Skocz do zawartości

Kryptowaluty


smk111

Rekomendowane odpowiedzi

Ile trwała wam weryfikacja na Binance? Mi napisali że przewidywalna akceptacja potrwa do 2 marca to jakiś żart.

Dobra mogę kupić ale karta mi nie przechodzi jest napisane że Bank odrzuca zlecenie nie wiem czemu może jakieś funkcje są zablokowane miał ktoś już taki problem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, WsiunzSuchej napisał:

Ile trwała wam weryfikacja na Binance?

Na ostatniej hossie założyłem konto. Jak BTC już dawno pierdolnelo to w kwietniu mi wysłali maila ze pozytywnie mnie zweryfikowali XD także tylko 4-5 miesięcy im zeszło 🤣 

 

Jak dobrze że dorzuciłem do tej ADY 😁 tylko dzisiaj +£280 jak narazie😄

 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, UncleSam napisał:

Na ostatniej hossie założyłem konto. Jak BTC już dawno pierdolnelo to w kwietniu mi wysłali maila ze pozytywnie mnie zweryfikowali XD także tylko 4-5 miesięcy im zeszło 🤣 

 

Jak dobrze że dorzuciłem do tej ADY 😁 tylko dzisiaj +£280 jak narazie😄

 

 

Jeszcze mnie zbanowali za to że próbuje wpłacić hajs ja to pier

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie korzystacie z coin tracking? Lub innej podobnej aplikacji/strony? Chciał bym lepiej zarządzać portfelem i łatwiej moc analizować za ile średnio kupiłem tokenów. Szczególnie gdy kupuję jakąś monetę w kilku transzach za różna cenę

Edytowane przez CookieMonster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, WsiunzSuchej napisał:

Ile trwała wam weryfikacja na Binance? Mi napisali że przewidywalna akceptacja potrwa do 2 marca to jakiś żart.

Dobra mogę kupić ale karta mi nie przechodzi jest napisane że Bank odrzuca zlecenie nie wiem czemu może jakieś funkcje są zablokowane miał ktoś już taki problem.

 


zakładałem chyba w środę to w sumie zweryfikowali mnie w 2 minuty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, WsiunzSuchej napisał:

Ile trwała wam weryfikacja na Binance? Mi napisali że przewidywalna akceptacja potrwa do 2 marca to jakiś żart.

Dobra mogę kupić ale karta mi nie przechodzi jest napisane że Bank odrzuca zlecenie nie wiem czemu może jakieś funkcje są zablokowane miał ktoś już taki problem.

Jest ruch jak chuj. Mnie "robili" mniej niż 24h, ale wtedy btc było po 11K USD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie ciekawie, bo jest wzmożona aktywność grubszych inwestorów. Giełdy krypto to prywatne folwarki bez regulacji, więc jesteśmy świadkami różnych akcji typu "zablokujmy dostęp do giełdy Kowalskim bo duży chce się obkupić po dobrej cenie".
Polecam zerknąć na tego autora: https://hedgesider.pl/crypto-biznes-dla-hedge-fund/
Wcześniej tworzył ciekawe artykuły w języku angielskim na fb, ale mu zamknęli konto :DDD

 

Kiedyś może sam opiszę parę case-ów...

Edytowane przez Moriarty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Moriarty napisał:

Będzie ciekawie, bo jest wzmożona aktywność grubszych inwestorów. Giełdy krypto to prywatne folwarki bez regulacji, więc jesteśmy świadkami różnych akcji typu "zablokujmy dostęp do giełdy Kowalskim bo duży chce się obkupić po dobrej cenie".
Polecam zerknąć na tego autora: https://hedgesider.pl/crypto-biznes-dla-hedge-fund/
Wcześniej tworzył ciekawe artykuły w języku angielskim na fb, ale mu zamknęli konto :DDD

 

Kiedyś może sam opiszę parę case-ów...

Właśnie z tego powodu powstaje DeFi i DeXy :) Następna hossa rozegra się właśnie tam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, UncleSam napisał:

Korekta na rynku, można się dokupywać :D

Trochę mnie kusi żeby potradeować, ale chyba lepiej jednak wyjdę jak zostawie te coiny w spokoju i niech sobie rosną. 

Przez moment była ADA poniżej 1$ ale 

Spóźniłem się z zakupem. Ciekawe czy chwilowe spadki czy dłuższa korekta. Jak tak to napewno dokupie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, UncleSam napisał:

$0,92 spadło na sekundę. A to jest poziom mojego 0 :D Gacie pełne hehehe

Ja mam trochę lepiej bo 0.87😁 więc spory zapas był. No ale jeszcze niech chociaż raz na kilka chwil spadnie, a potem to już tylko do góry 😂 

Cały czas tylko ADA w portfelu?

Edytowane przez CookieMonster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@GriTo Nie znamy Twojej sytuacji i nie wiemy przy jakich poziomach wchodziłeś, czy wrzuciłeś tam 5% swojego kapitału, czy oszczędności życia itp.

 

Póki co nic nie wskazuje na to, żeby hossa miała się zakończyć.

 

Ja trzymam, zacznę wychodzić trochę później, przy mam nadzieję wyższych poziomach.

 

Samo sprzedawanie też rozłożę na kilka tygodni, albo nawet miesięcy.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, GriTo napisał:

Jak myślicie odnośnie Bitcoina i Ethera?

Sprzedać? Kupić? Poczekać ? :) 


Ja z BTC i ETH poczekam na besse. Jak będą w dołku to kupię i czekam do kolejnej hossy. Ta nie wiadomo jak długo potrwa, może być tak, że bitcoin pójdzie na 100k$ a może nie. Tak czy siak w tej chwili maxymalny zysk to ile(?) około 2x wkład(?) a to nie dużo patrząc na alty albo na to co się działo w ogole na rynku krypto od wrzesnia do teraz.

Zaznaczam, to moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, masculum napisał:

Ja czekam, może jeszcze spadnie poniżej 0,9$ to dokupię parę set coinów ;)

 

7 minut temu, CookieMonster napisał:

Strasznie nerwowo dziś. Już myślałem że nie kupię ADA poniżej 1$ a jednak właśnie się udało

Ja myślę że jeszcze możemy spaść jakieś 200b w dół z market capem... Realnie.

Przegapiłem swój moment i będę teraz musiał przytrzymać. Ale w sumie dobrze że tak się dzieje. 

Mam tylko nadzieję że skończymy korektę przed końcem lutego, żeby potem na hardforku cardano mogło wystrzelić.

 

 

1 minutę temu, CookieMonster napisał:

Ja to jeszcze myślę nad BNB i ATOM

BNB zostaw w spokoju. Właśnie dzisiaj wyszło szydło z worka i się okazuje że BNB to dosłownie kopiuj/wklej ETH i Pancakeswap.  Nawet nie wyczyścili komentarzy z kodu BNB.
Czysta spekulacja. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.