostawmy mężczyznom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, BumTrarara napisał:

Które to naukowo sprowadzają się do FENYLOETYLOAMINY.

Zamiennik można dostać, co prawda nielegalnie, ale praktycznie od ręki.

A po co mi haj sam w sobie, on służy do dbania o kogoś.

 

7 godzin temu, BumTrarara napisał:

Bo, jak zakładam, jesteś kobietą? Możesz mówić cokolwiek i, pewnie w 2 na 3, i tak pogłębisz relację.

O wartościowszych trzeba się już postarać. To, że tego nie wiesz dużo o Tobie mówi.

 

7 godzin temu, BumTrarara napisał:

Chyba przegapiłaś światowe trendy. Dzieci są passe, spytaj sióstr. 

Mogą sobie mówić co chcą, ale w pobliżu jakiegoś dzieciaka robią maślane oczka.

 

---

 

7 godzin temu, johnnygoodboy napisał:

Bez kobiet da się żyć, ale - przynajmniej dla mnie - byłoby to życie bez smaku.

To już jest lepiej sformułowane.

 

7 godzin temu, johnnygoodboy napisał:

Zgoda na typowy schemat proponowany przez społeczeństwo to masochizm w czystej postaci - bieganie z wywalonym jęzorem za kasą w celu zaspokajania zachcianek swojej pani. Szaleństwo.

To prawda tylko jeśli mężczyźni zaniedbują przy tym własne potrzeby. Z tego co widzę mężczyźni lubią spełniać kobiece zachcianki.

 

7 godzin temu, johnnygoodboy napisał:

To robi według mnie tylko garstka osób (czym faktycznie robi wodę z mózgu nowym użytkownikom). Nie generalizuj ;) Zgadzam się przy tym, że asertywność w związku (w tym stawianie granic kobiecie!) to kluczowa ważna rzecz.

Przyznaję się do generalizowania, robię to po to by uwypuklić problemy. :P

 

---

 

7 godzin temu, Amperka napisał:

Wyobrażasz sobie taką reklamę odwrotną. Że szast-prast i już zna Olgę, albo Zuzkę.

Mężczyźni na pewno współtworzą te reklamy, sprzedali szacunek do swojej płci kosztem łatwego opchnięcia jakiegoś produktu. Ich wina i problem, nie mój.

 

7 godzin temu, Natii napisał:

Zacznę od zalet, żeby nie było, że jestem "be". Na babskich forach, czy od psiapsiółek w prawdziwym życiu, tak naprawdę często słyszy się jeszcze bardziej szowinistyczne rady niż od samych facetów

Czasami faktycznie tak jest.

 

---

 

7 godzin temu, Mosze Red napisał:

Zadziwiające, że piszesz o zachciankach, a nie o życiowych celach

Cel życiowy mamy wspólny, żaden poważny związek nie przetrwa jak jedno idzie w prawo, a drugie w lewo.

 

7 godzin temu, Mosze Red napisał:

Skoro uczucia się zdarzają, to wrócimy do słynnej wypowiedzi MK, ile znasz modelek, które obdarzyło uczuciem kloszardów, przecież w takim Paryżu, modelka mija ich kilku

Bzdury. :D Żaden mężczyzna nie zakocha się też w bezdomnej.

 

7 godzin temu, Mosze Red napisał:

Kobiety do władzy, kobiety do władzy, uwolnić macice, władza w rezerwacie dla kobiet !!!!

Dokładnie tak, zresztą to i tak tylko średnia półka władzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

„Szykujcie się bo koniec bliski”

Te hasło jest z nami od zawsze.

Warto się przyjrzeć po co to robimy.

 

@Gigi

By postawić tezę, że forum zakłamuje rzeczywistość musielibyśmy najpierw arbitralnie stwierdzić, że takowa obiektywnie istnieje. Pamiętaj, że opis jest zawsze wtórny wobec zjawiska.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Gigi napisał:

Bzdury. :D Żaden mężczyzna nie zakocha się też w bezdomnej.

 

 

Oj zakocha, jak ktoś widzi człowieka w człowieku to weźmie i zadba. Największe romanse napisali mężczyźni (np. W. Szekspir). Szkoda tylko, że obecnie, po zadbaniu o taką niewiaste, jest wysokie ryzyko skoku na inną gałąź (problem płci, nie osoby).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zlikwidować rezerwat. 

 

?

Teraz, PyrMen napisał:

Zlikwidować rezerwat. 

 

?

Nie to nie to ???

 

Wpuszczacie w męska enklawę baby.. 

w imię "wolności słowa".. bla, bla, bla. 

A później macie taki syf.

Na żądanie. 

W imię wolności słowa...

 

Zaraz zaroi się od tekstów, z net kobiet, że "np. przebieg się nie liczy, bo to przeszłość itp." 

 

Po kobiecemu, to jest przeszłość to nie ma znaczenia..

Sranie w banie. 

 

Gówno k. prawda!

Dają na prawo i lewo, bo motylki k. w brzuchu itd. 

 

A licznik swoje.. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Gigi napisał:

A po co mi haj sam w sobie, on służy do dbania o kogoś.

Raczej motywacji do produkowania bąbelków.

Natura to suka. ;)

 

4 godziny temu, Gigi napisał:

O wartościowszych trzeba się już postarać.

Jak to? Starać? ? W taki wyrachowany sposób? A gdzie w tym wszystkim miłość, która przecież jest nie zależna od woli? Ty go przecież tak kochasz... no i nie możesz nic poradzić na to, że on ma żonę. ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Jan III Wspaniały napisał:

 

Co Ty nie powiesz?

Ładny z Ciebie hipokryta.

 

Jeszcze dzisiaj pisałeś zupełnie inaczej w odzewie do mojego wpisu, gdzie stwierdziłem, że a i owszem, jest dużo fajnych kobiet na wschód/południe od Polski, gdzie niekoniecznie dotarła kultura zachodnia.

Owszem, jest sporo fajnych, ale te fajne wszędzie mają wymagania. To nie jest tak że nie ogarniając fajnej babki tu, nagle na takiej Ukrainie czy Tajlandii znajdziesz miłość życia. Trochę czytam to forum i mam wrażenie że co niektórzy widzą w tych Azjatkach jakieś panaceum na brak jaj. Tacy znajdą sobie tam pannę. Ale relacja będzie podobna do schematów w Polsce. Kobieta to kobieta. Jak nie masz asertywnej osobowości to choćbyś wyrwał uciekinierkę z Yodok na pęto kiełbasy, to ostatecznie ona i tak wejdzie Ci na głowę.
@Tajski Wojownik pisał co nieco o tych cudnych ugodowych Azjatkach.

20 godzin temu, Jan III Wspaniały napisał:

Biadoliłeś, że ,,nie, toż to same blachary, na kasę lecą i nie ma opcji żeby poznać kogoś normalnego. A w ogóle to one tam kibla nie mają i lecą na Twój tron w Polsce”.

Nie. Biadoliłem że masa z tych co lecą na białasów jak żelazo do magnesu, tak naprawdę leci na status, wizję bogactwa. I ich miłość w dużej mierze jest tak realna jak miłość przystojnego Mokebe lvl.19 do spasłej Brytyjki lvl. 43 poznanej na plaży w Ghanie. (Ghana jest taką Tajlandią dla kobiet)
Czyli jak nie masz jaj to po prostu kończysz jako sterroryzowany bankomat jakiejś Tajki zamiast Polki. Fun fact, Jankesi są tak naiwni że w ramach ajlavjiu utrzymują Tajke, jej bratomęża i ich bratankodzieci.

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.