Skocz do zawartości

Mały laptop do tańca i różańca poszukiwany


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 14.01.2021 o 18:02, Iceman84PL napisał:

MP to

Wczoraj popsuł mi się laptop i też jestem w trakcie poszukiwań nowego.

Jak zobaczyłem ceny musiałem trzymać się czegoś by nie zemdleć.

Pytanko do ciebie bo na live pokazywałeś Huawei laptop 14 cali. 

Czy za taki sam tylko 13 cali 3200 zł to dobra cena bo mam okazje kupić??

 

13 cali odpada, bo nie ma USB i HDMI, a 14 to ma, więc dlatego padło na 14-ę i Tobie też taką polecam. Co do ceny czatuj na przeceny itd., trzymając w gotowości kasę. 

 

W dniu 14.01.2021 o 21:47, somsiad napisał:

Co w końcu wybrałeś @Marek Kotoński?

 

14 cali hujajej mate, jestem bardzo zadowolony.

 

@Janek Horsie do pisania mam kompa z normalną, nigdy bym nie pisał na czymś takim.

 

 

 

Podsumowując: sprzęt jest MEGA szybki, odpalanie z vera cryptem (każdy sprzęt mam zaszyfrowany) jest o wiele szybsze niż w moim stacjonarnym, gdzie przecież mam i7-ę i SSD. Wszystko śmiga jak szalone.

 

Potrzebny mi jest do wyjazdów, żebym mógł wrzucić go do plecaka i móc czasem użyć. Mam hub USB w razie czego, jednak gdybym coś nagrywał poza domem, to tylko mikrofon samsona podłączam i to wszystko.

 

Na minus - kamerka. 0,9MP w tych czasach to już nie żart ale jakaś kpina, to technologia sprzed 15 - 20 lat. Ze 13 lat temu (?) miałem i nadal mam działający k800i z aparatem 5MP, a były w moim zasięgu z 8MP bodajże.

 

Touchpad -nie mam porównania więc się nie wypowiem, na krótko do używania mi styka.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Marek Kotoński napisał:

 

13 cali odpada, bo nie ma USB i HDMI, a 14 to ma, więc dlatego padło na 14-ę i Tobie też taką polecam. Co do ceny czatuj na przeceny itd., trzymając w gotowości kasę. 

 

 

14 cali hujajej mate, jestem bardzo zadowolony.

 

@Janek Horsie do pisania mam kompa z normalną, nigdy bym nie pisał na czymś takim.

 

 

 

Podsumowując: sprzęt jest MEGA szybki, odpalanie z vera cryptem (każdy sprzęt mam zaszyfrowany) jest o wiele szybsze niż w moim stacjonarnym, gdzie przecież mam i7-ę i SSD. Wszystko śmiga jak szalone.

 

Potrzebny mi jest do wyjazdów, żebym mógł wrzucić go do plecaka i móc czasem użyć. Mam hub USB w razie czego, jednak gdybym coś nagrywał poza domem, to tylko mikrofon samsona podłączam i to wszystko.

 

Na minus - kamerka. 0,9MP w tych czasach to już nie żart ale jakaś kpina, to technologia sprzed 15 - 20 lat. Ze 13 lat temu (?) miałem i nadal mam działający k800i z aparatem 5MP, a były w moim zasięgu z 8MP bodajże.

 

Touchpad -nie mam porównania więc się nie wypowiem, na krótko do używania mi styka.

Dzięki za rade nie kupiłem 13 Huawei miałeś rację nie ma wejść na USB i HDMI dlatego mój wybór padł na Acera espaire 5 z podświetlana klawiatura?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.01.2021 o 13:29, Iceman84PL napisał:

Dzięki za rade nie kupiłem 13 Huawei miałeś rację nie ma wejść na USB i HDMI dlatego mój wybór padł na Acera espaire 5 z podświetlana klawiatura?

 

I jak wrażenia? Z 15,6 cala jest ten problem, że do pracy są dla mnie o wiele za małe, a do wiezienia trochę już ważą i są spore,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Marek Kotoński napisał:

I jak wrażenia? Z 15,6 cala jest ten problem, że do pracy są dla mnie o wiele za małe, a do wiezienia trochę już ważą i są spore,

 

Bardzo pozytywne pracuje cicho, szybko się uruchamia, nie bolą oczy od patrzenia na ekran, internet zaczął lepiej śmigać bo na starym laptopie

nie wykorzystywał pełnego potencjału, dźwięk czysty , głośny, obraz przejrzysty dostosowujący się do jasności lub zaciemnienia no i najlepsza

podświetlana klawiatura uruchamiająca się przy dotknięciu klawisza nawet lampki nie trzeba włączać?

Wiesz ten co mam nie jest taki ciężki, ale 15,6 cala to już rozmiar i raczej na wyjazdy za duży.

A twój jak się spisuje? Wygląd tego Huawei jest fantastyczny w końcu Chińczycy się postarali.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

W sumie trudno jest mi tutaj powiedzieć co jest lepsze. Znajdizesz fanów androidów ale i znajdziesz fanów ios. Sam miałem do tej pory bardzo różne urządzenia.

Ja to właściwie miałem tak android->ios->android->ios->android-> No i teraz znowu ios xD

Co zmianę mówię ze już przy tym zostanę, ale na chwile obecną jakoś ios mi bardziej podchodzi

Jeśli chodzi o tablety to moim zdaniem ipady są bezkonkurencyjne:

https://ispot.pl/ipad-pro-1tb

Jeśli chcesz coś porządnego to zerknij sobie na ipad pro, znajdziesz je w każdym ispocie. Najlepiej idź i sobie zobacz stacjonarnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.