Skocz do zawartości

A co myślicie o firmach produkujących karmę dla kotów.


PexGdynia

Rekomendowane odpowiedzi

7 hours ago, MaxMen said:

Mówisz o cenach produktów? Dobre nie są tanie, ale Puriny nie daję bo to kiepska karma. 

Mokra kupuje Butcher i Kitkat (coś musza dobrego dosypywać bo kot lubi). Przy cenach za podroby 6-8PLN/h opłaca się zwierzaka karmić częściowo surowym mięsem.

Sucha karma u mnie tylko jako dodatek zawsze dostępny zwierzakowi. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Orybazy napisał:

Mokra kupuje Butcher i Kitkat

Butcher nigdy się nie interesowałem a te KitKaty i inne łiskasy i bardzo reklamowane to wiadomo dosmaczane bo to bardziej pasze dla kur, ja daje tańsze bezzborzówki Animonda Carny, Mac's, suchą daję odrobinę w formie przysmaków. Obecnie Smillę, jak są jakieś promki to kupię  Purizon (nie mylić z purina), Wild freedom. A jak się jest w mięsnym to zawsze coś się im kupi, minn skrzydełka jako naturalne czyściki zębów 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że w dłuższym okresie to będzie klapa.

 

1. EU i USA skręcają w lewo

Jak to wpłynie na rolnictwo/hodowle zwierząt to posłuchaj poślini Spurkini czy Billa Gatesa. Walka z metanem i pierdzącymi krowami już jest za progiem. Chyba, że robią tylko/głównie karmy vege.

2. Przy 5 fali covida WHO i tak nakaże likwidację piesków oraz kotków.  W końcu wreszcie przyznali, że zwierzątka też na to chorują.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.