Skocz do zawartości

Kryptowaluty


smk111

Rekomendowane odpowiedzi

31 minut temu, CookieMonster napisał:

Jak myślicie jak długo potrwają obecne spadki?

 Ja właśnie zakupiłem swoje coiny. I tak kupiłem po dużo niższej cenie niż po tej po której ostatnio sprzedałem. Nie potrafię przewidzieć przyszłości więc postanowiłem zakupić teraz. Może jeszcze dalej będzie spadać, ale też nie chcę obudzić się z ręką w nocniku.

Edytowane przez Alli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, smerf napisał:

 

Liska sobie odpuść, to jest projekt zombie - na nim raczej nie zarobisz.

 

Dokup cos z DEFI albo NFT .

 

 

Właśnie ostatnio trochę na nim zarobilem i pomyślałem, że może wrócić do poprzednich wartości. Ale dziękuję za radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja skupowałem LSK po $1,20.

 

Fakt, nie ma takiego hype, jak na DEFI, czy NFT, ale projekt cały czas się rozwija i ma na to środki.

 

Pomimo ogromnych zjazdów i upływu czasu, dalej jest listowany na giełdach.

 

Nie mam zamiaru go sprzedawać przy obecnych poziomach, jak da trochę więcej zarobić, to część kapitału skieruję w coś z większym hype.

 

Natomiast za $5, czy $10 to już bym odpuścił zakup.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie odnośnie tego nieszczęsnego podatku. Czy us bardzo drąży temat? Co jeżeli euro wysyłałem z polskiego banku na jedną z nie polskich giełd? Będą miał zysku z krypto rzędu paru tysięcy euro, ale mam też własną działalność za granicą, tzn rezydencja podatkowa pl, ale przychodzą faktury czasem z paru krajów ue. Moja dziewczyna jest z ameryki płd bez problemu mogę mieć tam konto na kogoś, a zyski wypłacać sobie na siebie jeszcze przechodzące przez Hiszpanię chyba git? Ktoś podlinkuję jak ma wiedzę jakie akty prawny odnośnie sygnatariuszy jakiś umów bilateralnych w zakresie kontroli skarbowej xD 

Edytowane przez la tormenta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Massamba_ napisał:

I trzeba było odczekać te dwa dni.

Wyżej napisałem, że wczoraj odkupiłem spowrotem. Przy czym zostawiłem sobie cały zysk dla siebie, a wszedłem spowrotem z kwotą, z którą początkowo wchodziłem. 

 

Nie wiem, ale zaczynam się lekko niepokoić. Dlatego już teraz zrealizowałem sobie część zysków. Może i zbyt bardzo chucham na zimne, ale obawiam się, że prześpię moment wyjścia i stracę wszystko.

 

Wy się nie obawiacie, że hossa może skończyć się szybciej niż się powszechnie zakłada? Ja np obawiam się, że bessę mogą rozpocząć pozapychane giełdy. A ostatnio zaczęło już się lekko przytykać np na Binance. 

Obecnie zyskuje prawie każdy kto wejdzie w cokolwiek. Naturalnie to nie może wiecznie trwać. Żeby ktoś zarobił, ktoś musi stracić. Wydaje mi się że instytucje nie są głupie i zadbają o to żeby straciła właśnie ulica. Pytanie tylko kiedy to nastąpi. Zapewne w momencie, którego ulica się nie spodziewa. A sam uważam, że zaliczam się do tej ulicy, ponieważ jeszcze sporo muszę się nauczyć.

Dlatego też wolę być ostrożny i co jakiś czas realizować zyski. Jeżeli nie wyciągnę tyle ile tylko się da z moich coinów to mówi się trudno. Fajnie, że wgl coś zarobiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Alli napisał:

Wy się nie obawiacie, że hossa może skończyć się szybciej niż się powszechnie zakłada? Ja np obawiam się, że bessę mogą rozpocząć pozapychane giełdy.

 

Dam ci rade przestań słuchać idiotów na ytube... jakie zapchane giełdy? Teraz są dexy i setki różnych giełd przygotowanych na przycięcia.

 

Każda hossa jest inna strach cię paraliżuje przed maksymalizacja zysków.

 

BTW. Polskie kanały krypto na ytube to dno, nawet nie psuj sobie nimi głowy. 

Edytowane przez smerf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, smerf napisał:

BTW. Polskie kanały krypto na ytube to dno, nawet nie psuj sobie nimi głowy. 

Tutaj się nie zgodzę, polecam kanał Krypto Wujek. Zacząłem oglądać kanał gdy miał kilka subskrypcji, widzę jak się rozwija no i mówi gościu z sensem. 

Edytowane przez MvP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Alli napisał:

Wy się nie obawiacie, że hossa może skończyć się szybciej niż się powszechnie zakłada?

Bańka strzeliła w 17 roku więc 21 to jest statystycznie ten rok kiedy trzeba monetyzowac BTC.

Ja swoje krypto, mianowicie BTC trzymam do sierpnia i jaka by nie była cena sprzedaję, altcoiny zostawiam bo sądzę że mają przed sobą świetlaną przyszłość, szczególnie Polkadot.

 

Któryś z braci siedzi w LTC? Może coś doradzi? Kupiłem W grudniu 150 sztuk gdy kosztował niewiele ponad 200zł a obecnie 865.

Głowa mówi trzymać bo jeszcze wybije i to sporo ale z drugiej strony gorąca krew bo w grę wchodzi moim zdaniem pokaźny zarobek.

W dniu 16.02.2021 o 23:59, smerf napisał:

Liska sobie odpuść, to jest projekt zombie - na nim raczej nie zarobisz.

To zależy w jakim celu się inwestuje.

Ja miesiąc temu kupiłem 120 sztuk gdy kosztował w PLN 4zł i tylko dlatego bo nigdy go nie miałem, byłem ciekaw jak potoczy się jego kurs bez żadnej, zerowej wiedzy.

Troszkę poczytałem i sądzę że na dłuższą metę nie warto inwestować pieniędzy. Za kilka dni będę keszował i z samej ciekawości do tej kryptowaluty wskoczy mi 800zł.

Mi pasuje.

Pozdrawiam.

 

 

7 godzin temu, smerf napisał:

Dam ci rade przestań słuchać idiotów na ytube

Ale Piotra Ostapowicza z YouTube to Ty szanuj bo grzeszysz bracie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Massamba_ napisał:

Kupiłem W grudniu 150 sztuk gdy kosztował niewiele ponad 200zł a obecnie 865.

Ja to jestem jebanym biedakiem XD
Mówią że LTC ma potencjał na 500$ po ogłoszeniu wsparcia przez paypal.

A ja się głupi zastanawiam czy wrzucić £1k w Ade jeszcze :X 
Załącza się chciwość i FOMO jak chuj. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, UncleSam napisał:

ja się głupi zastanawiam czy wrzucić £1k w Ade jeszcze

No właśnie, co z Cardano? Kompletnie na tej krypto się nie znam ale z każdej strony o niej słyszę.

27 minut temu, UncleSam napisał:

Mówią że LTC ma potencjał na 500$ po ogłoszeniu wsparcia przez paypal.

Gdzie te info, da Brat linka jeśli można.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, UncleSam napisał:

Serio wrzuciłeś 30k zł w lite coina?

Tak, jakieś tam oszczędności są a w sumie kompletnie nie wiedziałem co z tym robić a inflacja co roku zjada.

Portfel w 70% składa się z LTc, trochę btc, lisk i szykuje się na Ada ale dziś skoczyło w górę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co śledzę ADA to niby od marca ma skoczyć jeszcze, więc tak naprawdę ostatni moment żeby kupić po mniej jak 1$. A mówią różnie, że skoczy na 3-5$ w tym roku a w przyszłości może przebić i 10$ lub więcej, zależy od optymizmu piszącego. Nie mniej jednak trochę o ADA czytałem i słuchałem przez ostatnie dni i wygląda, że projekt obiecujący.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, masculum napisał:

Nie mniej jednak trochę o ADA czytałem i słuchałem przez ostatnie dni i wygląda, że projekt obiecujący.

Dzięki za info, więc warto na początek ze 100 sztuk, nie napalam się a wiadomo, większość krypto idzie w górę, szybciej lub wolniej więc straty nie będzie.

Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, masculum napisał:

ostatni moment żeby kupić po mniej jak 1$

FOMO 🤣 

Też właśnie dlatego mam mega dylemat czy wrzucać tą kasę czy nie... 

Wszystkie znaki na niebie i ziemi mówią że będzie mega ciężko stracić w najbliższym czasie a szansę na zysk są praktycznie pewne.

 

13 minut temu, Massamba_ napisał:

Portfel w 70% składa się z LTc, trochę btc, lisk i szykuje się na Ada ale dziś skoczyło w górę.

No to ładnie ochroniles kapitał. Pomnażając go tylko 5x 🤣 

 

Ile planujesz wsadzić w Adę?

 

Ja rozważam dokupić tak żeby mieć 3k Ada i chyba wyciągnąć je z giełdy do portfela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.