Skocz do zawartości

Zakochałam się w Turku


Rekomendowane odpowiedzi

9 minutes ago, Król Jarosław I said:

Ja tam się rzadko udzielam w rezerwacie, najczęściej jeśli już to się naśmiewam.

A są tacy ( i nie jest ich mało) co tu elaboraty piszą.

 

W zasadzie na forum nie ma miejsca dla kobiet, bo w wartościowych tematach nie można podyskutować, bo są w części zamkniętej, a w części rezerwatowej to mnie akurat nie jarają tematy sukienek ślubnych, gaci tfu seksownej bielizny czy posuwania kolorowych. Ale dobra trudno się mówi ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Jonash napisał:

Nie oszukujmy się! Polakom daleko do zagranicznych ideałów a sama wiesz o tym najlepiej.  W końcu wybrałaś kogoś z zagranicy a nie Polaka! Jeszcze raz Ci mówię! Wyjedź do niego, nie czekaj! To, że zdarza się niewłaściwe traktowanie kobiet na Bliskim Wschodzie to nie znaczy, że ty też będzie źle traktowana! W końcu twój chłopak oprócz tego, że jest trochę zazdrosny to jest kochany i dobry prawda? Czemu miałby się zmienić? 

Ale to ironia prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Gigi napisał:

BTW czy prawdą jest, że Turcy szanują swojego prezydenta i mówienie o nim źle nie jest dobrze widziane?

Jedni szanują, inni (ci bardziej liberalni i 'zachodni') - nie. Jak wszędzie. Erdogan zrobił dla Turków to, co Putin dla Rosji - przywrócił im wiarę we własne siły i wyznaczył cele na przyszłość*.

 

* oczywiście za cenę swobód obywatelskich, ale cóż - nie ma wielkości bez wyrzeczeń. ; )

 

 

Edytowane przez zychu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, manygguh napisał:

A po turasie, mało kto cię weźmie

 

Coś w tym jest. Po Pakistańczyku też. Kolega poznał panią, której śmierdzieli chłopcy krajowi.

 

Wyjechała blondi do Dubaju, zapachniał jej Pakistańczyk pracujący miejscowo. Ot, zakochała się w hebanowym przyrodzeniu. 

Potem się rozeszli a pani nadal szuka bo ściana się zbliża. Kolega zapoznając się z blondi poosintował ją, znalazł focie z fejsa i IG, natychmiast mył zęby rozpuszczalnikiem. Chyba zęby jeszcze ma, lecz powtarza "tfu!, Szon!"

 

Taka sytuacja...

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, Mosze Red said:

No i masz przedsmak tego o czym piszę, kontakt tylko z rodziną, bo tak szanująca kobieta w islamie się zachowuje. Mówiąc o przyjaciołach nie miał na myśli całej puli twoich przyjaciół płci żeńskiej i męskiej, bo w islamie kobieta nie przyjaźni się z mężczyznami z poza rodziny, on mówiąc przyjaciele miał na myśli PRZYJACIÓŁKI.

To akurat nie jest taki głupi pomysł. 

 

 

 

A jak już o Turcji rozmawiamy, ciekawy filmik. 

Żarty o ruchaniu z kozami niestety są nie na miejscu. Turcja jako kraj jest o wiele silniejsza od Polski militarnie i gospodarczo. Z przemysłem ciężkim i stoczniami. Bodajże druga armia NATO. 

 

 

 

 

Edytowane przez Moriente
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Moriente napisał:

Turcja jako kraj jest o wiele silniejsza od Polski militarnie i gospodarczo

 

Do tego drony dobre robią, przetestowane w boju, z tego co pamiętam zamiast jednego F16 od USA mogliśmy mieć coś około 32 dronów średniego zasięgu z pełnym offsetem. Koniec off topu ;) 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Moriente napisał:

Żarty o ruchaniu z kozami niestety są nie na miejscu.

Ale co ma armia do pasterskiej mentalności? Nawet ta "perła Orientu" - Istambuł vel Konstantynopol - ulega anatolizacji (jak to ładnie powiedział pan minister Sienkiewicz - oczywiście jeszcze zanim został ministrem). Anatolia zaś to głównie pasterze i - mówiąc wprost - prowincja.

Turcy jak każdy inny lud. Problem jest nie z nimi, ale z durnymi babami, które myślą tym, co mają między nogami.

Edytowane przez zychu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam dwie pary mieszane kulturowo oczywiscie dwie nasze blondyny i dwaj panowie z Turcji ( oni swoich lasek nie oddaja obcym  ) .No i powiem ze tworza calkiem udane malzenstwa.Tyle ze zyja w uk i w pewnym sensie sa odcieci od wplywow religijnych .Turcy to nie sa typowi muzlumanie , religie traktuja z przymrozeniem oka tak jak my katolicyzm. Chlopaki mocno zapierthalaja na bombelki i laski sa z nich mega zadowolone.Przynajmbiej tak to wyglada na zewnatrz. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minutes ago, zychu said:

Ale co ma armia do pasterskiej mentalności?

Turcy jak każdy inny lud. Problem jest nie z nimi, ale z durnymi babami, które nie myślą tym, co mają między nogami.

To, że silny naród i silna armia opiera się na silnym przywódcy i silnych mężczyznach. 

 

A to, że trzymają kobiety krotko, bardzo dobrze, odpada im połowa problemów które przewijają się na tym forum. 

 

 

A co do pasterskiej mentalności, to powiedz mi kto np zbudował to:

Karadeniz-Powership-Do%C4%9Fan-Bey.jpg

 

Tak jak Mosze wspomniał, wbrew pozorom jest to mądry naród. 

 

 

A problem nie jest z babami, tylko ze społeczeństwem i mężczyznami, bo kobieta zrobi tyle na ile jej się pozwoli, a że u nas jest przyzwolenie, aplauz i niedobór silnych mężczyzn to mamy co mamy. 

 

Wracając do tematu pasterzy. Lato, Izmir, gorąc. Nie uświadczyłem żadnego dorosłego Turka w spodenkach. Niby nic, a jednak coś. 

 

 

Edytowane przez Moriente
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Colemanka napisał:

 

Taki Rezerwat haniebny a komentarzy udzielili dotąd wyłącznie Panowie ? Znamienne jak to szybciutko przybywacie byleby tylko która coś napisała, nieważne co.

@Colemanka ale przybywają nie w celach zainteresowania płcią kobiecą lecz by dobić leżącego. To bestie sOM niepojęte?. ( trzeba dzielnie odpierać ataki )

1 godzinę temu, zychu napisał:

Proszę, okażcie litość i ją zbanujcie. ?

@zychuO masz! A ja ostatnio mialam " zycha" w głowie jako obiektywnego po komentarzu, pod którymś z postów. Uważność i jeszcze raz uważność.??

 

1 godzinę temu, Król Jarosław I napisał:

@Colemanka ma rację. Spermiarstwa na forum nie brakuje.

 

Ja tam się rzadko udzielam w rezerwacie, najczęściej jeśli już to się naśmiewam.

 

A są tacy ( i nie jest ich mało) co tu elaboraty piszą.

 

@Król Jarosław I   W końcu jesteś królem, duma ma prawo Cię rozpierać...co najmniej???

 

@Weronika95 najlepiej byłoby rozeznać temat z dziewczynami/ kobietami, które już takimi żonami zostały czy są w związku podobnym. Jednak po tych opisach Twoich skłaniam się ku opinii większości, że łatwo nie będzie. Ale masz tę szansę, której nie miało wiele kobiet bez dostępu do neta/ informacji o tym i możesz świadomie i rozważnie podjąć decyzję. Powodzenia. ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjedźcie razem do kraju, który ani nie jest polską ani turcją. W ten sposób zaraz będzie wiadomo, komu zależy i czy sobie wspólnie poradzicie w nowym środowisku. 

 

Erazmus w Turcji? Nie musisz nic więcej pisać żebym wiedział, że chodzi o przygodę, bo na pewno nie o naukę użytecznego zawodowo języka albo o poważne uczelnie. Erasmusa możesz zrobić w innym kraju, gdzie chłopak znajdzie też prace. Nikt w ten sposób nie będzie musiał się poświęcać dla drugiej osoby. Najlepiej wybierzcie taki kraj, który uwielbia ciapatych i lewaczki. Daleko nie trzeba szukać. Na serio polecam tak zrobić. Bylem już w związku międzynarodowym i to jedyna opcja na równe zaangażowanie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też coś czuje że to prowokacja. 

No ale..... 

 

 

 

 

Islam islamowi nie równy. Byłem w krajach środkowej Azji - Kazachstany i te sprawy i tam mało kto czuje się radykałem. Nawet jeden gość mnie zdziwił odpowiadając mi że nie wierzy w Boga. ( a takie gadanie że ateisci są zaraz piętnowani gorzej od chrześcijan) 

 

W Turcji zależy od regionu i otoczenia mam koleżankę lesbijke co ma pannę Turczynkę i normalnie filmiki lecą z Turcji na fb jak lecą w ślinę przy rodzinie i znajomych i to w różnych miejscach. 

Turasy w Niemczech przynajmniej te z którymi miałem przyjemność chlać czy po prostu gadać jeszcze bardziej odlecieli od islam is right. 

Najgorzej Arabia i te regiony jeśli chodzi o radykalizm. 

 

Nie mniej jednak wiele racji w tym co Mosze napisał I turek - zazdrość  i to z Turcji (jak pisałem wyżej zależy gdzie I jak i z kim) to można się już obawiać przeprowadzki. 

 

Edytowane przez Optimus Prime
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.