Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, fikakowo napisał:

 Na jej miejscu każdemu bym opierdolił, niezależnie od wieku, byle nie jakiś bardzo brzydki. A ta jeszcze wybrzydza.

Chyba jej konkurencji robic nie bedziesz ? ?.A tak poza tym moze zadac 8k za pokazanie cyckow jak sa tylko chetni na usluge .Laska ewidetnie jest swieza w biznesie lub probuje sie wbic w nisze .Z tym poziomem spermiarstwa jaki prezentuje rynek matrymonialny to  znajdzie jeleni nawet na trzymanie za kolano.

Edytowane przez thyr
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba nienawidzić siebie, żeby ładować kutasa w usta takiej rury. Nigdy bym nie zapłacił. I co to za przyjemność, jak panienka robi bez zaangażowania, tylko mechanicznie? Tylko się człowiek wkurwia. "Chujowy interes" ? jednym słowem. 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie przeanalizowałem ile byłbym skłonny dać za najlepszego lodzika jaki miałem w życiu gdyby była to usługa płatna. 

 

Po głębokich przemyśleniach doszedłem do wniosku, że 200 to max i mówimy tutaj o konkretnym majstersztyku. 

 

Przeciętne obciąganie jest warte tyle co przy trasie 'piedziesiat'. 

 

Nie zgadzam się również ze sloganem, że 'najsłabsze obciąganie jest lepsze niż najpiękniejszy wschód słońca', prawda jest taka, że jak kobieta nie potrafi tematu ogarnąć ro szkoda rozporka rozpinać. 

 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, zuckerfrei napisał:

Bo ona nie jest dziwką (w jej mniemaniu), lub będzie próbować przekuć to w long term sponsoring.

Wiecie co jest naprawdę zabawne, ona daje takie ogłoszenie, a tam jakiś samiec może, zaprasza na jakies randki, kwiatka kupi...

No to jest właśnie najlepsze. Dość często spotkałem się z takimi ogłoszeniami, gdzie kobieta pisze np. "200zł to możesz sobie pani z roksy dać, ja jestem inna" i , że wymaga dużo więcej, bo nie jest dziwką. Tylko frajer da się złapać na takie teksty. To jest tylko manipulacja, żeby wydoić więcej kasy albo pani się po prostu uważa za nie wiadomo kogo. A tak naprawdę jest zwykłą dziwką skoro bierze kasę za seks, tylko nie chce się z tym pogodzić może.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mosze Red napisał:

Nie zgadzam się również ze sloganem, że 'najsłabsze obciąganie jest lepsze niż najpiękniejszy wschód słońca', prawda jest taka, że jak kobieta nie potrafi tematu ogarnąć ro szkoda rozporka rozpinać. 

Ja pójdę dalej - dobrze opierdolona torba jest lepsza niż sex.

 

Mam taką jedna za 250 + masuje plecki - warsztat doskonały - 3 ruchy worek suchy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyczuwam jakieś emocje w tym wątku ? zawoalowaną złość? Frustracja? Dlaczego ma dziewczyna nie chcieć nawet 100 tys zł za loda? Jeśli znajdzie frajerów to tylko pogratulować rozkręcenia biznesu. Ten balon atencji i zapotrzebowania na cipki wciąż jest pompowany do rozmiarów absurdu, w końcu to jebnie, ale skoro można na razie zarobić to kobiety zarabiają. Nasze emocje z tym związane latają im koło dupy. 

 

Ja bym chętnie odpowiedział takiej pani parafrazą jednego dowcipu:

ja: 800 zł za pałę od takiego anioła??? Co tak tanio!??? Dorzucę jeszcze drugie 800, wypad na weekend do spa i prezent jubilerski

Ona: taaa jasne, żartujesz chyba!

Ja: tak ale ty pierwsza zaczęłaś

?

 

 

 

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 6.01.2021 o 00:24, fikakowo napisał:

Nawyzywała mnie od śmieci i powiedziała, że nie jestem prawdziwym mężczyzną skoro mnie nie stać.

Kobiety są jak ludzkie bio roboty, kopie samych siebie. Mogłaby chociaż się wysilić, ale czego oczekiwać od kogoś, kto poza daniem nie potrafi nic innego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.