Skocz do zawartości

Gdzie na randkę - lockdown


borsuk96

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie help,

 

Nowa laska, młoda, grzeczna na 99% dziewica. 
 

Co ja mam z nią robić? Pierwsza randka był spacer, było miło i właściwe od razu umówiliśmy się na drugą. 
 

Nie wiem co ja mam z nią dziś robić, wszystko pozamykane, śniegu najebało, wiec odpadają spacery, oboje mieszkamy z rodzicami to jakieś sprowadzanie do domu też odpada. 
 

?


 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz śnieg, to go wykorzystaj. Bierz sanki w bagażnik, napisz esemesa dziewczynie, żeby się ciepło ubrała i jedź z nią pojeździć na sankach. Będą emocje, będzie dotyk i myślę, że będziecie się fajnie bawić. Mogę 5zł postawić, że dziewczyny jeszcze nikt na sanki w ramach randki nie zabrał.

Sam bym pojeździł z jakąś młódką, ale u mnie śniegu nie ma :)

 

Tylko weź jedne duże sanki, nie dwie pary :).

 

  • Like 14
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Janek Horsie napisał:

Masz śnieg, to go wykorzystaj. Bierz sanki w bagażnik, napisz esemesa dziewczynie, żeby się ciepło ubrała i jedź z nią pojeździć na sankach. Będą emocje, będzie dotyk i myślę, że będziecie się fajnie bawić. Mogę 5zł postawić, że dziewczyny jeszcze nikt na sanki w ramach randki nie zabrał.

Sam bym pojeździł z jakąś młódką, ale u mnie śniegu nie ma :)

 

Tylko weź jedne duże sanki, nie dwie pary :).

 

Jesteś genialny! Dzięki :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, borsuk96 napisał:

Panowie help,

 

Nowa laska, młoda, grzeczna na 99% dziewica. 
 

Co ja mam z nią robić? Pierwsza randka był spacer, było miło i właściwe od razu umówiliśmy się na drugą. 
 

Nie wiem co ja mam z nią dziś robić, wszystko pozamykane, śniegu najebało, wiec odpadają spacery, oboje mieszkamy z rodzicami to jakieś sprowadzanie do domu też odpada. 
 

?


 

bierz się za naukę bo teraz sesja

A tak na serio chcesz się znowu wpakować w związek? Widzę że już za nią świecisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, borsuk96 napisał:

Nowa laska, młoda, grzeczna na 99% dziewica.

 

Kuurła panie to tak jak znaleźć igłę w stogu siana?

Dziewica to już w dzisiejszych czasach wymarły gatunek.

 

3 godziny temu, borsuk96 napisał:

Co ja mam z nią robić? Pierwsza randka był spacer, było miło i właściwe od razu umówiliśmy się na drugą.

 

Spacer spoko, tanio.

Tak jak piszą bracia wykorzystaj moment, że spadł śnieg to może sanki, lodowisko, ciepła czekolada na wynos z McD.

 

3 godziny temu, borsuk96 napisał:

sprowadzanie do domu też odpada. 

 

Zawsze możesz w domu z neta film z nią obejrzeć.

Edytowane przez Iceman84PL
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, RENGERS napisał:

No jak masz webasto to można

A to samochód nie ma sprawnego ogrzewania?
Przecież to warunek sine qua non uzyskania pozytywnego wyniku badania technicznego (sic!)

 

9 minut temu, puntur napisał:

Najlepiej wynajęte mieszkanie na schadzki. Koszty są ale warto.

Proszęcię...

Jak pani jest nagrzana to auto spoko styknie...

 

Od siebie dodam -> laptop + telefon (internety) + kawa + tylne siedzenie i można robić kino samochodowe.

Ćwiczyłem parę razy ?

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Vstorm napisał:

Ciężko mi w to uwierzyć. :) 

 

Najstarsza Pani , którą rozdziewiczyłem miała 28 lat. Tylko, że ja nie szukam Pań w klubach :)

 

3 godziny temu, bassfreak napisał:

To zależy bo jak autor to typowy ruchacz to tylko psuje rynek xd ale jak chce ją do LTR to inna bajka :)

 

Co my na to poradzimy, że faceci teraz to babę albo na piedestale stawiają, boją się zagadać, albo uważają za zło tego świata? 

 

 

9 godzin temu, borsuk96 napisał:

Co ja mam z nią robić? Pierwsza randka był spacer, było miło i właściwe od razu umówiliśmy się na drugą. 

 

Grzane wino w termos i do siebie :)

 

9 godzin temu, Janek Horsie napisał:

Masz śnieg, to go wykorzystaj. Bierz sanki w bagażnik, napisz esemesa dziewczynie, żeby się ciepło ubrała i jedź z nią pojeździć na sankach. Będą emocje, będzie dotyk i myślę, że będziecie się fajnie bawić.

 

Ja bym dodał jakiś mały ogień, nawet kuchenka na palnik z denaturatu by herbatkę zagotować i pianki podpiec. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UPDATE

 

Śnieg stopniał i sanki zostały w bagażniku. Połaziliśmy po mieście, zjedliśmy dobrego kebaba, zaskoczyłem ją ciekawostkami na temat naszego miasta

- Tutaj mieszkał Henryk Sienkiewicz

- W tym hotelu sypia prezydent gdy jest u nas

- Na tym przystanku kiedyś napierdalałem się z żulem

 

Odwiedziliśmy mojego kumpla który ma covida

(kazałem mu wyjść na balkon i sobie pogadaliśmy z dystansu), a na koniec dostałem mega długie i mokre buzi

Panna dostała dużą dawkę emocji i jest na mnie mega nagrzana, kolejne spotkanie jadę poznać teściów (pewnie będzie cimcirmici) ;) 

To jest dziewczyna nr 16 w roku 2020, obiektywnie klasuje się w top 3 - zobaczymy 

 

Teraz czas odpowiedzieć na oskarżenia:

5 godzin temu, Vstorm napisał:

Ciężko mi w to uwierzyć. :) 

Słusznie, laska nie jest dziewicą :( smutne bo miałem wiele partnerek, a dla żadnej nie byłem pierwszy 

 

5 godzin temu, RENGERS napisał:

 

Naiwny jesteś i wspaniałomyślny w złym kierunku życiowym.

Napisałem to trochę ironicznie, do naiwnego mi daleeeeeko braciszku - dużo się nauczyłem od Ciebie i jestem fanem, bym Ci postawił browara chętnie 

 

4 godziny temu, bassfreak napisał:

To zależy bo jak autor to typowy ruchacz to tylko psuje rynek xd ale jak chce ją do LTR to inna bajka :)

Kolego rynek to ja naprawiam, uświadamiam chłopaczków, nieposłuszeństwo kobiet surowo karam, jestem kapitanem na statku mojego życia

 

Z fartem i dzięki za odpowiedzi :) 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, borsuk96 napisał:

 

 

Kolego rynek to ja naprawiam, uświadamiam chłopaczków, nieposłuszeństwo kobiet surowo karam, jestem kapitanem na statku mojego życia

 

Z fartem i dzięki za odpowiedzi :) 

 

 

Chodziło mi o to że często jest tak że faceci co nie chcą się wiązać rozdziewiczają laski a potem np taki ja dla którego jest tylko LTR żadnych FWB czy ONS są w dupie ze tak powiem xd

 

Jak ktoś jest ruchaczem niech bierze laski z przebiegiem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.