Skocz do zawartości

Kryptowaluty


smk111

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, CookieMonster napisał:

Nie wiem czy na Bitbay znajdziesz ale zainteresuj się 

ADA, ATOM, XLM, 

 

Znajoma czekała 2h na weryfikację, zakładała konto w piątek

o to zaraz będę w takim razie próbował znowu może coś się w temacie zmieniło faktycznie, dam znać jak się uda weryfikacja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Samiec:) napisał:

co trzeba jeszzcze zrobić po rejestracji na binance i wysłaniu dowodu? zrobiłem też weryfikację przez apke na telefon i tam tylko zdjęcie. Jeszcze coś czy już można kupować?

Ustawić dwuetapową weryfikację logowania, to najważniejsze😉 

Masz w apce info czy jesteś zweryfikowany czy jeszcze nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, CookieMonster napisał:

Ustawić dwuetapową weryfikację logowania, to najważniejsze😉 

Masz w apce info czy jesteś zweryfikowany czy jeszcze nie.

chyba juz mam weryfikację dwuetapową włączoną. Warto włączyć jeszcze Autoryzacja OTP 2FA?

Można na Binance wpłacić złotówki jakoś przez blika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Samiec:) napisał:

Będzie to dobre zagranie czy raczej odpuścić? Portfolio chciałbym 50 % na 50 % czyli pół na pół BTC ETH. Może ktoś poleca co innego dla niedoświadczonego gracza?

 

Kupujesz dwie krypto które już znacznie urosły...z tych dwóch przypikowałbym jedynie Etherum za 30% kapitału dalej Cardano 30% Vechain 30% i 10% Chainlink lub Syntetic Sprawdź sobie giełdę Bitpanda jest to niemiecka giełda, jest dosyć dobra polecam. 

 

BTC da mniejszy ROI jeśli jesteś tylko dla większych zysków to nie ma sensu się lądować w niego z małym kapitałem.

 

Kolejna metoda to kupujesz same ALTY 10% w kazdy ETH, ADA, LINK, SNX, VET, REEF, UNI, XLM, TRON, IOTA

 

Mysle ze w taki sposob zmaksymalizujesz zyski.

 

BTC maksymalnie da Ci x3-4 a alty po x10-20.

Edytowane przez smerf
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, smerf napisał:

 

Kupujesz dwie krypto które już znacznie urosły...z tych dwóch przypikowałbym jedynie Etherum za 30% kapitału dalej Cardano 30% Vechain 30% i 10% Chainlink lub Syntetic Sprawdź sobie giełdę Bitpanda jest to niemiecka giełda, jest dosyć dobra polecam. 

 

BTC da mniejszy ROI jeśli jesteś tylko dla większych zysków to nie ma sensu się lądować w niego z małym kapitałem.

 

Kolejna metoda to kupujesz same ALTY 10% w kazdy ETH, ADA, LINK, SNX, VET, REEF, UNI, XLM, TRON, IOTA

 

Mysle ze w taki sposob zmaksymalizujesz zyski.

 

BTC maksymalnie da Ci x3-4 a alty po x10-20.

Kupując te alty jest sens trzymać je na długi czas czy jak się coś spieprzy w projektach międzyczasie to sprzedawać? Długi czas mam na myśli parę lat nawet 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Samiec:) napisał:

Kupując te alty jest sens trzymać je na długi czas czy jak się coś spieprzy w projektach międzyczasie to sprzedawać? Długi czas mam na myśli parę lat nawet 

Nie zakładaj od razu że ma się coś złego stać. Ja mam kilka altow z perspektywa na właśnie dłuższy czas. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Samiec:) napisał:

Kupując te alty jest sens trzymać je na długi czas czy jak się coś spieprzy w projektach międzyczasie to sprzedawać? Długi czas mam na myśli parę lat nawet 

 

Po tym co piszesz widze, że jesteś nowy w branży... ale spoko dam ci mój punkt widzenia - jestem właśnie przy 3 hossie od 2014 roku w krypto.

 

Teraz tak, po co chcesz trzymać X lat krypto? Jesteśmy przed Alt sezonem przed mega hossą instytucji inaczej super cyklem.

Hossa może trwać do maja lub końca roku później będą duże spadki -50 -80 % po co trzymać cos co spada? Nie po to chyba sie inwestuje?

 

Chodzi, żeby teraz kupić i sprzedać z zyskiem x5 x10 x20 etc. sam decydujesz jak wychodzisz z pozycji. 

Kum kum kumasz? 

 

 

 

 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, smerf napisał:

 

Po tym co piszesz widze, że jesteś nowy w branży... ale spoko dam ci mój punkt widzenia - jestem właśnie przy 3 hossie od 2014 roku w krypto.

 

Teraz tak, po co chcesz trzymać X lat krypto? Jesteśmy przed Alt sezonem przed mega hossą instytucji inaczej super cyklem.

Hossa może trwać do maja lub końca roku później będą duże spadki -50 -80 % po co trzymać cos co spada? Nie po to chyba sie inwestuje?

 

Chodzi, żeby teraz kupić i sprzedać z zyskiem x5 x10 x20 etc. sam decydujesz jak wychodzisz z pozycji. 

Kum kum kumasz? 

 

 

 

 

 

 

Tak wiem o co ci chodzi. Masz rację może nie ma sensu trzymać aż tak długo. Możesz opowiedzieć na swoim doświadczeniu czy już jesteśmy na końcu wzrostów czy jest jeszcze duży potencjał?

 

Zarejestrowałem się na Binance i mam już środki. Kupiłbyś aktualnie te alty co mówiłeś czy poczekalbys aż będzie jeszcze jakiś spadek choćby o te 10-20 %?

 

Wiem może głupie pytania ale się dopiero uczę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Samiec:) napisał:

Wiem może głupie pytania ale się dopiero uczę. 

 

Powiedziałbym, że jesteśmy w środku hossy, wciąż dobry czas, aby wejść. Jak głęboka ta korekta będzie to ci nie powiem bo nie mam kryształowej kuli.

 

Fakt że jest korekta jest ogólnie dobry czas na wejście, idealnie nigdy nie trafisz. Sam dzisiaj robiłem zakupy... nawet jak trochę spadnie to co?

 

Moim zdaniem prawdziwy boom będzie na wiosnę wciąż się czają duzi gracze, plus stymulusy w stanach mają wyjść początek marca...

 

 

 

Edytowane przez smerf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, smerf napisał:

Hossa może trwać do maja lub końca roku później będą duże spadki -50 -80 % po co trzymać cos co spada? Nie po to chyba sie inwestuje?

Czemu akurat Maj typujesz? Co jest w maju?

 

Wiem że pytanie ciężkie w pizdu ale powiedz mi, jako że masz najwięcej doświadczenia z nas wszystkich i to już twoja trzecia hossa.

 

Jak uważasz że może się kształtować cena cardano po hardforku?

 

Jeśli sam posiadasz Ada to w jaki poziom celujesz na wyjście?

 

Mi łeb paruje kiedy śledzę tylko 3 projekty a Ci co ogarniają ich w pizdu dużo i muszą śledzić tyle informacji to chyba już nerwicę mają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, UncleSam napisał:

Czemu akurat Maj typujesz? Co jest w maju?

 

Jest takie powiedzenie wśród inwestorów, kupuj w listopadzie sprzedawaj w maju. Nie wiem, czy wszystko wówczas sprzedam, ale raczej będę pewne pozycję już zamykał...zobaczy się co rynek przyniesie i ile wody napłynie.

 

27 minut temu, UncleSam napisał:

Jak uważasz że może się kształtować cena cardano po hardforku?

 

Stawiam na wzrosty, Cardano musi zacząć wystawiać ciężkie działa, bo konkurencja nie śpi...

 

Znając Charlesa to mają jakieś asy w rękawie, tajemniczym dla mnie jest współpraca z Coinbase, na czym pracują, pewnie niebawem się dowiemy. Na pewno nie chodzi tylko o zamieszczenie Cardano na tej giełdzie.

 

 

32 minuty temu, UncleSam napisał:

Jeśli sam posiadasz Ada to w jaki poziom celujesz na wyjście?

 

Będę  wychodził 5-12 USD partiami, ale ja mam tego trochę wiec mój próg chciwości jest w miarę niski. 

Są opinie że dojdzie ADA do 30 USD pewnie cos zostawię w portfelu w razie W.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, smerf napisał:

Hossa może trwać do maja lub końca roku później będą duże spadki -50 -80 % po co trzymać cos co spada?

Przy całym szacunku do Ciebie ale nie siej zamętu w głowach osobom które siedzą krótko w krypto i skąd info że teraz będzie/jest supercykl?

 

Śledzisz wykresy? Nic na to nie wskazuje aby zaraz miała być bessa.

 

Z reguły przy ostrym wybiciu w górę następuje kilka korekt i dalej znów tendencje wzrostowa.

Zarobią Ci którzy mają mocne nerwy i przy pierwszych spadkach nie robią w gacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Massamba_ napisał:

Przy całym szacunku do Ciebie ale nie siej zamętu w głowach osobom które siedzą krótko w krypto i skąd info że teraz będzie/jest supercykl?

 

Nie będę się z tobą spierał to jest moje zdanie poza tym mam pewne informacje od normalnych zagranicznych inwestorów 

Wiadomo ze nic nie jest pewne jak to w życiu, także zamętu nie sieje.

BTW nie oglądam polskich ytuberow od krypto ci to dopiero sieja zamęt...

7 minut temu, Massamba_ napisał:

Śledzisz wykresy? Nic na to nie wskazuje aby zaraz miała być bessa.

 

Niestety nie  rozumiesz co pisze, bo jesteś Świeżak w branży. Tak samo nie rozumiesz tematy z portfelem typu 70 % w LTC...

 

O czym mamy w ogóle rozmawiać....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, smerf napisał:

Niestety nie  rozumiesz co pisze, bo jesteś Świeżak w branży. Tak samo nie rozumiesz tematy z portfelem typu 70 % w LTC...

Bracie, zmonetyzowałem LTC po 237$ kilka dni temu gdy zaczynały się spadki aby mieć na zakupy BTC i ETH w razie ostrych zjazdów, kupowałem LTC w grudniu po 74$ z tego co pamiętam ale mogę się mylić.

 

Na moim przykładzie doskonale widać, że czasem portfel z 70% w jeden projekt może się pięknie udać.

 

Myślę, że warto śledzić Google Trends to raz, Whale Map dwa, analiza on chain, analiza emocji cztery.

 

W tej chwili mamy największy profil wolumenowy więc siłą rzeczy najwięksi gracze obecnie są na zakupach i dzieje się wiele.

 

Pewne informacje od zagranicznych inwestorów.... Bracie, to są kryptowaluty.

 

Tu nie ma pewnych informacji, tu są tylko i wyłącznie spekulacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedno zasadnicze pytanie. Do czego wychodzicie po inwestycji żeby opóźnić zapłatę podatku lub zainwestować dalej? USDT czy co innego? Chodzi o to, że w DE gdzie mieszkam nie muszę płacić podatku od krypto jak trzymam ponad rok więc jakbym wyszedł do USDT i trzymał powyżej roku to nie zapłacę podatku. Dobrze rozumiem? Czy może jest tak, że trzymam przykładowo pół roku BTC i potem pół roku sprzedaję do USDT i już się liczy jako rok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Massamba_ napisał:

Myślę, że trzeba przeczekać.

Żadnych gwałtownych ruchów.

Raz do góry raz do dołu, cena wreszcie się unormuje i znów będzie pukać do góry🙂

Złożyłem zlecenie na VET i XLM jeśli cena jeszcze trochę spadnie to kupuje. Jasne trzeba zachować spokój i opanowanie. Ale chyba ta wcześniejszą korekta dużo wie ej nerwów wywołała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, CookieMonster napisał:

Ale chyba ta wcześniejszą korekta dużo wie ej nerwów wywołała

Takie korekty są, były i będą. Później zazwyczaj kursy idą dalej w górę.

Znaki na niebie i ziemi nie wskazują aby zbliżała się bessa.

 

Moim zdaniem (to żadna porada inwestycyjna, haha) jeszcze ceny troszkę poskaczą góra-dół i wywindują wysoko, o wiele wyżej niż do tej pory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Massamba_ napisał:

Takie korekty są, były i będą. Później zazwyczaj kursy idą dalej w górę.

Znaki na niebie i ziemi nie wskazują aby zbliżała się bessa.

 

Moim zdaniem (to żadna porada inwestycyjna, haha) jeszcze ceny troszkę poskaczą góra-dół i wywindują wysoko, o wiele wyżej niż do tej pory.

Dzięki za poradę inwestycyjną 😂😂 oczywko żartuje. Również tak mi się wydaje, jednakże i tak korekta załącza jakąś tam lampkę żeby uważać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, CookieMonster napisał:

Dzięki za poradę inwestycyjną

Swoją drogą mam pewne porównanie dla osób które przy pierwszych zjazdach się wyprzedają.

 

Tak jak za gówniarza z nauką jazdy na rowerze.

Raz pierdolniesz facjatą na glebę co nie znaczy że rower ląduje na śmietniku i do końca życia walisz z buta.

 

Cierpliwość, cierpliwość i jeszcze raz cierpliwość.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.