Skocz do zawartości

NIKOLA Corp. a inne - wodór


zuckerfrei

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Odnośnie Nikoli to pół roku temu był "mały" skandal, gdyż okazało się iż ciężarówka na ich filmie, zjeżdżała z górki. Firma broniła się, iż na ich materiałach nigdy nie twierdziła, iż pojazd poruszał się z użyciem własnego silnika. Z tego co pamiętam, było jeszcze parę innych "ciekawych wątków" związanych z tą firmą, ale od jakiegoś czasu przestałem śledzić tematy związane z "nowymi technologiami" - większość to jedynie PR a rzeczywistej innowacyjności to od lat jest niewiele (a będzie jeszcze mniej dzięki coraz szerszej dominacji projektów "centralnie planowanych/opłacanych/finansowanych z kieszeni podatników")

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 1/7/2021 at 6:48 PM, zuckerfrei said:

Hej. Czy ktoś zna inne firmy zajmujące się wodorem - jako paliwo. Na giełdzie oczywiście.

Po zbudowaniu Nord Stream 2, gazociąg będzie mógł być wykorzystany przez Gazprom do transportu wodoru. Natomiast to dłuższa perspektywa.

 

Oprócz tego, może ten film da Ci jakiś trop:

 

 

Edytowane przez manygguh
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@manygguh w H wierzę już od dawien dawna - raczej omijam takie produkcje na yt. Narasta we mnie przekonanie, że bateryjki to ślepa uliczka.

7 godzin temu, oxy napisał:

"mały" skandal

Tak, czytałem o tym.

 

7 godzin temu, oxy napisał:

większość to jedynie PR a rzeczywistej

Pełna zgoda, a szkoda.

5 CHŁOPY!

Edytowane przez zuckerfrei
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.