Skocz do zawartości

Kryptowaluty


smk111

Rekomendowane odpowiedzi

30 tysięcy euro włożone w drugim tygodniu września, 25k w BTC, 5k Eth.

 

Jak dzisiaj, max jutro powinienem mieć 300% zysku na BTC. 

 

Na Eth ponad 200% na chwile obecną. 

 

I nie twierdzę, że zawdzięczam to swojej zajebistości raczej czysty przypadek, bo w temacie krypto raczkuję. 

 

Włożyłem trochę kasy, kupiłem co kupiłem i czekałem na dołek, żeby jeszcze dokupić, a wychodzi na to, że zamiast kupować co jakiś czas czekając długo na dobrą górkę, będę sprzedawał na niespodziewanej górce. 

 

Teraz tylko obserwuję wzrosty i czekam na dobry moment sprzedaży BTC. Sprzedam połowę i już będę na znacznym plusie, z resztą cierpliwie poczekam albo na jeszcze większe szczyty albo załamanie rynku, wyjdzie w praniu, tak czy siak będę na plus.

 

Eth nie ruszam na razie.  

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@gnukij1 Praktycznie cały rynek podlega pod to co robi BTC.

Jak BTC idzie w górę ostro lub ostro spada to zazwyczaj altcoiny tracą i do niego i do $.

A BTC zrobiło ostry zjazd w dół o ok. 10 tysi $ i dlatego tak to wygląda, teraz trzeba wybadać czy jeszcze zleci w dół czy już koniec.

 

W każdym razie patrząc long term to moim zdaniem było by to wszystko za szybko i oczekuję, że nawet jak on zjedzie do 20 paru K to i tak odbije.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, gnukij1 napisał:

Prawie wszystkie słupki ważniejszych krypto w dół, ktoś wie czym jest to spowodowane? 

 

 

Ktoś zauważył, że wcześniej złoto zapikowało w dół?

Od jakiegoś czasu Gold i BTC są w korelacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się sprzedać w ostatniej chwili 9 stycznia, jak zobaczyłem że zaczyna się spadek.

 

Miałem sprzedać połowę BTC, sprzedałem 3/4. 

 

Włożyłem 30 k ojro w krypto. 

 

Wyjąłem już ponad 70k i nadal mam trochę krypto.

 

Jeśli dalej będzie lecieć w dół jutro sprzedam resztę BTC i Eth, jeszcze wyjmę 30k +.

 

Czyli będzie z włożonych 30k ojro i wyjęte 100k.

 

Miły bonus na początek roku. 

 

No i wracam do czekania na konkretny dołek nim znów coś włożę w BTC lub Eth, może się pobawię jakimiś altami za 5 - 10 k ojro. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Logest napisał:

BTC 10 tys $ w dół. Macie jakieś przewidywania co dalej?

 

Przewidywac to mozna sobie praktycznie wszystko. Ja sprzedalem swoje w zeszlym tygodniu, zostalo mi troche i chetnie bym dokupil duzo wiecej, ale na razie jakos mi szkoda pieniedzy. Pewnie, super gdyby padl jeszcze troche nizej, ale patrzac na poprzednie lata eh.. Chyba, ze masz ludzi z samej gory na strzala, bo teraz to ich rotacje maja na niego wplyw ;) 

 

A reszta krypto leci tak jak zwykle, wszystkie sa proporcjonalne do btc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minutes ago, Mosze Red said:

Udało mi się sprzedać w ostatniej chwili 9 stycznia, jak zobaczyłem że zaczyna się spadek.

Skąd wiedziałeś, że to większy spadek, a nie chwilowa koreka na te 5%? W sensie miałeś jakiś stop loss wyznaczony, czy stosowałeś jakąś inną metodologię?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.