Skocz do zawartości

John Dillermand - chujowa bajka dla dzieci


Quo Vadis?

Rekomendowane odpowiedzi

Zanim oskarżycie mnie o nadużywanie wulgaryzmów, to dodam, że ona jest dosłownie chujowa, choć można to ująć ładniej w słowa, faktycznie.

Otóż w Danii puszczono w tv bajkę o:

Cytat

Duńska telewizja DR wyemitowała serial dla dzieci pt. "John Dillermand", którego bohaterem jest mężczyzna z najdłuższym penisem na świecie. Animacja pokazuje, jak niesforny członek przysparza bohaterowi wiele problemów, czasami wyciąga go jednak z opresji np. pomaga poskromić lwa.

 

Czy aby te media nie przesadzają, hm? Sprawdzam sobie to w YT:

 

Wiadomo, nie jest to jakoś dokładnie odwzorowany męski penis ze wszelakimi szczegółami ale umówmy się, wiadomo co się nosi między nogami.

Dzieci głupie nie są i nie raz na pewno o to zapytają swoich rodziców "A dlaczego Ola nie ma ptaszka?".

 

I teraz pytania, które stawiam przed każdym z Was.

Czy chcielibyście aby Wasze dzieci oglądały coś takiego?

Czy nie uważacie, że coraz bardziej dochodzi do głosu szeroko pojęta "edukacja seksualna", która już dawno przestała nią być a przybierać zaczyna jakieś dziwne, delikatnie rzecz ujmując formy? :)

 

Więcej o bajce:

Cytat

Długi i magiczny penis z duńskiej bajki "John Dillermand" wywołał ogromne kontrowersje. Wielu rodziców uważa, że produkcja to perwersyjny i nieodpowiedni serial dla małych widzów. Serial skierowany jest dla dzieci w wieku 4-8 lat.

https://www.telemagazyn.pl/artykuly/john-dillermand-mezczyzna-z-najdluzszym-penisem-swiata-bohaterem-serialu-dla-dzieci-zbulwersowani-rodzice-skladaja-skargi-87659.html

 

+ zachęcam do poszukania więcej poprzez google.

 

  • Like 1
  • Dzięki 1
  • Zdziwiony 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jeszcze wtrące, jest bajka o mężczyźnie z długim penisem a gdzie bajka o dziewczynce z ciasną szparką?

Gdzie równouprawnienie? To już jest czysta ironia do ironii i taki suchy bezbek ale w tym temacie co by się nie napisało to zabrzmi dziwnie..

Bo dziwne jest edukowanie 4-8 latków o takich sprawach.. ale ja chyba nie taki nowoczesny, już zbyt zacofany, zbyt stary ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.01.2021 o 20:26, Quo Vadis? napisał:

Tak jeszcze wtrące, jest bajka o mężczyźnie z długim penisem a gdzie bajka o dziewczynce z ciasną szparką?

Bardzo niesmaczne, pamiętam, jak w TVP były emitowane bajki, które później bardzo rodzice skarżyli się na nie, jakieś 20 kilka lat temu emitowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gJnOEZY9OGje-hFvbWMqlYis_Qp-_cMHUxRvY6Am

 

Widzicie tu delfiny? Bo są. To że Wy macie takie a nie inne  skojarzenia widząc daną rzecz nie znaczy że 7 latek będzie miał podobne. 

To że postrzegacie duńską animacje tak a nie inaczej nie oznacza że postrzegać tak będą ją dzieci. 

 

No i, jak sami byście własnemu synowi opowiedzieli o penisie, który staje? 

Czemu staje, w jakim celu? Czy może wzorem 99% ojców temat pominiecie? 

 

Ta animacja to pikuś. To co naprawdę wkurwia to hipokryzja dorosłych. Z jednej strony płacz że dzieci będą deprawowane, z innej. Wiele ubrań dla dziewczynek jest projektowanych tak jak dla dorosłych kobiet. Roznegliżowane kobiety reklamują wszystko niemal. Na billboardach, w tv. 

Z jednej strony sex fe, z drugiej sex sells. A już 10 lat temu były słoneczka. 

Obecnie nierzadkie są weneryki u dzieci. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może któryś z braci może mi podpowiedzieć czy na forum jest opcja zablokowania wyświetlania postów określonych osób.

 

Nie jestem radykałem, ale jak czytam posty @Libertyn to odczuwam potrzebę wyłączenia z mojego pola widzenia i czytania tego co pisze...:)

 

Rzeczywistość niesie wystarczającą ilość absurdów, więc nie widzę potrzeby, aby mnożyć to także na tym forum... 

 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 1/6/2021 at 7:07 PM, BumTrarara said:

Nie podpada to pod jakąś dyrektywę anty-zoofilską w UE?


Zoofile w UE, tak jak inne (uprzywilejowane) "mniejszości" mają swoje dyrektywy ale PRO a nie ANTY.

 

 

--

 

4 hours ago, Libertyn said:

No i, jak sami byście własnemu synowi opowiedzieli o penisie, który staje? 

 

7 letniemu chłopcu staje?

 

Z budki spadłeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
W dniu 9.01.2021 o 23:48, Maniek napisał:

Nie jestem radykałem, ale jak czytam posty @Libertyn to odczuwam potrzebę wyłączenia z mojego pola widzenia i czytania tego co pisze...:)

 

Możesz włączyć opcje ignoruj najeżdżając na awatar lub nazwę użytkownika tam Ci się wyświetli ta opcja.

Sam go ignoruje i kilku braci też, jest podejrzenie, że pod tym nickiem ukrywa się rezerwatka.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.