Skocz do zawartości

Amerykański historyk przyjacielem Polaków, ukazuje prawdę i naraża się "wybranym"


DOHC

Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego Polacy powinni robić więcej testów? Aby być bardziej pozytywni!

 

Do sedna. Temat wielowątkowy, łączy historię, Polskę, społeczeństwo. 

 

W skrócie: amerykański historyk odkłamuje historię Polski, mówi o ratowaniu żydów, o zbrodniach na narodów Polskim. 

 

Oto materiał o nim:

 

Apel do was: na szajsbuku ma swój kanał czy jak to się nazywa - Edward Reid - Polish Truth.

Ja nie jestem za szajsbukiem ale mam dwa konta, prywatne i sprzedażowe. 

Ale daję lajki, udostępniam dla zasięgów, komentuję itd. 

Was proszę o to samo, bo jak sami kurwa nie zawalczymy, to nikt za nas tego nie zrobi. Już mówią o polskich obozach. Prezydent - marionetka juda bredzi o polin, a jedwabne to oficjalnie Polska zbrodnia... 

Szefie, Polska ma wielu wrogów i praktycznie brak przyjaciół. Wiem że masz dużo spraw na głowie, ale jeśli znajdziesz czas to zerknij, na darmo Ci głowy nie zawracam @Marek Kotoński.

 

To już się dzieje, piszą o tym Bracia:

 

 

https://braciasamcy.pl/index.php?/topic/22848-historyk-zbanowany-przez-yt-za-rzekomą-mowę-nienawiści-chodzi-o-roszczenia-żydów-po-wojnie-act-447/&tab=comments#comment-456126

 

Piszę o tym ja:

 

 

Mój przodek walczył z niemcami w partyzantce, po śmierci dowódcy przejął kontrolę nad oddziałem jako jego zastępca i prawa ręka. Dziś nie musimy walczyć zbrojnie, ale musimy walczyć o prawdę.

  • Like 5
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, DOHC napisał:

Prezydent - marionetka juda bredzi o polin,

A poprzedni prezydent pisowski składał w Izraelu hołd lenny, że nie ważne kto będzie w Polsce rządził, interes Izraela będzie nienaruszony.

 

 

2-minutowe nagranie, ale bardzo dużo tam powiedział ciekawych rzeczy.

 

 

Wracając do tematu, to największy BUL syjoniści mieli z powodu Normana Finkelsteina :)

 

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, cst9191 napisał:

poprzedni prezydent pisowski składał w Izraelu hołd lenny,

Ten człowiek ratyfikował traktat lizboński, przerwał ekshumację w Jedwabnem. Był zdrajcą a jest wniesiony na piedestał na Wawelu, tfu!

 

W Polsce jest zabroniony antysemityzm i negowanie (czytaj odkłamywanie) holokaustu, a wiecie za co nie ma kary?

Za antypolonizm.

11 minut temu, cst9191 napisał:

 

Wracając do tematu, to największy BUL syjoniści mieli z powodu Normana Finkelsteina

Przedsiębiorstwo Holokaust! Świetna książka, ale ma błędy. Norman pisał "naziści" a to błąd, bo to byli niemcy. Należy pamiętać o poprawnym nazewnictwie. A książkę gorąco polecam, choć była dla mnie ciężka do przyswojenia. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, DOHC napisał:

Apel do was: na szajsbuku ma swój kanał czy jak to się nazywa - Edward Reid - Polish Truth.

Ja nie jestem za szajsbukiem ale mam dwa konta, prywatne i sprzedażowe. 

Ale daję lajki, udostępniam dla zasięgów, komentuję itd. 

Was proszę o to samo, bo jak sami kurwa nie zawalczymy, to nikt za nas tego nie zrobi. Już mówią o polskich obozach. Prezydent - marionetka juda bredzi o polin, a jedwabne to oficjalnie Polska zbrodnia... 

 

Dzięki bracie za linka?

Lajk, subskrybcja i komentarz jest z mojej strony.

Poza BS nie mam nigdzie konta, szkoda, że samiecweb na razie w zawieszeniu

bo w porywach to nawet 65 tyś osób przeglądało stronę wtedy dodał bym materiał dla zasięgów. 

 

 

 

 

Edytowane przez Iceman84PL
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, DOHC napisał:

Przedsiębiorstwo Holokaust! Świetna książka, ale ma błędy. Norman pisał "naziści" a to błąd, bo to byli niemcy. Należy pamiętać o poprawnym nazewnictwie. A książkę gorąco polecam, choć była dla mnie ciężka do przyswojenia. 

Niby tak, choć trzeba brać pod uwagę, że w strukturach III Rzeszy służyło wielu obcokrajowców: Austriaków (nadreprezentacja w obozach śmierci), Ukraińców (Waffen SS, strażnicy obozowi, "przewodnicy" po polskich wsiach, które były pacyfikowane), 50 tysięcy Holendrów, 40 tysięcy Belgów w SS, 20 tysięcy Francuzów, 40 tysięcy Łotyszy (to pewnie więcej niż cała ich armia przed wojną :D)

 

https://pl.wikipedia.org/wiki/Waffen-SS

 

 

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, cst9191 napisał:

50 tysięcy Holendrów, 40 tysięcy Belgów w SS, 20 tysięcy Francuzów, 40 tysięcy Łotyszy (to pewnie więcej niż cała ich armia przed wojną

Polscy królowie korzystali z najemników podczas wojen. Czy to byli "poliści", czy Polacy ze szczątkową ilością najemnych zbrojnych ludzi?

 

Powiedz mi proszę, ilu Holendrów, Belgów, Francuzów, Łotyszy i Ukraińców wyznaczało ideologię "przestrzeni życiowej dla narodu NIEMIECKIEGO"? Ilu z nich było w kadrze dowódczej, hm?

 

W NIEMIECKIEJ armii służyli także murzyni, ale to byli bezimienni śmiecie z bronią walczący dla pieniędzy.

Ilu murzynów było dowódcami w niemieckiej Africa Corps?

 

Opel, VW i inne mają fabryki w Polsce, pracują tam Polacy. 

Ilu Polaków jest w zarządzie VW i GM? Czy te marki są "polskie" bo pracują tam Polacy?

 

W Polsce zdarzały się przypadki bandytów, którzy rabowali Polaków, żydów, bez różnicy aby się nachapać. Byli Polacy sprzedający Polaków, żydów dobrowolnie lub pod wpływem tortur. 

Jednak o wiele wiele więcej Polaków pomagało żydom, a jeśli nie mogło pomóc (apokalipsa 2 wojny światowej, gdzie i śmierć łatwiej niż o chleb, nie było jedzenia dla własnych dzieci a co dopiero dla obcych ludzi, których przyjęcie w Polsce jako jedynym kraju było karane śmiercią) to nie szkodziło, a mimo to mówi się o nas "antysemici".

Powiedz mi proszę Bracie, czy "antysemici" mieliby najwięcej tytułów sprawiedliwy wśród Narodów?

 

Wytłumacz mi proszę, bo nie rozumiem jak ludzie posiadający niemieckie paszporty, niemiecką broń, pochodzący z niemieckiego kraju (z małymi wyjątkami, kilkadziesiąt tysięcy najemników dołączyło za kasę po 39 roku), walczącym za niemiecką rację stanu może być "nazistami"? 

 

Przedsiębiorstwo holokaust działa, za granicą uczy się dzieci ze Polska i Niemcy podpisali umowę o nie agresji.

 

Jakie to daje sugestie, ktoś wie?

Że mieli pakt między sobą, a Polacy + Niemcy = naziści.

 

Dlaczego w Polsce można trafić do więzienia za prawdę o holokauście i żydach w imię "antysemityzmu", a można szkalować Polaków bez żadnych konsekwencji? Ktoś wie? No już, łapki w górę.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, DOHC napisał:

Polscy królowie korzystali z najemników podczas wojen. Czy to byli "poliści", czy Polacy ze szczątkową ilością najemnych zbrojnych ludzi?

Po prostu - najemnicy, każdy mógł ich zatrudnić.

 

9 minut temu, DOHC napisał:

Powiedz mi proszę, ilu Holendrów, Belgów, Francuzów, Łotyszy i Ukraińców wyznaczało ideologię "przestrzeni życiowej dla narodu NIEMIECKIEGO"? Ilu z nich było w kadrze dowódczej, hm?

Walczyli po stronie Hitlera z różnych względów. Ukraińcy na przykład myśleli, że dzięki Niemcom będą mieli własny kraj, choć pewnie w pełni zwasalizowany.

 

12 minut temu, DOHC napisał:

Opel, VW i inne mają fabryki w Polsce, pracują tam Polacy. 

Ilu Polaków jest w zarządzie VW i GM? Czy te marki są "polskie" bo pracują tam Polacy?

Szczerze? Guzik mnie to obchodzi.

 

12 minut temu, DOHC napisał:

W Polsce zdarzały się przypadki bandytów, którzy rabowali Polaków, żydów, bez różnicy aby się nachapać. Byli Polacy sprzedający Polaków, żydów dobrowolnie lub pod wpływem tortur. 

Jednak o wiele wiele więcej Polaków pomagało żydom, a jeśli nie mogło pomóc (apokalipsa 2 wojny światowej, gdzie i śmierć łatwiej niż o chleb, nie było jedzenia dla własnych dzieci a co dopiero dla obcych ludzi, których przyjęcie w Polsce jako jedynym kraju było karane śmiercią) to nie szkodziło, a mimo to mówi się o nas "antysemici".

To tylko kolejny argument za tym, że wojnę przegraliśmy. Natomiast zrzucanie na Polaków niemieckich zbrodni, to plan powojennych Niemców (Gehlena np.), syjoniści(bo nie wszyscy żydzi) biorą w tym udział jedynie dla geszeftów. 

 

15 minut temu, DOHC napisał:

Powiedz mi proszę Bracie, czy "antysemici" mieliby najwięcej tytułów sprawiedliwy wśród Narodów?

Nie lubię generalizowania, a przypisywanie Polakom łatki antysemitów jest po prostu wstrętne.

Ale kogo obchodzi prawda? Na zachodzie ludzie są coraz głupsi.

 

16 minut temu, DOHC napisał:

Wytłumacz mi proszę, bo nie rozumiem jak ludzie posiadający niemieckie paszporty, niemiecką broń, pochodzący z niemieckiego kraju (z małymi wyjątkami, kilkadziesiąt tysięcy najemników dołączyło za kasę po 39 roku), walczącym za niemiecką rację stanu może być "nazistami"? 

Te wyjątki może uważały się za Niemców lub utożsamiały się z różnych powodów (pewnie głównie błędnych) z nazizmem?

 

Poza tym (może źle mnie zrozumiałeś, ja tylko dodałem że mieli oni swoich przyjaciół wśród innych narodowości) zgadzam się, że to Niemcy są odpowiedzialni za rozpętanie wojny, zbrodnie i powinni zapłacić reparacje.

 

20 minut temu, DOHC napisał:

Przedsiębiorstwo holokaust działa, za granicą uczy się dzieci ze Polska i Niemcy podpisali umowę o nie agresji.

 

W USA na lekcjach historii odnośnie II wojny światowej będą wkrótce uczyć jedynie o zagładzie żydów.

 

21 minut temu, DOHC napisał:

Jakie to daje sugestie, ktoś wie?

Że mieli pakt między sobą, a Polacy + Niemcy = naziści.

Jak napisałem wyżej, to niemiecki plan, później dogadany z żydami.

 

22 minuty temu, DOHC napisał:

Dlaczego w Polsce można trafić do więzienia za prawdę o holokauście i żydach w imię "antysemityzmu", a można szkalować Polaków bez żadnych konsekwencji? Ktoś wie? No już, łapki w górę.

Naród wybrany vs goje ?

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, cst9191 napisał:

Niby tak, choć trzeba brać pod uwagę, że w strukturach III Rzeszy służyło wielu obcokrajowców: Austriaków (nadreprezentacja w obozach śmierci), Ukraińców (Waffen SS, strażnicy obozowi, "przewodnicy" po polskich wsiach, które były pacyfikowane), 50 tysięcy Holendrów, 40 tysięcy Belgów w SS, 20 tysięcy Francuzów, 40 tysięcy Łotyszy (to pewnie więcej niż cała ich armia przed wojną :D)

 

I Twoje własne odpowiedzi (bardzo dobre odpowiedzi):

9 minut temu, cst9191 napisał:

Po prostu - najemnicy, każdy mógł ich zatrudnić.

 

9 minut temu, cst9191 napisał:

Walczyli po stronie Hitlera z różnych względów. Ukraińcy na przykład myśleli, że dzięki Niemcom będą mieli własny kraj, choć pewnie w pełni zwasalizowany.

 

17 minut temu, cst9191 napisał:

Jak napisałem wyżej, to niemiecki plan

12 minut temu, cst9191 napisał:

Te wyjątki

 I tyle w temacie "nazistów".

To byli niemcy z jakimś procentem najemnych, bezimiennych śmieci z bronią którzy szli za kasę lub niejako "przy okazji" służąc pod niemiecką banderą.

 

Polacy służyli Napoleonowi, ale to nie byli Francuzi. Ale służyli pod francuską banderą, wykonywali francuskie rozkazy, walczyli z wrogami Francji (wszak Polski nie było).

12 minut temu, cst9191 napisał:

To tylko kolejny argument za tym, że wojnę przegraliśmy. Natomiast zrzucanie na Polaków niemieckich zbrodni, to plan powojennych Niemców (Gehlena np.), syjoniści(bo nie wszyscy żydzi) biorą w tym udział jedynie dla geszeftów

 

13 minut temu, cst9191 napisał:

Nie lubię generalizowania, a przypisywanie Polakom łatki antysemitów jest po prostu wstrętne.

Bardzo dobre wnioski, dziękuję za cenne trafne uwagi. 

13 minut temu, cst9191 napisał:

zgadzam się, że to Niemcy są odpowiedzialni za rozpętanie wojny, zbrodnie i powinni zapłacić reparacje.

Dokładnie. Dlatego powstało to w rocznicę wybuchu 2WŚ:

 

16 minut temu, cst9191 napisał:

W USA na lekcjach historii odnośnie II wojny światowej będą wkrótce uczyć jedynie o zagładzie żydów.

Tak jest, znajdę chwilę oddechu i zrecenzuję książkę Przedsiębiorstwo holokaust na Forum.

19 minut temu, cst9191 napisał:

Naród wybrany vs goje ?

 

O, znowu szur i płaskoziemca! Co z tego że w sejmie jest chanuka, to teoria spiskowa że rządzą żydzi!

Co powiesz na to?

 

12 minut temu, trop napisał:

dużo na to wskazuje że... różnie może być.

To Bracie już się dzieje, sprawdź linki na samej górze?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, DOHC napisał:

Polacy służyli Napoleonowi, ale to nie byli Francuzi. Ale służyli pod francuską banderą, wykonywali francuskie rozkazy, walczyli z wrogami Francji (wszak Polski nie było).

Walczyli i umierali nadaremno. Wierzyli, że ich walka, nie wiem, sprawi że Polska odzyska niepodległość? Napoleon miał nas w D**, tak samo jak później Churchill i inni.

 

4 minuty temu, DOHC napisał:

To byli niemcy z jakimś procentem najemnych, bezimiennych śmieci z bronią którzy szli za kasę lub niejako "przy okazji" służąc pod niemiecką banderą.

Oczywiście, ale trzeba o tym wspominać. 

 

4 minuty temu, DOHC napisał:

Dokładnie. Dlatego powstało to w rocznicę wybuchu 2WŚ:

II wś też mogła potoczyć się dla nas inaczej. Nie wiem, czy lepiej, choć ciężko sobie wyobrażać, by gorzej, gdybyśmy wybrali sojusz z Rzeszą.

 

6 minut temu, DOHC napisał:

Tak jest, znajdę chwilę oddechu i zrecenzuję książkę Przedsiębiorstwo holokaust na Forum.

Będę czekał, przyda się.

 

6 minut temu, DOHC napisał:

Co powiesz na to?

W sumie nic nowego. Skrajny filosemityzm, wręcz poddaństwo, występuje nie tylko u naszych polityków.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Iceman84PL napisał:

Lajk, subskrybcja i komentarz jest z mojej strony

Za dużo odpowiedzi, ale dziękuję za te materiały. Od Ciebie powinienem zacząć. Również like i zaprosiłem znajomych do polubienia. 

 

59 minut temu, cst9191 napisał:

Szczerze? Guzik mnie to obchodzi

Wracam do wątku. To nie ma znaczenia, miało ukazać że firma jest niemiecka, a że pracują w niej Polacy to pracują jaka tania siła robocza i tyle, tak jak murzyni w Africa Corps.

29 minut temu, cst9191 napisał:

Oczywiście, ale trzeba o tym wspominać

Tak, ukraińscy i holenderscy SS dręczyli Polaków, ale służyli i podlegali niemcom. Nie godźmy się aby niemcy byli wybielani ze zbrodni, a Polacy nimi obciążani.

 

31 minut temu, cst9191 napisał:

II wś też mogła potoczyć się dla nas inaczej. Nie wiem, czy lepiej, choć ciężko sobie wyobrażać, by gorzej, gdybyśmy wybrali sojusz z Rzeszą.

Ja, Ty, Szef i wielu innych myśli podobnie. W rzeczywistości to niemcy wygrali, a my przegraliśmy patrząc na ich a nasz rozwój pod ruską okupacją.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.01.2021 o 23:32, cst9191 napisał:

A poprzedni prezydent pisowski składał w Izraelu hołd lenny, że nie ważne kto będzie w Polsce rządził, interes Izraela będzie nienaruszony.

 

Dodatkowo reaktywował w 2007 roku lożę polin B’nai B’rith zdelegalizowaną przez Mościckiego w 1938 roku.

Tajemnicza B’nai B’rith | Komu nie leży loża - Polityka.pl

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest straszne  że pomimo tylu lat,  książek, udokumentowanych zbrodni Niemieckich, do dzisiaj musimy upominać się o prawdę. Nie mówiąc o przeprowadzeniu w końcu ekshumacji w Jedwabnem. to jest skandal , ze tacy ludzie jak Arkadiusz olszewski nie dostali żadnego wsparcia z ministerstwa kultury, ze jego film nie został zgłoszony np. jako kandydat nieanglojęzyczny film.  tylko na takie inicjatywy, jak ten film, trzeba robić to za własne pieniądze. ten film dokumentalny powinien być obowiązkowym filmem dla każdego ucznia gimnazjum, szkoły średniej, puszczany przynajmniej raz na semestr oraz obowiązkowo z tego pisane referaty. A co jest uczone ?  Głupoty, Babilon, Starożytna Grecja, a nawet Greta Thurnberg, ze jest współczesnym bohaterem, Olga Tokarczuk DRAMAT !!!!

 

Najgorsze również jest w tym, że Niemcy nie zapłacili Polsce reparacji wojennych za II wojnę światową, znajomość tej sprawy wśród większości polaków jest mizerna :( 

 

 

2 godziny temu, DOHC napisał:

, czy "antysemici" mieliby najwięcej tytułów sprawiedliwy wśród Narodów?

W punkt, najlepsze jest w tym, że to są oficjalne statystyki, a nieoficjalne ? Nawet w miejscowości, gdzie ja mieszkam sąsiedzi ukrywali Żydów i za to żadnego medalu nie dostali, ani ich dzieci, czy wnuki.

2 godziny temu, DOHC napisał:

Polsce można trafić do więzienia za prawdę o holokauście i żydach w imię "antysemityzmu", a można szkalować Polaków bez żadnych konsekwencji? Ktoś wie?

Kogo zamknęli za mówienie prawdy, prędzej uciszyli, zlikwidowali kanał na YouTube etc...

Edytowane przez Boromir
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Boromir napisał:

To jest straszne  że pomimo tylu lat,  książek, udokumentowanych zbrodni Niemieckich, do dzisiaj musimy upominać się o prawdę.

 

Niestety, ale na tej planecie ma do powiedzenia ten , który jest silny a Polska na arenie międzynarodowej

nie jest poważnie traktowana bo jest słaba.

Dlatego znaleźli sobie kozła ofiarnego, który teraz ma przyjąć na klatę zbrodnie wrogów.

 

11 godzin temu, Boromir napisał:

to jest skandal , ze tacy ludzie jak Arkadiusz olszewski nie dostali żadnego wsparcia z ministerstwa kultury, ze jego film nie został zgłoszony np. jako kandydat nieanglojęzyczny film.  tylko na takie inicjatywy, jak ten film, trzeba robić to za własne pieniądze. ten film dokumentalny powinien być obowiązkowym filmem dla każdego ucznia gimnazjum, szkoły średniej, puszczany przynajmniej raz na semestr oraz obowiązkowo z tego pisane referaty.

 

To tak samo jak z filmem o najodważniejszym człowieku XX wieku Rotmistrzu Witoldzie Pileckim nie dostał dofinansowania z państwa 

tylko twórca przez kilka lat musiał zbierać pieniądze z darowizn ludzi by w ogóle go stworzyć.

Sam wpłacałem i cieszę się ,że ten film powstał.

 

 

 

11 godzin temu, Boromir napisał:

Najgorsze również jest w tym, że Niemcy nie zapłacili Polsce reparacji wojennych za II wojnę światową, znajomość tej sprawy wśród większości polaków jest mizerna :( 

 

Z szacunkowych wyliczeń wynika ,że są nam winni 850 mld dolarów.

Tylko pytaniem jest czy się doczekamy skoro nas nie szanują?

Niemcy spłacają reparacje afroafykanom za jakieś tam kolonie z przed 100 lat.

Do tego oczerniają nas na arenie międzynarodowej razem z wybranymi.

 

Reparacje wojenne od Niemiec. Mularczyk: Finalizujemy raport - RMF 24

Edytowane przez Iceman84PL
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 8.01.2021 o 12:04, Iceman84PL napisał:

Z szacunkowych wyliczeń wynika ,że są nam winni 850 mld dolarów.

Tylko pytaniem jest czy się doczekamy skoro nas nie szanują?

Musielibyśmy się chyba dogadać z krajami, którym również Niemcy nie zapłacili, jednak jest to mała szansa przy obecnej ekipie rządzącej oraz opozycji prócz konfederacji.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Boromir napisał:

Musielibyśmy się chyba dogadać z krajami, którym również Niemcy nie zapłacili, jednak jest to mała szansa przy obecnej ekipie rządzącej oraz opozycji prócz konfederacji.

Oprócz nas to na pewno Grecja i Serbia też nie otrzymała reparacji może jeszcze kilka państw by się znalazło. To był by dobry pomysł jakby kilka państw razem o to zabiegało.

Każda władza po drugiej wojnie nie była zainteresowana odzyskaniem dla Polski i Polaków zadość uczynienia, zastanawiam się czy wogole nami rządzą Polacy a nie przypadkiem wybrani, którzy nas nienawidzą. 

Edytowane przez Iceman84PL
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Iceman84PL napisał:

po drugiej wojnie nie była zainteresowana odzyskaniem dla Polski i Polaków

nie była , bo byliśmy pod czyimś butem do 89 roku, po 89 roku rządziły same miernoty, prócz olszewskiego, może jeszcze PiS jako tako, ale już się zeszmacili wprowadzając na urząd premierka banksterka Morawieckiego i zwrot w polityce o 180 stopni.

1 godzinę temu, Iceman84PL napisał:

Oprócz nas to na pewno Grecja i Serbia

Rosja, Ukraina, Białoruś, Państwa byłego Związku Radzieckiego.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę ten temat jest żenujacy. 
Facet mówi zwyczajnie ogólnie znana prawdę. Z tym ze robi to w stanach, ostoi pieprzonej wolności słowa gdzie każda próba narzucenia narracji jest traktowana jako zamach na konstytucje.
A dla typowego Jankesa mylącego Polskę z Niemcami lub Słowacją, polskie obozy wydają się być logiczne. Tak samo jak stworzenie świata w 6 dni.
Na jednego faceta jak on, jest kilku gadających na chłopski rozum.. Polacy mordowali bo obozy w Polsce były..

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Libertyn napisał:

Facet mówi zwyczajnie ogólnie znana prawdę.

No właśnie nie do końca. Znasz może książkę J.T Grossa "Sąsiedzi" czy inne pozycje? Wygooglaj streszczenie i powiedz co o tym sądzisz, plus co sądzisz o działaniach "polskich" władz oraz IPN.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Iceman84PL napisał:

który wstawiałem na samiecweb.pl

Jak i co spłacane, czy za śmierć poszczególnego Rosjanina zapłacili ?

15 minut temu, DOHC napisał:

o o tym sądzisz, plus co sądzisz o działaniach "polskich" władz oraz IPN.

Chowają głowę w piasek j, zamiast się postawić, przetłumaczyć ta książki na 25 języków najważniejszych na świecie.

 

https://lubimyczytac.pl/ksiazka/174350/100-klamstw-j-t-grossa-o-zydowskich-sasiadach-i-jedwabnem

 

0_0_productGfx_2001fe830d480fd65005be1a4

132325-352x500.jpg

Nakręcić jakiś film o Niemieckich zbrodniach, że ginęli również Polacy, o Polskich sprawiedliwych wśród narodów świata, Żydowskich kolaborantach Hitlera, o kontrofensywie nad Bzurą, która mogła zatrzymać Niemiecki Blitzkrieg, gdyby Rydz Śmigły nie był idiotą, trzeba koniecznie przeprowadzić ekshumację w Jedwabnem. czemu do tej pory nie została zrobiona ?

 

 

Ten film powinien być kolportowany na cały świat.

 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, DOHC napisał:

No właśnie nie do końca. Znasz może książkę J.T Grossa "Sąsiedzi" czy inne pozycje? Wygooglaj streszczenie i powiedz co o tym sądzisz, plus co sądzisz o działaniach "polskich" władz oraz IPN

Jedno nie wyklucza drugiego. Wyklęci nie wykluczają Polaków w UB czy choćby Feliksa Dzierżyńskiego. 

A to że Polacy grabili rozstrzelanych żydów to raczej pewne. Tak samo jak grabili wcześniej padłych żołnierzy na przestrzeni lat. Do 1914 w zasadzie nie ma pochówków wojskowych. Jak sołdat padł np w 1864 to mu zabierano wszystko co cenne i często leżał tam gdzie padł.Przede wszystkim zabierano buty.  Tylko że. Tak robiono w całej Europie. Bo buty to był towar niemal luksusowy. Nieraz, jedna para była współdzielona przez kilka osób Ledwo skończyła się bitwa pod Waterloo, na polach między konającymi pojawiali się okoliczni chłopi. Buty, ładownice, paski, cyna. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
W dniu 15.02.2021 o 22:52, Libertyn napisał:

A to że Polacy grabili rozstrzelanych żydów to raczej pewne.

Tak, a rozbitkowie w Andach jedli swoich poległych towarzyszy, Polacy zabierali z trupów niemiecką broń, a Amerykanie w Wietnamie zbierali z zabitych komunistów AK47 i amunicję, a swoje M16 topili w bagnach, ale to są skrajne warunki wojny czy głodu.

 

W dniu 15.02.2021 o 22:09, Boromir napisał:

Chowają głowę w piasek j, zamiast się postawić, przetłumaczyć ta książki na 25 języków najważniejszych na świecie.

Mam tą książkę, jest świetna!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, DOHC napisał:

Tak, a rozbitkowie w Andach jedli swoich poległych towarzyszy, Polacy zabierali z trupów niemiecką broń, a Amerykanie w Wietnamie zbierali z zabitych komunistów AK47 i amunicję, a swoje M16 topili w bagnach, ale to są skrajne warunki wojny czy głodu.

Dokładnie, choć w 1817 pod Waterloo nie było ani wojny ani biedy. Była za to zgraja turystów oferujących kasę za medale, guziki itd. W 1830 zaczęto produkować fałszywki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.