Skocz do zawartości

Zakochałam się w Turku


Rekomendowane odpowiedzi

Znam dwie kobiety, które się związały z turasami. Już od dawna z nimi nie są.

 

1. Pierwsza kobieta - zwykła lampucera, która szukała leszcza, żeby się jakoś urządzić w de. Bo z dwoma dzieciakami w de jesteś na straconej pozycji, tym bardziej gdy nie pracujesz. Zerwała z nim, on ją prześladował, aż w końcu dostał zakaz zbliżania się do niej. A tam się nie pierdolą z wykonaniem zakazu. Teraz ma niemca i dobrze stoi.

 

2. Ta druga zostawiła turasa w Turcji, przyjechała do de i teraz ma jakiegoś gacha.

 

Taka ciekawostka dla lingwistów: baba to po turecku ojciec.

 

Jeśli chodzi o facetów, to znam klilku turasów. Nigdy nie miałem z nimi problemów, nawet przyjaźni. Pracowałem z nimi i są w porządku.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Weronika95 napisał:

Dawno mnie tu nie było i w sumie to założyłam tylko jeden temat, więc rozumiem jak nie dostanę odzewu...
Poznałam mojego chłopaka przez internet już w wakacje. Wszystko zaczęło się od tego, że chciałam trochę poćwiczyć angielski, turecki i po prostu dowiedzieć się czegoś o Turcji i mieście gdzie miałam studiować przez cały rok.
 

Jak chcesz się uczyć angielskiego to z osobą anglojęzyczną ... jak chcesz się uczyć Tureckiego - to proponuje z Turczynką rozmawiać. To dziwne ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Mosze Red napisał:

Miej jednak na względzie, że jak zdanie zmienisz bardzo trudno będzie ci stamtąd wrócić do Polski, a zabrać dzieci jeśli będziesz miała raczej nie zdołasz

Nic dodać, nic ująć. @Weronika95, jeżeli poważnie traktujesz te znajomość, to tylko a kontekście mieszkania razem w PL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minutes ago, MrSadGuy said:

Nie chodzi o same Turczynki, tylko też o konwersję.

Konwertyta ma też swoje obowiązki. Pytanie czy ma to jakikolwiek sens? Zarówno w kontekście kobiet, jak i rozwoju samego siebie. Jak chcesz dowiedzieć się więcej o islamie, czego nie powie ci imam to polecam kanał gotquran (większoć kontentu kilkukrotnie kasowana z yt):

 

https://www.cda.pl/video/show/gotquran/p1

 

https://www.youtube.com/channel/UCY_Z9IHZO03MejxLWQifRyg/videos

 

EDIT:

No i książka:

https://drive.google.com/file/d/1dC7ac_niOZo6kWUPqfgZOZQG-kdUsA3j/view

 

Edytowane przez manygguh
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, MrSadGuy napisał:

ciekawy post, daje soga. A wiesz jak to wygląda z męskiej perspektywy? Jakbyś się chciał przekonwertować na islam i znaleźć sobie żonę turczynkę?

 

To stary mądry naród wbrew obiegowej opinii, więc wszystko zależy od zasobności twojego portfela, a nie tylko wyznania, czy by cię rodzina zaakceptowała czy nie, zależy od tego jaki standard życia byś zapewnił kobiecie ;) 

 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Weronika95 napisał:

on dodał ze mną zdjęcie, a ja od razu dostałam wiadomość od anonima "wypier.dalaj do brudasów na zawsze ty islamska ku.rwo".

 

To ja też poprowokuję cytując klasyka: "nie popieram, ale rozumiem" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Staś napisał:

Jak chcesz się uczyć angielskiego to z osobą anglojęzyczną ... jak chcesz się uczyć Tureckiego - to proponuje z Turczynką rozmawiać. To dziwne ?

To nie jest dziwne, tylko celowe działanie, aby był chłop... laski tak robią, niby pod pretekstem nauki, ale w razie czego to...

 

To tak samo jak na Kinderze laska ma opis po angielsku to wiadomo, że łasa na zagranicznego bolca.

 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minutes ago, Obliteraror said:
1 hour ago, Mosze Red said:

Miej jednak na względzie, że jak zdanie zmienisz bardzo trudno będzie ci stamtąd wrócić do Polski, a zabrać dzieci jeśli będziesz miała raczej nie zdołasz

Nic dodać, nic ująć. @Weronika95, jeżeli poważnie traktujesz te znajomość, to tylko a kontekście mieszkania razem w PL.

A ja jeszcze dodam, że sam fakt mieszkania w Polsce nic nie gwarantuje, bo jest dużo przypadków, gdy egzotyczny przystojniak wywoził po kryjomu dzieci do swojego kraju i wtedy było już bez szans na ich odzyskanie. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Weronika95 napisał:

Tak mijał czas aż w końcu przyleciałam do Turcji i spotkaliśmy się pierwszy raz na żywo. I tak wyszło, że spotykamy aż do teraz. Nie planowałam tego, po prostu chciałam pojechać do tego kraju, pozwiedzać, bo jest przepiękny, poznać kulturę, przyjaciół i wrócić. Nie spodziewałam się, że prawdopodobnie wrócę ze złamanym sercem.

Kocham ta narrację u kobiet. Jakby ich tam nigdy nie było. Nie chciała, nie spodziewała się, nie planowała, a o dziwo wyszło. :) 

Oczywiście chodziło o poznanie języka i kultury - planowane, a nie wyszło. :P   

  • Like 2
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Weronika95 napisał:

Skoro poznałam całą jego rodzinę i przebywamy z jego rodzicami u niego w domu razem.

Tam? Bez ślubu? Już to widzę. Ten post to ściema.

4 minuty temu, Colemanka napisał:

przybywacie

Trudno Wam się oprzeć. To moja słabość. Post pisany tak aby zwyzywać autorkę i pokazac jakie to forum jest zjebane. Nie znami te numery Brunerki.

Edytowane przez zuckerfrei
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Colemanka Celem forum jest pomagać, jezeli to ściema to może inna osoba, będzie miał podobny problem, poczytać ze zrozumieniem nigdy nie zaszkodzi. Tu nie ma spermiarzy - nikt nie ma nadzieji, że chwyci dzieki temu Autorkę za dupę.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko i wyłącznie zamieszkać z nim w Turcji, po pierwsze on jako Turek uważa zachodnią cywilizację za zepsutą (co jest prawdą), po drugie w Polsce bylibyście wyzywani. Jeśli będziesz z nim żyła w jego kraju będziesz musiała nosić chusty, inaczej okażesz brak szacunku do jego kultury co się skończy zapewne karą fizyczną. Ukrócone zostaną kontakty z kimś innym niż on, jego rodzina i inne kobiety.

 

BTW czy prawdą jest, że Turcy szanują swojego prezydenta i mówienie o nim źle nie jest dobrze widziane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.