Skocz do zawartości

Szybka utrata zainteresowania


Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Mr. Pacjent napisał:

...

Dobra poszedłem do sklepu, sklep jest taki, że prosisz prosto sprzedawcę co chcesz. Więc wszystko widać jak na dłoni, no i była tam. Pomimo, że stałem od niej z dwa metry udawała, że nie widzi jakby trochę smutna była. Trafiłem na kogoś innego, kupiłem co chciałem i wychodząc spojrzałem do tyłu(zawsze patrzę za siebie, by nikomu za mną nie zamknąć drzwi)i się patrzyła z uśmiechem, więc się uśmiechnąłem (w masce) i poszedłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurwa kisnę.

 

Będziesz dalej robił z siebie klauna, zamiast zmienić sklep i zapomnieć, jakby to było nie wiadomo co, że dostałeś od laski kosza.

Nie wiem ile masz tam lat, może wspominałeś i mi umknęło, nieważne. Tak czy siak życie głównie się składa z takich właśnie gówien. 

Spotkasz jeszcze nie jedną i jeszcze nie raz dostaniesz kopa, takie już są uroki bycia facetem i pora zacząć się z tym oswajać,

a nie lamentować za każdą siksą, która cie spuści w kibel, łazić do niej do pracy i powłóczyć za nią tęsknym spojrzeniem. 

 

Nie bardzo rozumiem co mają na celu te wszystkie rady, żebyś dalej chodził do tego sklepu jak gdyby nigdy nic i udawał luzaka,

kiedy wszyscy wiemy z tobą i z nią na czele, że cały czas na coś liczysz i ciągle jeszcze masz na coś nadzieję. Nie jest tak?

Ależ oczywiście, że jest, a jeszcze bardziej oczywiste jest to, że nic takiego się nie wydarzy, nie z nią i nie w najbliższym czasie,

więc zamiast przed nią pajacować czego już niedługo będziesz żałował, zmień sklep i olej temat, przynajmniej zachowasz jaja.

 

To tyle.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, marcopolozelmer napisał:

...

Tak serio to nie będę świrował i przez dziewoje nie będę zmieniał sklepu.  Do drugiego mam dziesięć minut więcej i często nie po drodze, a jestem leniem. Jak dziewczyna nic nie chce to trudno. Kop nie pierwszy i nie ostatni.

 

 

....

 

No chyba, że zmiana sklepu rzeczywiście, by pomogła....?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.