Jump to content

Recommended Posts

Dokładnie jak napisał hh200. A co ona jest kaleką że sama nie może po nie przyjechać. Tą prośbą tak naprawdę to ona chcę żebyś się wykazał, chce sprawdzić czy Ci zależy i przywieziesz jej to co chce jak frajer.

Napisz jej coś w stylu:

"Ok, jeśli zależy Ci na tych rzeczach to przyjedź po nie w środę między 19-20. Tylko postaraj się być w tych godzinach bo później mnie nie będzie"

Laska raczej pomyśli że masz ogarnięty już wieczór z kimś innym i masz wyjebane na jej kupczenie seksem bo inna kobieta właśnie bez żadnego poniżania psychicznego Twojej osoby obraca Twojego kutasa.

• Replies 79
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Powiedz jej, że nie wiesz co czujesz. 

Przez chwilę myślałem, że przez pomyłkę trafiłem na kafeterię, ale patrzę na adres, jednak bracia samcy.    Co w tym dziwnego? Widocznie nie miała ochoty. Czy jest Twoją seks zabawką? Już

TWOJA KOBIETA KOCHA SEKS, UWIELBIA BYĆ ZAPIANANA.   ~ALE NIE PRZEZ CIEBIE~

19 minut temu, karmazynowy napisał:

Dokładnie jak napisał hh200. A co ona jest kaleką że sama nie może po nie przyjechać. Tą prośbą tak naprawdę to ona chcę żebyś się wykazał, chce sprawdzić czy Ci zależy i przywieziesz jej to co chce jak frajer.

Napisz jej coś w stylu:

"Ok, jeśli zależy Ci na tych rzeczach to przyjedź po nie w środę między 19-20. Tylko postaraj się być w tych godzinach bo później mnie nie będzie"

Laska raczej pomyśli że masz ogarnięty już wieczór z kimś innym i masz wyjebane na jej kupczenie seksem bo inna kobieta właśnie bez żadnego poniżania psychicznego Twojej osoby obraca Twojego kutasa.

„Zrobiłam listę rzeczy i wejdę, upewnimy się czy wszystko zabrałam, żeby potem nie było, że o coś będziemy się ciągać”

„Dziś nie dam rady, bo jestem umówiona na cały wieczór. Zgadamy się wieczorem i wybierzemy dzień tak, żeby i Tobie, i mnie pasowało. Na spokojnie się jakoś dogadamy co do terminu”

tak napisała :) 

Daj jej ostateczny termin co do godziny i tego się trzymaj. Jak nie, to smietnik. Pogrywa Tobą jak III Rzesza Czechami.

To co kurwa najpierw ustala termin, a potem odwołuje... co kurwa ma być...

Edited by zuckerfrei
33 minuty temu, zuckerfrei napisał:

Daj jej ostateczny termin co do godziny i tego się trzymaj. Jak nie, to smietnik. Pogrywa Tobą jak III Rzesza Czechami.

To co kurwa najpierw ustala termin, a potem odwołuje... co kurwa ma być...

O dzisiejszym dniu to ja napisałem 

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.