Skocz do zawartości

Kryptowaluty


smk111

Rekomendowane odpowiedzi

22 minuty temu, gnukij1 napisał:

Mają jakąś sprawę sądową,

A konkretnie naruszają przepisy o emisji papierów wartościowych.

Pozew złożył amerykański regulator rynku kapitałowego - SEC.

 

Ps. Oby jak najszybciej wywalili ich na zbity ryj.

Edytowane przez Massamba_
Chce dodać jeszcze jedno zdanie
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówiłem panowie :) Patrząc po wykresie uważam że pierdolnie jeszcze raz i zatrzymamy się w okolicy capitalizacji na 1200 bilionów. Potem już spokojne wzrosty.
 

Udało mi się znacząco poprawić moją pozycję po wczorajszym failu. Dzisiaj będę pracować nad tym żeby ją jeszcze polepszyć. :) 

@Up
A golden tip dla tych którzy siedzą i treadują. Kiedy widać nagły zjazd na parze GBP/USDT to znaczy że znowu cały market cap leci w dół.
Dlaczego o tym mówię? Bo wykres tej pary na waszej giełdzie będzie parę sekund aktualniejszy niż wykres marketcapu na tradingview.
Więc można sporo zysku uratować to raz. A dwa że USDT sam z siebie będzie musiał później ten spadek wyrównać i przywrócić wykres do poprzedniego poziomu, także kolejna opcja na łatwy $. Czekasz aż spadnie, kupujesz w dołku i potem odprzedajesz kiedy wykres wróci do normy.
O ile wróci :D 

Edytowane przez UncleSam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwróćcie uwagę w jakich miejscach pojawiają się "kluczowe" informacje medialne odnośnie rynku kryptowalut.

Teraz mieliśmy w tym miejscu wypuszczone info o ugodzie Tethera :)

 

Wcześniej również w ciekawym miejscu jeśli wziąć pod uwagę analizę techniczną był tweet i zalew wiadomości, że Tesla kupiła x bitcoinów.

I mimo, że zakupy zrobili wcześniej, to info podali akurat wtedy.

 

Nie łudźmy się, ta hossa skończy się wtedy, kiedy wieloryby zarobią już odpowiednio.

Póki co - widać, że wciąż kupują i to jest plus blockchain, że można te wszystkie transakcje podejrzeć.

 

W każdym razie jeśli przekroczymy te 70 tysiecy to ja bym wychodził z 90% spota z wszystkiego co mamy.

Najstraszniejszy moment to będzie jak niektórzy jeszcze będą myśleć, że lecimy up a tymczasem bedzie szykować się zwała.

 

Lampki alarmowe już powoli dostajemy, na razie jeszcze żółte.

Ceny przesyłu tokenów opartych o erc-20, ceny swapów na Uni, ceny przesyłu oraz czas przesyłu btc.

Krypto coraz częściej zaczyna gościć w mediach, giełdy miały póki co chwilowe ale dla niektórych tragiczne w skutkach zawiechy.

 

Teraz chciałbym, żeby cena jeszcze zaliczyła ten poziom z 43-41 tys. $ ale nie wiem czy do tego dojdzie, bo odbiła wcześniej.

Zobaczymy, altów coś kupiłem i czekam.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Quo Vadis? napisał:

W każdym razie jeśli przekroczymy te 70 tysiecy to ja bym wychodził z 90% spota z wszystkiego co mamy.

 

Panikarz, ta korekta przeczy temu co piszesz, jesteśmy w super cyklu BTC uderzy na minimum 100k.

6 godzin temu, CookieMonster napisał:

Pany kupić VET w cenie ~ 0.0405? Czy jeszcze poczekać?

 

Na co chcesz czekać? Akumuluj na korektach.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do bardziej doświadczonych graczy: wracam do roboty od marca i nie będę miał czasu na śledzenie wykresów i giełd. Warto wrzucać BTC i ETH na spadkach do portfolio i trzymać na długi termin? Długi mam tu na myśli parę lat nawet do następnej hossy. Środki do przeznaczenia około 5k eur. 

 

I drugie pytanie: lepiej by kupić na niemieckiej giełdzie bitcoin.de za ojro bezpośrednio czy może lepiej uciekać ze złotówek i kupować na bitbay? Mam na razie tylko te dwie giełdy bo na innych weryfikacja chwilowo trwa zbyt długo. 

 

Będzie to dobre zagranie czy raczej odpuścić? Portfolio chciałbym 50 % na 50 % czyli pół na pół BTC ETH. Może ktoś poleca co innego dla niedoświadczonego gracza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, smerf napisał:

Na co chcesz czekać? Akumuluj na korektach

Dokupiłem, nie za jakąś dużą kwotę ale jednak. Powoli chyba wracamy do wzrostów

30 minut temu, Samiec:) napisał:

Pytanie do bardziej doświadczonych graczy: wracam do roboty od marca i nie będę miał czasu na śledzenie wykresów i giełd. Warto wrzucać BTC i ETH na spadkach do portfolio i trzymać na długi termin? Długi mam tu na myśli parę lat nawet do następnej hossy. Środki do przeznaczenia około 5k eur. 

 

I drugie pytanie: lepiej by kupić na niemieckiej giełdzie bitcoin.de za ojro bezpośrednio czy może lepiej uciekać ze złotówek i kupować na bitbay? Mam na razie tylko te dwie giełdy bo na innych weryfikacja chwilowo trwa zbyt długo. 

 

Będzie to dobre zagranie czy raczej odpuścić? Portfolio chciałbym 50 % na 50 % czyli pół na pół BTC ETH. Może ktoś poleca co innego dla niedoświadczonego gracza?

 

30 minut temu, Samiec:) napisał:

Pytanie do bardziej doświadczonych graczy: wracam do roboty od marca i nie będę miał czasu na śledzenie wykresów i giełd. Warto wrzucać BTC i ETH na spadkach do portfolio i trzymać na długi termin? Długi mam tu na myśli parę lat nawet do następnej hossy. Środki do przeznaczenia około 5k eur. 

 

I drugie pytanie: lepiej by kupić na niemieckiej giełdzie bitcoin.de za ojro bezpośrednio czy może lepiej uciekać ze złotówek i kupować na bitbay? Mam na razie tylko te dwie giełdy bo na innych weryfikacja chwilowo trwa zbyt długo. 

 

Będzie to dobre zagranie czy raczej odpuścić? Portfolio chciałbym 50 % na 50 % czyli pół na pół BTC ETH. Może ktoś poleca co innego dla niedoświadczonego gracza?

Ja swojego BTC i ETH kupowałem przed początkiem hossy za jakieś "grosze". Więc chyba warto na spadkach kupić nawet jak byś chwilowo miał cenę poniżej ceny za którą kupiłeś. Szczególnie jak myślisz o tym długofalowo. 

 

Btw BTC co hossę przekracza wcześniejsze ATH dość " szybko"

Tylko jak będzie wyglądać kolejna hossa tego nie wiemy 😉

 

Według mnie powinieneś zainteresować się nie tylko BTC i ETH. Są inne ciekawe projekty które mogą dać super zarobić w dłuższej perspektywie czasu. 

 

Ale to tylko moja opinia. Powodzenia w inwestowaniu 😉

Edytowane przez CookieMonster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Massamba_ napisał:

Ja osobiście na BitBay nie polecam, bardzo mało projektów.

Mam jedynie u nich ETH, BTC oraz LTC.

 

Może Binance?

z tym że na binance ile teraz się czeka ? miesiąc? no dobre i to ale zanim coś kupię to wrócę do pracy i nie będę miał czasu na to zbytnio :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.