Skocz do zawartości

Kryptowaluty


smk111

Rekomendowane odpowiedzi

22 godziny temu, ManOfGod napisał:

Hej,czy jest jakiś alert do poziomu kryptowalut, który by Cię informował po przekroczeniu konkretnej ceny.

Chyba w każdej apce na telefon są. W Binance jest. W coinmarketcap jest.

 

No i jak nastroje bracia? Dzisiaj się wyjaśni czy lecimy w górę czy spadamy w dół. Dochodzimy już do końca trójkąta na BTC. 

Mam nie najlepsze przeczucie :P jak przebijemy to następny stop na 30k.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minutes ago, UncleSam said:

Mam nie najlepsze przeczucie :P jak przebijemy to następny stop na 30k.

A dlaczego nie 35, albo 25, albo 15 lub 10?  Niesamowite jest dla mnie zjawisko, gdzie ludzie pomimo upływu lat popełniają te same błędy. Kupują krypto na górce, potem są spadki, sprzedają ze stratą. Potem znowu kupują jak jest blisko ATH i tak w kółko. Dla mnie BTC za 10k to byłby największy prezent. Załaduje i sprzedam nieogarom za 50. Nawet jak pójdzie do 75 albo 100 to prędzej czy później znowu się załamie i będę tam czekał. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Miraculo napisał:

A dlaczego nie 35, albo 25, albo 15 lub 10?

Bo na 30k jest kolejne wsparcie.

 

9 minut temu, Massamba_ napisał:

Nie po to rekiny inwestowały setki milionów dolarów na korekcie aby tracić forsę 🙂

Oni mogą czekać. A chyba mają chrapkę na kolejne zakupy. Kazdy chce dokupić taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://alternative.me/crypto/fear-and-greed-index/

Wskaźnik na 38 :D już sporo wody upłynęło od kiedy widziałem ten poziom na tym wskaźniku.

 

 

BTW. te poziomy, które podawałem tu wcześniej, tj. 45- 41.6 wynikają z AT.

 

Nie podaję ich z dokładnością co do dolara, bo nie przykładałem dokładnie siatki.

Osobiście bardzo chciałbym, żebyśmy zeszli do tego ostatniego ale zobaczymy.

W każdym razie już wcześniej niewielu się wydawało, że zejdziemy do 45 a zeszliśmy w sumie najniżej do 43 i nie widać, by cena jakoś szczególnie zareagowała.

Stąd moim zdaniem powinna być dalsza obsuwa ale to już tylko moje wróżenie z fusów, bo tu zaraz może Musk jebnąć tweeta i odlecimy w górę xD

 

17 godzin temu, smerf napisał:

 stymusy zaraz w Stanach wjeżdżają...wiara się rzuci na krypto.

Kiedy dokładnie otrzymają te $?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna sprawa. Miałem kupione REEF ale stwierdziłem, że zamienię chwilowo na coś innego no i problem taki że nie mogę sprzedać bo mam nieukończoną weryfikację adresu. Patrzyłem też na inne krypto co mam i w sumie to nic nie mogę sprzedać bez ukończenia weryfikacji. Jednym słowem jestem aktualnie w dupie bo kupiłem sobie na dołku i jakbym chciał teraz coś sprzedać to brak ruchu. O co tu chodzi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Samiec:) napisał:

Kolejna sprawa. Miałem kupione REEF ale stwierdziłem, że zamienię chwilowo na coś innego no i problem taki że nie mogę sprzedać bo mam nieukończoną weryfikację adresu. Patrzyłem też na inne krypto co mam i w sumie to nic nie mogę sprzedać bez ukończenia weryfikacji. Jednym słowem jestem aktualnie w dupie bo kupiłem sobie na dołku i jakbym chciał teraz coś sprzedać to brak ruchu. O co tu chodzi:

Ja sprzedawałem bez weryfikacji adresu. Weryfikowałem adres żeby zamówić kartę Binance. Zajęło mi to chwilę a czekałem na weryfikację kilka h 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, CookieMonster napisał:

Ja sprzedawałem bez weryfikacji adresu. Weryfikowałem adres żeby zamówić kartę Binance. Zajęło mi to chwilę a czekałem na weryfikację kilka h 

Też mogłem kupić i sprzedać bez weryfikacji adresu aż tu nagle dziś nie działa i nie mogę sprzedać dosłownie nic, na weryfikację adresu muszę czekać do 06.03

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Samiec:) napisał:

Też mogłem kupić i sprzedać bez weryfikacji adresu aż tu nagle dziś nie działa i nie mogę sprzedać dosłownie nic, na weryfikację adresu muszę czekać do 06.03

Spokojnie bardzo prawdopodobne że będzie szybciej. Też tak miałem że mógł bym czekać kilka dni na nią że względu na dużo ilość wniosków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, CookieMonster napisał:

Spokojnie bardzo prawdopodobne że będzie szybciej. Też tak miałem że mógł bym czekać kilka dni na nią że względu na dużo ilość wniosków

Mam nadzieję bo weryfikację adresu rozpocząłem 24.02 i wysłałem im zwykły rachunek za internet więc powinni to uznać. Gorzej jak będzie to do 06.03 trwało a krypto pójdzie w górę i bym chciał cos sprzedać a nie mogę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.