Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Trafiłem  na takie coś? Pani wymaga 800zł za loda. Nie wiem jak bardzo przerośnięte ego musi mieć ta księżniczka skoro myśli, że lód w jej wykonaniu jest wart 800zł. Jestem ciekaw który frajer za to zapłaci. Napisałem do niej maila i spytałem kto niby za loda zapłaci 800zł. Nawyzywała mnie od śmieci i powiedziała, że nie jestem prawdziwym mężczyzną skoro mnie nie stać.

Sorry, ale muszę dodać link, bo macie tu jakieś chore wymagania do wstawianie zdjęć i nic nie wchodzi nawet po zmniejszeniu rozmiaru do wymaganego.

https://ogloszenia.trojmiasto.pl/sponsoring-sex/lodzik-ogl64033252.html

 

Jeśli ktoś mi podpowie jak wstawić tu pobrane zdjęcie to będę wdzięczny.

Edytowane przez fikakowo
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie trafiają się chłopy, którzy na streamach na YT na superczacie potrafią dziewczynie przesłać jednorazowo 500zł za nic - więc może jakiś chętny się trafi co jakiś czas.

Mało rzeczy mnie już zdziwi, jeżeli chodzi o zachowanie niektórych mężczyzn heh.

 

Niby rogal ddl nawijał, że:

 

charytatywny to byłem jak brała w usta
w pelerynie, a płaciłem jak za bez kurwaaaa

 

Ale są granice dobroczynności. ?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Kespert napisał:

Zdjęcie wstawione. Zwraca uwagę pierścionek na palcu... plus fakt że odpisała - prawdopodobnie amatorka, znudzona "związkiem". Efekt skumulowany czasów, "ściany" i propagandy feministycznej.

 

Dzięki, ale lepiej jakbyś wstawił opis z ceną, bo to właśnie z tego beka największa.

Edytowane przez fikakowo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie, to one są wszystkie oszustkami, żadna ci loda dobrego nie zrobi, a jak już to wymuszonego i z obrzydzeniem przez gumę. Jedynie co mogą zaoferować to wypięty tyłek do masturbacji w niej przez okres od kilku do kilkunastu minut bo tyle u nich trwa godzina. Większość to oszustki, jak nie wszystkie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, fikakowo napisał:

Trafiłem  na takie coś? Pani wymaga 800zł za loda. Nie wiem jak bardzo przerośnięte ego musi mieć ta księżniczka skoro myśli, że lód w jej wykonaniu jest wart 800zł.

 

W życiu nie dał bym 800 zł?

Pani do towarzystwa na godzinę wychodzi taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, LiderMen napisał:

Dla mnie, to one są wszystkie oszustkami, żadna ci loda dobrego nie zrobi, a jak już to wymuszonego i z obrzydzeniem przez gumę. Jedynie co mogą zaoferować to wypięty tyłek do masturbacji w niej przez okres od kilku do kilkunastu minut bo tyle u nich trwa godzina. Większość to oszustki, jak nie wszystkie.

Dużego doświadczenia nie mam z dziwkami. Tylko u 2 byłem. Każda spoko, nie wygania, nie patrzy co chwilę na zegar, robi wszystko co chce i się przykłada do tego. U drugiej jestem regularnie co 2 tygodnie. Może po prostu miałem szczęcie, że na takie trafiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio byłem u pewnej Ukrainki i naprawdę się starała. Było miło potrafiła zagadać, pożartować i nie marudziła przy robocie. Za 1/4 loda.

Najgorzej było z dwudziestką co wyszła z domu rodziców wyrzucić śmiecie, bzyknąć się w samochodzie i zainkasować 200 pln na ajfona.

Zdjęła majtki obróciła głowę w bok i "róbta swoje". Rodzice nawet nie zauważyli że znikła na chwilę z domu. 

Za jakiś czas będzie żoną i matką trującą dupę swojej córce o "szanowaniu siebie".

 

Edytowane przez ntech
  • Haha 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Iceman84PL napisał:

800 zł

Widziałem za 50 złotych bez gumy do buzi przez 15 minut, takich lodzików miałbym z 16, i to całkiem niezła, zgrabna dziewczyna robiła u siebie na chacie, czas operacyjny 15 minut, mycie pod  umywalka potem lodzik.  najlepsze jest w tym, że włącza stoper i nic nie jest oszukane :) 

Od momentu, kiedy przekroczysz próg mieszkania i zapłacisz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Boromir napisał:

Widziałem za 50 złotych bez gumy do buzi przez 15 minut, takich lodzików miałbym z 16, i to całkiem niezła, zgrabna dziewczyna robiła u siebie na chacie, czas operacyjny 15 minut, mycie pod  umywalka potem lodzik.  najlepsze jest w tym, że włącza stoper i nic nie jest oszukane :) 

 

Grzybiarki to nawet 30 zeta za loda, więc po co przepłacać?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ntech napisał:

Dolicz czas w kolejkach w przychodni

Po pencie widać, czy koleś jest chory, poza tym musi dbać o zdrowie, więc jakby nie dbała, to by klienci uciekli, kolega był, to czekał w kolejce na mieszkaniu. Oczywiście koleżanka robiła segregacje ptaków, kto może, kto nie, czy za dużo , czy nie klientów, każdy musiał pokazać jej ptaka oraz ściągnąć skórę. Na Roksie znajdziesz takie perełki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze teraz doczytałem, że klient musi być koło 40stki i wysłać zdjęcie. Bez kitu, nie dość, że tyle kasy to jeszcze będzie sobie selekcjonować. Tym bardziej nie wiem kto z tego skorzysta. Na jej miejscu każdemu bym opierdolił, niezależnie od wieku, byle nie jakiś bardzo brzydki. A ta jeszcze wybrzydza.

Edytowane przez fikakowo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, zuckerfrei napisał:

tyle płacę max)

Ja staram się zmieścić w kwocie 200 złotych na godzinę, teraz nie chodzę i to od dłuższego czasu.  Mam swoje bierki, które ogarniam :)

1 minutę temu, Iceman84PL napisał:

i raczej nie są za czyste.

Raczej.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, fikakowo napisał:

wiem kto z tego skorzysta

Ktoś na pewno, będzie próbował...

 

5 minut temu, fikakowo napisał:

A ta jeszcze wybrzydza.

Bo ona nie jest dziwką (w jej mniemaniu), lub będzie próbować przekuć to w long term sponsoring.

Wiecie co jest naprawdę zabawne, ona daje takie ogłoszenie, a tam jakiś samiec może, zaprasza na jakies randki, kwiatka kupi...

Edytowane przez zuckerfrei
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.