Skocz do zawartości

Brak seksu


smk111

Rekomendowane odpowiedzi

Powiedziała mi, że stresuje się czy nie jest w ciąży. Wczoraj ten temat jadąc do mnie wałkowaliśmy i sama powiedziała, że... nie ma czym się martwić, skaczą jej hormony itp. 
Że luz z tydzień jeszcze można dać spokoju. Czasami tak ma. Więc temat był skończony. Wczoraj wieczorem w domu już nie wałkowaliśmy tematu, jeżeli taka była pewna siebie to po co normalnie rozmawiać. Tłumiła to w sobie. 

Dziś jej napisałem. To jedź do apteki (jestem w pracy, ona ma wolne) i zrób test. Teksty dostałem typu:

Boję się
Nie chcę 
A co jak jestem w ciąży?
Nie ma sensu robić

Boję się
Stresuję się. 

Wytłumaczyłem tej babie. Zrób test i nie będziesz się zbędnie stresować. To nie... nie może tego zrozumieć. Powiedziałem wkurwiony już, że albo robi test albo nie widzimy się. To zaczęły się jazdy, że jej nie wspieram itd. KUrwa ręce mi opadają, chyba wrócę na stary schemat ruchania koleżanek 

  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, smk111 napisał:

Aaa pierdole ;) Mam 23 lata, nie będę jechać na ręcznym. Mam o tyle swoje zasady, że w bok nie jebnę... Po prostu nie koreluje mi się to z moim zachowaniem. ;)

Też kiedyś miałem takie zasady, spłyneły z gównem do Warty...

@smk111 z takim awaterem to nie powinno być problemu.

@Moriente jeszcze dużo z Czajki towaru do Wisły musi wpłynąć abyś zrozumiał? Oczywiście zawsze masz prawo do dawania siebie na talerzu i ja to szanuje lecz nie popieram. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Moriente napisał:

Następny mistrz sugeruje zdradę. 

Prawdziwy mężczyzna z zasadami. 

 

W "Vabanku-II" Machulskiego Sztyc zorganizował ucieczkę Kramera z więzienia i następnie miał załatwić przerzut bankiera do Szwajcarii.
Sztyc jest u Kramera w kryjówce w piwnicy domu Stawiskiego. Kramer zażądał by zabić Kwintę.

Sztyc go zjebał, że tego nie było w planie i dodał:

- ja nigdy nie zajmowałem się mokrą robotą, jestem uczciwym oszutem

 

Kramer na to, że dopóki Kwinto żyje to on nie wyjdzie stąd nigdzie.

Sztyc ulega i rzecze do Kramera - dobra, znajdę ci tego Kwitno, ale potem wyjeżdzamy do Szwajcarii

Kramer - My ?
- Tak jest wspólniku ! - odrzekł Sztyc
- Ale jak to "my" ?
- No cóż wspólniku, ty wprowadziłeś do umowy lewy punkt - ja też.

- Wykorzystujesz sytuację ty łobuzie !

- Gdybym bym skautem nie miałbyś ze mną kłopotów, ale nadal byś kiblował

- Skoro jestem na wolności - wolałbym abyśmy mówili sobie per "pan"

- Nasz klient - nasz "per pan"

 

Strugać bardziej drewniany model ? Moim zdaniem powyższy jest dostatecznie zrozumiały.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minutes ago, zuckerfrei said:

Oczywiście zawsze masz prawo do dawania siebie na talerzu i ja to szanuje lecz nie popieram. 

Możesz rozwinąć myśl? 

10 minutes ago, bernevek said:

@Moriente Założę się, że jesteś pod pantoflem i sam siebie usprawiedliwiasz. Swoje pantoflarstwo i brak poszanowania swoich potrzeb.

Ile stawiasz na stół? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, smk111 napisał:

Tu nie chodzi o niewolnictwo tylko spełnianie potrzeb. On załatwił sprawy panci, a pancia ma go gdzieś. Rozumiesz? 

Jasno to pokazuje, że @smk111 wolne moce przerobowe. Pańcia to wykorzystuje. Zajmij się sobą i swoimi sprawami. Relacje psują się w dłuższej perspektywie czasu.  

 

Będziesz tak nagrzany na seks to będziesz wodzony za nos. Owszem możesz iść gdzie indziej i zdradzić lub zająć się czymś innym. Jeśli zajmiesz się sobą to twoja uwaga będzie więcej warta a w dłuższym czasie zyskasz na innych polach.

 

Nie szarp się i obserwuj sytuację. Możesz też robić sobie notatki.

 

Jak nie masz innych pomysłów to poćwicz. Zamęczysz ciało to będzie i bardziej obojętna i ciśnienie mniejsze.  

 

Cokolwiek się dzieje to staraj się wykorzystać na swoją korzyść.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Moriente napisał:

Możesz rozwinąć myśl? 


Jurek - a ja znam tę tajemnicę ?
Wielki Szu - znasz, znasz, ale nie rozumiesz
- znam i nie rozumiem ? ciekawe !
- kiedy ją zrozumiesz będzie prawdopodobnie za późno

  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Ramzes napisał:

Jasno to pokazuje, że @smk111 wolne moce przerobowe. Pańcia to wykorzystuje. Zajmij się sobą i swoimi sprawami. Relacje psują się w dłuższej perspektywie czasu.  

 

Będziesz tak nagrzany na seks to będziesz wodzony za nos. Owszem możesz iść gdzie indziej i zdradzić lub zająć się czymś innym. Jeśli zajmiesz się sobą to twoja uwaga będzie więcej warta a w dłuższym czasie zyskasz na innych polach.

 

Nie szarp się i obserwuj sytuację. Możesz też robić sobie notatki.

 

Jak nie masz innych pomysłów to poćwicz. Zamęczysz ciało to będzie i bardziej obojętna i ciśnienie mniejsze.  

 

Cokolwiek się dzieje to staraj się wykorzystać na swoją korzyść.

Właśnie... Generalnie jestem na etapie zakładania własnej firmy z wspólnikiem... Tutaj przerzucę moce przerobowe + spotkanie z koleżanką. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, smk111 napisał:

spotkanie z koleżanką. :) 

Po co pompować atencję? Też będzie cię testować i fochy robić.

 

Zmęczysz się to ci przejdzie. Jak bardzo? Tyle ile trzeba. 

 

Niezamierzonym efektem ubocznym będzie więcej energii do wykorzystania na innych polach. Jakby się pytała dla kogo ćwiczysz to odpowiadasz:

dla siebie, nikt więcej nie jest wart tak ciężkiej pracy.

 

 

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Ramzes napisał:

Po co pompować atencję? Też będzie cię testować i fochy robić.

 

Zmęczysz się to ci przejdzie. Jak bardzo? Tyle ile trzeba. 

 

Niezamierzonym efektem ubocznym będzie więcej energii do wykorzystania na innych polach. Jakby się pytała dla kogo ćwiczysz to odpowiadasz:

dla siebie, nikt więcej nie jest wart tak ciężkiej pracy.

 

 

Zrobi robotę i tyle. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, smk111 napisał:

Boję się
Nie chcę 
A co jak jestem w ciąży?
Nie ma sensu robić

Przerąbane to będzie jak jednak zaciążyła.

W sumie to powinieneś coś wiedzieć na ten temat.

 

Bo takie dziwne akcje to sugerują coś w stylu:

puknęła się z kolegą + ma moralniaka  + boi się ciąży, bo puknęła się z kolegą i co to będzie/jest w związku z braku laku,

 

Więc będzie czekał jeszcze test na ojcostwo.

W sumie to chyba najlepszy sposób na ocenę dziewczyny. - zastanowić się czy chciałbyś mieć z nią dziecko i być do niej uwiązanym, choćby alimentami, na 25 lat. ?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, smk111 napisał:

Nieciekawa sytuacja, wczoraj próbowałem zainicjować jakiś seks, lodzika ewentualnie, ponieważ miałem ochotę. Kobieta mi mówi... "a może posiedzimy tego wieczoru spokojnie, poprzytulamy się, bez seksu?", jak ograniczyłem sprośne wiadomości to teraz po jednej dostaję wiadomość "Czy musisz wszystko sprowadzać do seksu?"<- brzmi jakby wiecznie mało było jej (wymagań). 

Dziś z rana położyła rękę na fiucie, myślałem, ze przed robotą coś ogarnie i dostałem od niej w pysk tekstem "sam musisz sobie zwalić". To odpowiedziałem... "zwalę sobie... po pracy". 

Ktoś mi powie o co chodzi? W ostatnim czasie dużo ode mnie wymagała... a to bliskości, wsparcia w jej hobby i sukcesach... Zrobiłem to i o. :)

 

Niedługo usłyszysz od swojej lubej sławne " Miś nie wiem co czuje muszę odpocząć".

Kobieta nie chce z tobą uprawiać seksu bo stałeś się słabym mężczyzną w jej oczach.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Iceman84PL napisał:

 

Niedługo usłyszysz od swojej lubej sławne " Miś nie wiem co czuje muszę odpocząć".

Kobieta nie chce z tobą uprawiać seksu bo stałeś się słabym mężczyzną w jej oczach.

 

Pytanie pojawia się... Co na to wpłynęło... Zróbmy jakiś reaserch zachowania mojego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, smk111 napisał:

Pytanie pojawia się... Co na to wpłynęło... Zróbmy jakiś reaserch zachowania mojego. 

 

Przyczyn jest wiele może byłeś zbyt dostępny, uczynny, miły, nie stawiałeś granic, na konflikty reagowałeś ugodowo.

Być może kobita robiła ci shit testy czy jesteś silny i je oblałeś robiąc coś nie tak.

Wygląd, status społeczny, władza, sława czy pieniądze może któryś z tych elementów jej nie pasuje u ciebie?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Iceman84PL napisał:

 

Przyczyn jest wiele może byłeś zbyt dostępny, uczynny, miły, nie stawiałeś granic, na konflikty reagowałeś ugodowo.

Być może kobita robiła ci shit testy czy jesteś silny i je oblałeś robiąc coś nie tak.

Wygląd, status społeczny, władza, sława czy pieniądze może któryś z tych elementów jej nie pasuje u ciebie?

 

Na początku w kłótniach to byłem nerwowy. Ona zawsze wtedy płakała i prosiła żebym nie był taki agresywny (krzyczał itd.). Pomyślałem nad tym i faktycznie złagodniałem. Przedwczoraj sama to wykorzystała przeciwko mnie. Zrobiliśmy test - negatywny. Mieliśmy ogólnie nie rozmawiać o całej sytuacji, bo jedno i drugie chciało odpocząć to zaczęła rozmowę. Poprosiłem... Nie chcę teraz na ten temat rozmawiać i że odwiozę ją do domu i zaczęło się piekło. Sama zaczęła na mnie naskakiwać xD 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też znałem dziewczyny, które się panicznie bały ciąży. Dlatego robiły wyłącznie oral i anal ?

 

Jak ktoś chce, to znajdzie sposób, a jak nie chce, to znajdzie powód. I tyle.

 

Natomiast kobieta też może akurat nie mieć ochoty (powodów może być wszak od groma, od bólu brzucha do stresu z czymś związanego). Jednak IMO powinna umieć to wytłumaczyć. "A może się poprzytulamy bez seksu" i "sam sobie zwal" to zwykłe chamstwo ze strony myszki na które należy niestety stanowczo reagować.

 

Jeśli ktoś nie czuje, czemu - to proszę myszce zaproponować w ramach kontry "a może poruchamy się bez dotykania" na jej głupie propozycje ?

Edytowane przez Januszek852
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.