Skocz do zawartości

Forum również zakłamuje rzeczywistość, tylko po swojemu


deleteduser98

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 5.01.2021 o 12:02, Gigi napisał:

tak samo szowiniści czerpią energię z nienawiści do kobiet.

Czy mówienie prawdy o tym, jak  działa ustawa antyprzemocowa, nierówne prawo pomiędzy kobietą a mężczyzną, psychologia ewolucyjna, że kobiety lecą bardziej na facetów, którzy są bardziej symetryczni, większy zasób gotówki, że w pierwszej kolejności powinno być najpierw pieniądze, status społeczny potem oglądanie się za pannami są złe. Nierównym prawie rozwodowym, jak kobiety są namawiane do wielu złych rzeczy, pomaganie sobie w trudnych chwilach, nie tylko rozwód, zawód miłosny, czy relacje damsko-meskie to nienawiść to kobiet. Odleciałaś ale w kosmos.

W dniu 5.01.2021 o 12:02, Gigi napisał:

Tylko że uczucia są wartościowsze,

Też tak myślałem, ze liczy sie wnętrze, dopóki nie dostałem kilka razy z rzędu kosza, pierwszy raz, jak byłem młodszy zarabiałem 1500 złotych na miesiąc, planowałem wynająć mieszkanie, że jakoś to będzie, myszka w tym czasie spotykała się z gościem, który skończył medycynę i zaczynał już robić specjalizacje medyczną na chirurga, potem zobaczyła, ze nic się u mnie nie zmienia, a ten już specjalizacja, jak mnie olewała była gadka, że kochałem za mocno za słabo, że nie wie co czuje, za wysoki, chudy, za niski. Miałem tak kilka razy z rzędu, więc najpierw chcę dojśc do pieniędzy statusu społecznego, dopiero wtedy sobie szukać panny.

W dniu 5.01.2021 o 12:02, Gigi napisał:

winy za niepowodzenia na braki w urodzie.

Tak samo zobacz jaką atencję mają dziewczyny z długimi nogami, figurą, wcieciem w talii, dużym fajnym biustem, zgrabynm tyłkiem, gęstymi włosami a np. te które tego nie mają.

W dniu 5.01.2021 o 12:02, Gigi napisał:

zachowaniem i pociąga fizycznie,

Czyli to co napisane jest w książkach od Neuropsychiatrii, przystojnym gościom, ładnym ludziom przypisuje się pozytywne cechy. W bajkach disneya podobnie było, jak ktoś był brzydki to był zły.

W dniu 5.01.2021 o 12:02, Gigi napisał:

, bo nie potraficie tworzyć trwałych związków

Jak tworzyć związek z kimś kto ciebie np. zdradza z innym, oskubał na pieniądze, pomawiał o pedofilie, zdradził ? Albo z dziewczyną która nasłucha się głupot takich jak piekło kobiet, LGBT czy naogląda Netfliksa, naczyta modnych , nowoczesnych czasopism i na podstawie tego tworzy sobie, buduje wyobrażenie, jak ma wyglądać życie, związek ?

W dniu 5.01.2021 o 12:02, Gigi napisał:

albo chcecie zdobyć więcej doświadczeń seksualnych

JA OD ROKU NIE RUCHAŁEM :(  Mam ważniejsze cele w życiu niż tylko zdobywanie doświadczeń seksualnych.

W dniu 5.01.2021 o 12:02, Gigi napisał:

że Polska jest zjeb*na i trzeba się natyrać by mieć jakąkolwiek kasę.

Polska to wspaniały kraj, problemem jest kto nami rządzi, oraz wielu naiwnych ludzi głosujących na tych samych skurwysynów co rządzili i oczekujący lepszych rezultatów.

W dniu 5.01.2021 o 12:02, Gigi napisał:

że kobiety są tylko dodatkiem

Mam latać jak zakochany za dziewczynami , które mnie zlały, biegać podrywać, ślinić się jak desperat ?

W dniu 5.01.2021 o 12:02, Gigi napisał:

szowiniści czerpią energię z nienawiści do kobiet.

To, że teraz nie chce mieć dziewczyny i od roku nie ruchałem, nie znaczy , ze jestem szowinista, incelem, czy jakoś tak, po prostu życie mnie trochę przekopało, więc nie dam już się nabrać na takie bajeczki jak miłość, czy nawet te głupoty co piszesz w swoim poście. Są pieniądze, status społeczny miłość też się znajdzie.

W dniu 5.01.2021 o 12:02, Gigi napisał:

Tylko które kobiety się zgodzą na Wasz układ?

Na jaki układ, że nie chcę ślubu, bo np z prawnego punktu widzenia ta umowa dla mężczyzny, korzyści z niej są równe 0 ? To, ze chcę np. mieć normalny związek, relację, gdzie z panną spędzam miło czas, pomagamy sobie nawzajem to jest zły układ ?

W dniu 5.01.2021 o 12:02, Gigi napisał:

Każda grupa musi mieć swojego wroga.

Kanistrowo ;)

Edytowane przez Boromir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak czytam twoje wypowiedzi @Gigi to mnie bierze na wymioty. Często zastanawiam się czy ty widzisz co piszesz i jakie nielogiczne są to sformułowania? Mało kto potrafi tak zakłamywać rzeczywistość. 

 

Jest jakaś możliwość zablokowania całego rezerwatu? Tak żebym go nie widział? @Patton  

 

@Obliteraror szanuje Cię jako użytkownika chociaż często nasze poglądy mijają się ze sobą. Jednak muszę przyznać Ci rację, ideałem mężczyzny nie jesteś. Tak jak z resztą każdy z nas tutaj. 

Edytowane przez Jonash
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, Boromir said:

Czy mówienie prawdy o tym, jak  działa ustawa antyprzemocowa, nierówne prawo pomiędzy kobietą a mężczyzną, psychologia ewolucyjna, że kobiety lecą bardziej na facetów, którzy są bardziej symetryczni, większy zasób gotówki, że w pierwszej kolejności powinno być najpierw pieniądze, status społeczny potem oglądanie się za pannami są złe. Nierównym prawie rozwodowym, jak kobiety są namawiane do wielu złych rzeczy, pomaganie sobie w trudnych chwilach, nie tylko rozwód, zawód miłosny, czy relacje damsko-meskie to nienawiść to kobiet? Odleciałaś ale w kosmos.

 

Czyżby?

 

On 1/5/2021 at 2:58 PM, JanKowalski223 said:

Nienawidzę Was i życzę jak najgorzej.

 

Dlaczego pomijasz takie posty? Na hate’owanie kobiet otwartym tekstem jest tu pozwolenie. W drugą stronę nie, to jak to jest? Czyżby podwójne standardy.

 

10 minutes ago, Jonash said:

Jak czytam twoje wypowiedzi @Gigi to mnie bierze na wymioty. Często zastanawiam się czy ty widzisz co piszesz i jakie nielogiczne są to sformułowania? Mało kto potrafi tak zakłamywać rzeczywistość. 

 

Jest jakaś możliwość zablokowania całego rezerwatu? Tak żebym go nie widział? @Patton

 

To zablokuj Ją. Zablokuj wszystkie użytkowniczki. Nie wchodź do Rezerwatu. Nie czytaj tu żadnego postu. Przecież to są proste rozwiązania.

Edytowane przez Colemanka
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Colemanka napisał:

Na hate’owanie kobiet otwartym tekstem jest tu pozwolenie

Rozwiązanie? Nie brać tego osobiście. Ktoś, kto pisze, że nienawidzi wszystkich kobiet daje jedynie wyraz własnej bezsilności, niepogodzenia z życiem. Przejdzie mu jak nauczy się brać za siebie odpowiedzialność. W drugą stronę działa to zresztą tak samo - zaradne, ogarnięte życiowo kobiety lubią mężczyzn, od "świń" wyzywają nas tylko przegrywy ;)

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Colemanka napisał:

Czyżby podwójne standardy.

 

Takie same standardy jak i poza tym forum. Wystarczy wejść na jakiekolwiek kobiece forum, tam roi się od tekstów szkalujących mężczyzn lub też i niekoniecznie na forum, żeby zobaczyć, że w realnym życiu jest przyzwolenie na jechanie po mężczyznach. Wystarczy też poczytać posty innych sióstr w tym temacie, żeby też to zauważyć.

 

Z tego co wiem i zauważyłem na forum są rozdawane warny czy nawet bany za tego typu teksty. Zawsze można zgłosić, jeśli tak bardzo uderza Cię opinia anonima z Internetów.

30 minut temu, Colemanka napisał:

Zablokuj wszystkie użytkowniczki. Nie wchodź do Rezerwatu. Nie czytaj tu żadnego postu. Przecież to są proste rozwiązania.

 

Nie to żebym coś sugerował, ale równie prostym rozwiązaniem jest nie bycie członkiną Rezerwatu takego forum jak to;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Colemanka napisał:

Na hate’owanie kobiet otwartym tekstem jest tu pozwolenie. W drugą stronę nie, to jak to jest? Czyżby podwójne standardy.

Nie ma pozwolenia co widać po reakcji @Mosze Red. Rezerwat wyrobił sobie pewną opinię i dlatego niektóre osoby tu nie zaglądają zbyt często.

W każdym razie czepiać się, że są żale chłopaków na forum, gdzie tak naprawdę główną rolę gra dział damsko męski na czele z świeżakownia i przykrymi historiami z udziałem kobiet to jak wejść do wegańskiego sklepu i czepiać się, że nie ma mięsa ?

 

No widzę, że niektóre panie to mają o to wieczny foch. I przy każdej okazji to wypominają ale to jest jedna z cech wspólnych pań, że lubią wypominać.

Także piszcie sobie grzecznie i się nie obrzucajcie błotem.

Serio, myślałem, że tu dorosłe osoby siedzą a niektórzy zachowują się jak w piaskownicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.01.2021 o 12:50, Mosze Red napisał:

Natomiast co do zachcianek, to zdrowa jednostka sama na nie zarabia, jednostka niezdrowa wyłudza mamiąc orbiterów lub uprawia tę lub inną formę przepłaconej prostytucji.

Dlaczego zakładasz, że wspieranie w zachciankach to płacenie za nie? 

Ja ostatnio mam zachciankę zazielenić swoje mieszkanko roślinkami i zrobić meble ze skrzynek/palet. Mój facet mnie wspiera, nie płacąc ani złotówki! Po prostu słucha co znowu wymyśliłam, jakie kwiatki zdobyłam, jakie przesadziłam, jak uczyłam się obsługi wkrętarki itd. Raz pojechał ze mną odebrać kwiatki i tyle :D

@Gigi, akurat się zgodzę, że gdyby facet traktował mnie tak, jak sugerują niektórzy na tym forum, czyli żebym była tylko "dodatkiem", do życia, umawianie się właściwie tylko na seks, ewentualnie wspólne wyjście gdzieś, bez mieszkania razem, bez slubu w perspektywie itd., to podziękowałabym takiemu za współpracę. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, tamelodia napisał:

gdyby facet traktował mnie tak, jak sugerują niektórzy na tym forum, czyli żebym była tylko "dodatkiem", do życia, umawianie się właściwie tylko na seks, ewentualnie wspólne wyjście gdzieś, bez mieszkania razem, bez slubu w perspektywie itd., to podziękowałabym takiemu za współpracę.

A Ci co tak sugerują powiedzieliby: następna proszę!

 

To nie jest tyle warte skarbie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, tamelodia napisał:

 

@Gigi, akurat się zgodzę, że gdyby facet traktował mnie tak, jak sugerują niektórzy na tym forum, czyli żebym była tylko "dodatkiem", do życia, umawianie się właściwie tylko na seks, ewentualnie wspólne wyjście gdzieś, bez mieszkania razem, bez slubu w perspektywie itd., to podziękowałabym takiemu za współpracę. 

 

 

Fenomen mieszkania razem i tego mitycznego "ślubu" jest tu na forum ciągle wałkowany.  Jednak kobiecy software jest jak koń, który jaki jest każdy widzi, o czym świadczy wpis @tamelodia

 

Mi jest w tych czasach bardzo żal nieszczęśników, którzy na te "śluby" się decydują. Całe szczęście coraz więcej mężczyzn zaczyna łapać, że w tym wszystkim chodzi nie o to aby ich życie było szczęśliwe, tylko aby założyć im smycz na szyję i kulę do nogi żeby przypadkiem od pańci nie zwiali by mogła korzystać z "cudzesów".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@nihilus, ok, rozumiem. Ty nie chcesz się wiązać, bo kobieta cię zgnoi czy coś. Ale to nie jest w moim interesie, żeby rezygnować ze ślubu czy wspólnego mieszkania, zwłaszcza że znam siebie, naczytałam się forum, wiem czego unikać, jak się zachowywać, jak nie. Owszem, mogę być najgorszą wersją kobiety, jaką tutaj jest na forum opisywana, ale to również nie jest w moim interesie :)

Po prostu, nie mam zamiaru rezygnować z normalnego życia, a facet jak będzie chciał to może nawet mieć kochankę, gdybym ja nie dawała spełnienia. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, tamelodia napisał:

akurat się zgodzę, że gdyby facet traktował mnie tak, jak sugerują niektórzy na tym forum, czyli żebym była tylko "dodatkiem", do życia, umawianie się właściwie tylko na seks, ewentualnie wspólne wyjście gdzieś, bez mieszkania razem, bez slubu w perspektywie itd., to podziękowałabym takiemu za współpracę

Doskonale rozumiem, że większość kobiet chciałaby znajdować się w centrum życia swojego faceta, szczególnie tego emocjonalnego. Przekaz od dzieciństwa wtłaczany w nasze głowy był jednego rodzaju - "facet musi dla Ciebie stracić głowę", "kochanie, jesteś całym moim życiem". To siedzi głęboko w kobiecej podświadomości. Postawy takie jak Twoja i @Gigi są w tym świetle uzasadnione i ja to rozumiem.

Zastanów się jednak co dzieje się z takim facetem, kiedy to jego "centrum wszechświata" postanawia spakować walizki i się wyprowadza. Rozpada się na kawałki.

Pamiętając, że szczęśliwe związki nie trwają wiecznie należy ZAWSZE, obojętnie czy jest się mężczyzną czy kobietą, stawiać siebie na pierwszym miejscu, a nie swojego partnera.

Mieć oparcie w samym sobie, a nie w drugiej osobie, która może z dnia na dzień zniknąć z naszego życia, pozbawiając nas tego oparcia.

Stać, a nie być podtrzymywanym.

Mieć swoje własne życie, niezależne od tego związkowego.

Być całością, a nie czyjąś drugą połówką.

I to o to w tej postawie chodzi, a nie o traktowanie kobiet w sposób użytkowy. Mieszkanie razem czy ślub ma w tym znaczenie drugorzędne, kto co lubi.

Edytowane przez johnnygoodboy
Literówka
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@johnnygoodboy, oczywiście wszystko zostało zinterpretowane tak jak tobie to pasowało. Podobnie jak @Mosze Red zinterpretował "wspieranie w zachciankach" jako sponsoring, tak samo Ty, zinterpretowałeś "nie chciałabym być tylko dodatkiem do życia mojego faceta", jako "chciałabym bym w centrum zycia mojego faceta".

Pewnie o to też chodzi w tym "przeklamywaniu" rzeczywistości - interpretujecie wypowiedzi kobiet (nie tylko w rezerwacie, ale w ogóle), pod swoją teorię. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, tamelodia napisał:

zinterpretował "wspieranie w zachciankach" jako sponsoring,

 

Nic takiego nie miało miejsca. 

 

Nie rób z mojej wypowiedzi ogólnej, przytyku personalnego proszę. 

 

Z drugiej strony ciekawe czemu akurat tobie się to tak kojarzy? ?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, tamelodia napisał:

oczywiście wszystko zostało zinterpretowane tak jak tobie to pasowało

No to napisz co Ty konkretnie miałaś na myśli - możliwe, że jest jakaś trzecia droga, o której istnieniu nie mam pojęcia ;)

To co ja napisałem w żadnym wypadku nie wyklucza mieszkania razem, a nawet ślubu - mam tak ze swoją żoną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mosze Red, autorka napisała o "wspieraniu w zachciankach", ty stwierdziłeś że zdrowa jednostka sama zarabia na swoje zachcianki. A przecież "wspieranie w zachciankach" to niekoniecznie sponsorowanie ich. Podałam cytat wyzej w moim poście. 

 

@johnnygoodboy można być istotną częścią życia faceta, z poszanowaniem własnych granic, tego, że nie spędzamy ze sobą 24/7, a jak jedno nie może drugiemu pomoc z jakich przyczyn, to radzimy sobie sami. Serio, w związku nie trzeba na sobie wisieć. Wiem, że część kobiet musi mieć cały czas faceta przy sobie, ale dla mnie to patologia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.