Skocz do zawartości

Forum również zakłamuje rzeczywistość, tylko po swojemu


deleteduser98

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 5.01.2021 o 18:05, Patton napisał:

Światłowód w lepiance

Polecam tego gościa, on to ma masę zajebistych farmazonów, bardzo pozytywny człowiek, jak mam zły humor czasami słucham :)

 

 

 

 

ksiądz w dresie warke niesie auuu

 

W dniu 5.01.2021 o 14:45, powerade napisał:

Forum nie zakłamuje rzeczywistości a prostuje rzeczywistość!

Tutaj się z tobą zgodzę :)

W dniu 5.01.2021 o 17:51, Król Jarosław I napisał:

Jaki farmazon na dziś ?

Polecam moje 3 filmiki powyżej ;)

W dniu 5.01.2021 o 12:46, Iceman84PL napisał:

Polecam zapoznać się z psychologia ewolucyjną

Znasz jakiś fajnych autorów oraz ich książki prócz Marka, Pani Louanne :)

W dniu 5.01.2021 o 17:11, dyletant napisał:

Miałem rozkładać na czynniki pierwsze, ale po co

Ja zrobiłem :) Czasami trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forum z jednej strony prostuje, z drugiej zakłamuje rzeczywistość.

Identyczny problem wystąpił na grupie fejsbukowej dr Szarpanki - w jednym z filmików na nowym kanale (więc pewnie jeszcze tam jest), facet mówi o tym.

Że chodzi mu o obnażenie mechanizmów, o "odczarowanie" kobiet z tego, w co my faceci lubimy wierzyć - ale nie o hejtowanie wszystkich lasek i mówienie że każda z nich to shit.

 

No nie, drodzy panowie. Wrzucanie lasek do jednego wora to bardzo wygodna wymówka dla własnego "chcę, ale się nie da bo nie ma z kim".

Ok, rynek trudny i coraz trudniejszy - ale ciągle są babki na poziomie, że tak powiem - dobrze rokujące.

 

A poza tym - żeby być szczęśliwym z kobietą, to trzeba ją do pewnego stopnia wychować. Więc zadanie, a nie łaaaa!!! nie da się bo wszystkie to k....wy!!

  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gigi każdy ma jakąś własną receptę na szczęśliwe życie, nie da się zaproponować takiej samej dla każdego. To forum ma wydźwięk jaki ma w stosunku do kobiet, natomiast nie ma sensu próbować z tym walczyć, przecież to Ty jesteś (jak i ja) tu gościem. Kiedy wchodzimy w jakieś towarzystwo, akceptujemy panujące w nim normy. Jeśli nie akceptujemy, nie pojawiamy się w takim towarzystwie.

 

Ci co myślą, że faktycznie rady odnośnie kobiet stąd działają czy też nakręcanie się na przeciwną płeć negatywnie im w czymś pomoże i w ten sposób znajdą 'Himalajkę' owszem mogą się przeliczyć, ale przecież to nie Twój problem. 

 

Nie musisz szukać mężczyzny wśród gości, którzy sieją pogardę w kierunku Ciebie, tylko dlatego, że masz waginę, a oni penisa. Nie musisz szukać wśród tych, którzy nie będą chcieli z Tobą zamieszkać, nie będą z Tobą snuli planów na przyszłość i inne tego typu kwestie, które dla kobiety są zazwyczaj równoznaczne z tym, że nie traktują jej poważnie i gdy ona szuka kogoś na stałe to od razu taki dandys pójdzie do odstrzału. 

 

Może i to forum zakłamuje rzeczywistość, ale osoba zdrowa na rozsądku wyniesie z tego miejsca to co najlepsze, a inne kwestie (negatywne) pominie, natomiast, jeśli niestety pochłonie wszystko niczym gąbka to w każdym bądź razie nie jest to Twój problem, więc nie ma takiej potrzeby, żeby sobie tym zajmować głowę i czas, brać udział w walce z wiatrakami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Boromir napisał:

W punkt,  reż zaczynam zauważać to, co ty piszesz, moze takie ogłupienie ludzi to wstęp do kolejnej wojny światowej, przed każdymi wojnami ludzie głupieli, byli okłamywani etc...

 

Wojna nie jest potrzebna Wystarczyło rozwalić rodzinę (już to prawie zrobiono) rękoma kobiet (dając im wolność seksualną i nieskrępowaną hipergamię + wprowadzić je masowo na rynek pracy) oraz osiągnąć odpowiedni stopień inwigilacji (sam się zastanów czy to już) i masz już wolną drogę do utworzenia idealnego konsumenta. Za chwilę nie będzie przeciwko czemu się buntować, LGBT jest powszechnością, kościół już prawie upadł więc pozostanie tylko... konsumpcjonizm. Kobiety + lewactwo (nie lewica) nie wiedzą, że dają się wydymać bez mydła banksterom, a ci zgotują im piekło. Ludzie w depresjach, oderwani od korzeni, bez rodziny, z 2 matkami i 3 ojcami.

To nie jest tak, że dymani po kątach i FwB są super. To się zawsze kończy lipą. A największą dla kobiet.

Zdaje się że 1% ludzi już ma 50% bogactwa na świecie?

 

Dobre do posłuchania podczas zastanawiania się nad tym:

 

 

Edytowane przez niemlodyjoda
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Claudianne napisał:

Może i to forum zakłamuje rzeczywistość, ale osoba zdrowa na rozsądku wyniesie z tego miejsca to co najlepsze, a inne kwestie (negatywne) pominie, natomiast, jeśli niestety pochłonie wszystko niczym gąbka to w każdym bądź razie nie jest to Twój problem, więc nie ma takiej potrzeby, żeby sobie tym zajmować głowę i czas, brać udział w walce z wiatrakami. 

Ja wykładam swoje poglądy, nie interesuje mnie walka z czymkolwiek. :) Forum jest mi obojętne tak jak większość rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Colemanka napisał:

 

to hate – nienawidzić

 

Łapanie za słówka, w sensie, że nie wyzywa, nie lży, tylko stwierdza, że nienawidzi, a to jest różnica, jego sprawa.

4 godziny temu, niemlodyjoda napisał:

Wojna nie jest potrzebna

Jak sami siebie rozwalimy miejsce dziury społecznej, niżu demograficznego musi przejąć inna kultura, religia, inni ludzie, którzy rozmnażają się.

Wiec z racji tego może przecież dojść do konfliktu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.