Skocz do zawartości

Kryptowaluty


smk111

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, UncleSam napisał:

BNB zostaw w spokoju. Właśnie dzisiaj wyszło szydło z worka i się okazuje że BNB to dosłownie kopiuj/wklej ETH i Pancakeswap.  Nawet nie wyczyścili komentarzy z kodu BNB.
Czysta spekulacja. 

Dzięki za info, tak to bym wtopił. Ciekawe czy cena odbije na jakiś w miarę rozsądny poziom. Czy już tylko będzie droga w dół. Bo jak bym teraz sprzedal BNB to jeszcze będę na delikatnym plusie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Quo Vadis? napisał:

Oczekiwana korekta nastąpiła :) Trzymajcie się mocno, bo zjedziemy niżej.

Dobry moment na zakupy altów lub/i dokupienie troche btc jeśli zejdzie jeszcze niżej.

Świetna sprawa, dokupiłem BTC i ETH, jest dobrze, w ciągu kilku minut parę setek wjechało za darmoszke, haha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli BTCUSD zejdzie poniżej 50000 (który to poziom jest ważnym wsparciem psychologicznym, bo jest wielu ziomków na całym świecie, którzy mówią: "oj, przegapiłem, ale jak tylko zejdzie poniżej 50000 to kupuję za całą kasę") to do ilu to może spaść dzisiaj? Do 30000 USD/BTC? 25000 USD/BTC? Niżej?

 

To jest ten moment, w którym nawet fryzjer ci mówi: "Inwestuj w krypto, na tym nie można stracić, to pewny interes".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Quo Vadis? napisał:

osobiście oczekuje do poziomów 45-41.6

 

Zapomnij maks do 49 zjedzie.

11 minut temu, CookieMonster napisał:

Panowie to dobra okazja do zapytania się co byście wrzucili jeszcze na moim miejscu do portfela. Posiadam na ten moment BTC, ETH, ADA, BNB, ATOM, REEF.

 

VET (Vechain) pozycja obowiązkowa.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Master napisał:

Kto obsrał gacie i sprzedał? Przyznawać się ;)

Ja! Drogie lekcje początkującego :) na ten moment -120£ Ale chuj. Jak się nie przewrócisz to się nie nauczysz. 
A jakbym poszedł do pracy to bym nawet kurwa nie wiedział że coś się stało i jeszcze bym na tym wszystkim zarobił...

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, smerf napisał:

 

Zapomnij maks do 49 zjedzie.

 

VET (Vechain) pozycja obowiązkowa.

Dzięki!

 

37 minut temu, Master napisał:

Kto obsrał gacie i sprzedał? Przyznawać się ;)

Nie tym razem! Dokupiłem na spadku 😉 Chciałem BNB pogonić ale jednak poczekam jeszcze

Edytowane przez CookieMonster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, smerf napisał:

VET (Vechain) pozycja obowiązkowa.

Dlaczego uważasz, że VET to pozycja obowiązkowa?

Prawdę mówiąc sam mam w portfelu 40 tys VET. Moim zdaniem projekt ma potencjał, a też jest niesamowicie daleko od swoich szczytów, co może świadczyć o tym, że wzrostu dopiero przed nim. 

Jednak czasem mam wątpliwości co do sensowności tej inwestycji kiedy widzę, że rośnie mniej w porównaniu do reszty moich coinów 😂.

Dlatego chciałbym też poznać zdanie kogoś innego na temat VeChain.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, UncleSam napisał:

No cóż panowie. Dałem dupy i jestem 500 ADA w plecy. Za to mam misję teraz. Będziemy mieli konsolidację tak czy siak. Będę teraz siedział dzień i noc żeby odtradeować te stracone 500 ADA. 

Wiadomo kiedy ta konsolidacja? Skąd bierzesz tyle ciekawego info o Cardano?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, CookieMonster napisał:

Skąd bierzesz tyle ciekawego info o Cardano?

r/cardano na reddit
 

2 minuty temu, CookieMonster napisał:

Wiadomo kiedy ta konsolidacja?

No trzeba po wykresie patrzeć. Ja teraz patrzę cały czas na wykres marketcapu, BTC i na tej podstawie kupuje/sprzedaje Cardano. 

Jeszcze 387 ADA muszę dostukać żeby być na 0 z moją początkową inwestycją. Dam radę :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Alli napisał:

Jednak czasem mam wątpliwości co do sensowności tej inwestycji kiedy widzę, że rośnie mniej w porównaniu do reszty moich coinów 😂.

Dlatego chciałbym też poznać zdanie kogoś innego na temat VeChain.

 

Fundamenty chłopak, poza tym Vechain wchodzi niebawem do DEFI plus Uniswap. Wychodzi także aktualizacja jego 2.0 oraz możliwe dodanie na Coinbase. Analitycy przewidują 60% wzrost w krótkim czasie.

12 minut temu, Alli napisał:

Moim zdaniem projekt ma potencjał, a też jest niesamowicie daleko od swoich szczytów, co może świadczyć o tym, że wzrostu dopiero przed nim. 

 

Przeczytaj co napisales, sam sobie odpowiadasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, masculum napisał:

To coś Ty zrobił?

Sprzedałem zaraz przed tą gigantyczną świecą gdzie market cap runął ponad 100 bilionów w przeciągu 2-3 minut. 
Następnie odkupiłem kiedy się podniosło. 
Chciałem chronić kapitał.

Ostatecznie gdybym nie zrobił nic, wyszedł bym na tym lepiej. Nauczka dla mnie i dla innych braci.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Alli said:

Dlaczego uważasz, że VET to pozycja obowiązkowa?

Prawdę mówiąc sam mam w portfelu 40 tys VET. Moim zdaniem projekt ma potencjał, a też jest niesamowicie daleko od swoich szczytów, co może świadczyć o tym, że wzrostu dopiero przed nim. 

Jednak czasem mam wątpliwości co do sensowności tej inwestycji kiedy widzę, że rośnie mniej w porównaniu do reszty moich coinów 😂.

Dlatego chciałbym też poznać zdanie kogoś innego na temat VeChain.

Mam i polecam. Tak co 3 miesiące zaglądam na reddita to za kazdym razem jest jakieś info albo, że nowa współpraca, albo, że jakiś certyfikat dostali. mam nadzieje, że to zaprocentuje. Po cichu liczę, że w pespektywie kilku lat 1ven = 1usd. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, UncleSam napisał:

Sprzedałem zaraz przed tą gigantyczną świecą gdzie market cap runął ponad 100 bilionów w przeciągu 2-3 minut. 
Następnie odkupiłem kiedy się podniosło. 
Chciałem chronić kapitał.

Ostatecznie gdybym nie zrobił nic, wyszedł bym na tym lepiej. Nauczka dla mnie i dla innych braci.

 


Bracie UncleSam
1. Kup
2. Wrzuć na np. yoroi wallet
3. Wrzuć wtedy na jakiś stakepool (około 5% rocznie ADA wpada - od tego co masz plus tego co przypisują co epokę)
4. "Zapomnij" o tym na parę lat
5. Zbierz zysk 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.