Skocz do zawartości

Brak seksu


smk111

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie jak napisał hh200. A co ona jest kaleką że sama nie może po nie przyjechać. Tą prośbą tak naprawdę to ona chcę żebyś się wykazał, chce sprawdzić czy Ci zależy i przywieziesz jej to co chce jak frajer.

 

Napisz jej coś w stylu:

"Ok, jeśli zależy Ci na tych rzeczach to przyjedź po nie w środę między 19-20. Tylko postaraj się być w tych godzinach bo później mnie nie będzie"

 

Laska raczej pomyśli że masz ogarnięty już wieczór z kimś innym i masz wyjebane na jej kupczenie seksem bo inna kobieta właśnie bez żadnego poniżania psychicznego Twojej osoby obraca Twojego kutasa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, karmazynowy napisał:

Dokładnie jak napisał hh200. A co ona jest kaleką że sama nie może po nie przyjechać. Tą prośbą tak naprawdę to ona chcę żebyś się wykazał, chce sprawdzić czy Ci zależy i przywieziesz jej to co chce jak frajer.

 

Napisz jej coś w stylu:

"Ok, jeśli zależy Ci na tych rzeczach to przyjedź po nie w środę między 19-20. Tylko postaraj się być w tych godzinach bo później mnie nie będzie"

 

Laska raczej pomyśli że masz ogarnięty już wieczór z kimś innym i masz wyjebane na jej kupczenie seksem bo inna kobieta właśnie bez żadnego poniżania psychicznego Twojej osoby obraca Twojego kutasa.

„Zrobiłam listę rzeczy i wejdę, upewnimy się czy wszystko zabrałam, żeby potem nie było, że o coś będziemy się ciągać”

 

 

 

„Dziś nie dam rady, bo jestem umówiona na cały wieczór. Zgadamy się wieczorem i wybierzemy dzień tak, żeby i Tobie, i mnie pasowało. Na spokojnie się jakoś dogadamy co do terminu”

 

 

 

tak napisała :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj jej ostateczny termin co do godziny i tego się trzymaj. Jak nie, to smietnik. Pogrywa Tobą jak III Rzesza Czechami.

 

To co kurwa najpierw ustala termin, a potem odwołuje... co kurwa ma być...

Edytowane przez zuckerfrei
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, zuckerfrei napisał:

Daj jej ostateczny termin co do godziny i tego się trzymaj. Jak nie, to smietnik. Pogrywa Tobą jak III Rzesza Czechami.

 

To co kurwa najpierw ustala termin, a potem odwołuje... co kurwa ma być...

O dzisiejszym dniu to ja napisałem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, smk111 napisał:

Dziś nie dam rady, bo jestem umówiona na cały wieczór.

Czyli pierwsza użyła tej broni. I to zaznaczenie NA CAŁY WIECZÓR ?

 

Godzinę temu, smk111 napisał:

żeby potem nie było, że o coś będziemy się ciągać

Kobitka robi cyrki i ewidentnie chce się spotkać więc po prostu podjedź do niej zostaw jej te rzeczy pod drzwiami, nie pukaj tylko wróć do swojego domu i odpisz że przejeżdżałeś obok i paczkę z rzeczami zostawiłeś pod jej drzwiami i może sobie ją teraz odebrać kiedy jej tylko pasuje. A i dodaj że więcej jej rzeczy nie ma u Ciebie więc spotkanie nie potrzebne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, smk111 napisał:

To Jej Wiadomości ostatnie: 

 

☺️

 

 

„Powodzenia! Daj mi też teraz złapać oddech i najwcześniej po weekendzie pisz gdybys chciał się tego pozbyć i mi podrzucić”

Czytaj: spodziewam sie ostrego rzniecia na weekend ale wciaz mam cie na smyczy misiu .Caluski twoja pysia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie odbiła piłeczkę... Jedyne co mozesz teraz zrobic (jesli nie chcesz zwyczajnie tych rzeczy wywalić) to odesłać je kurierem. 

 

Jesli tego nie zrobisz ona bedzie  odbierac te rzeczy przez miesiac i ryć Ci psyche zeby wyszło na jej...
 

I co wazne - nie kontaktuj sie z nia w tej sprawie. Spakuj wszystko do jakiegos obskurnego pudła. Rzuć rzeczy bez zbędnego składania itp i wyslij paczke. Mozesz oczywiscie sie pomylić i wrzucić kilka rzeczy należących do innej dziewczyny :P
 

To bedzie najmniej osobiste a one tego nie lubią i nie bedzie miała okazji do kontaktu osobistego.
 

I od tej pory nie odpisuj wcale lub mhm, tak, ok, aha...

Edytowane przez hh200
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.