Skocz do zawartości

Kryptowaluty


smk111

Rekomendowane odpowiedzi

35 minut temu, smerf napisał:

 

A więc tak jak obiecałem punkt 3 :)

 

Pisałem w krypto klubie o pewnym projekcie tutaj 

 

 

Otóż w tym miesiącu (pod koniec) wypuszczają produkt...ostatnio dodali współpracę z ID2020.

 

Od kwietnia mają być już dokonywane transakcje 500.000 dziennie plus stejkowanie.

 

Cena pójdzie parabolicznie w gore, gdyż jest to rozwiązanie dla turystyki, która pomału ma się odmrażać w Azji.

Są spekulacje ze Chiny wprowadza ten produkt jako pierwsze tj. Covid Paszporty i rezerwacje na platformie Sharering.

 

Zobaczymy czy i tym razem mam "nosa" 

 

 

 

 

 

 

Nie można wyświetlić zawartości 😕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Ceranthir napisał:

Wiecie gdzie znajdę jakiś poradnik lub coś, by chociaż podstawy tego całego rynku kryptowalutowego poznać? Zaciekawił mnie ostatnio temat krypto i chciałbym w sumie wejść w ten rynek, ale na razie jestem bardzo zielony. :D

 

YT to chyba najlepsza skarbnica wiedzy na początek

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Ceranthir napisał:

@CookieMonster masz jakiś konkretny kanał na myśli? już wpisywałem w YT to jest tego cała masa, wolałbym się uczepić jednego kanału i z niego chociaż taką podstawową wiedzę nabywać ;-;

Z Polskich to Piotr Ostapowicz zdecydowaniem. Ostatnio nagrał krok po kroku jak poruszać się na giełdzie Binance. Myślę że na początek super sprawa 

 

Btw kto zainwestował w Chillz dziś może spijać śmietankę xD niestety to nie jestem Ja :d

 

Edytowane przez CookieMonster
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Ceranthir napisał:

Wiecie gdzie znajdę jakiś poradnik lub coś, by chociaż podstawy tego całego rynku kryptowalutowego poznać? Zaciekawił mnie ostatnio temat krypto i chciałbym w sumie wejść w ten rynek, ale na razie jestem bardzo zielony. :D

 

 

Kanał JARZOMBEK jest w obrębie polskiego yt jak najbardziej godny polecenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Ceranthir napisał:

@CookieMonster masz jakiś konkretny kanał na myśli? już wpisywałem w YT to jest tego cała masa, wolałbym się uczepić jednego kanału i z niego chociaż taką podstawową wiedzę nabywać ;-;

A jak już opanujesz podstawy. TO przyjaciel Smerf jest dobrym doradcą możesz śmiało do niego pisać 😁

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100k BTC będzie już w kwietniu najpóźniej w maju.

 

A w jakim sensie mówisz o podstawach krypto. Bo spekulacja to jak na zwykłej giełdzie. Ja wychodzę z założenia że bawiąc się w takie rzeczy warto znać to od strony technicznej ale również ekonomicznej. Dopiero to da ci cały obraz krypto i tego jakie problemy rzeczywiście rozwiązuje. Wtedy też będziesz w stanie przeprowadzać poprawną analizę fundamentalną.

 

Temat rzeka, tym bardziej że mamy tysiące kryptowalut i każda w jakimś aspekcie różni się od kolejnej.

 

Ja kończę właśnie czytać Standard Bitcoina i bardzo polecam. Ekonomiczne spojrzenie. W międzyczasie dużo na necie czytam o tym jak to funkcjonuje od strony technologicznej. Binance Academy ma bardzo fajne źródła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, smerf napisał:

 Dla nowicjuszy może i tak, ale jak już się oklepiesz z krypto to gościa nie będziesz mógł już słuchać...

@smerfa kogo możesz polecić na YT lub gdzie indziej? Już mnie ten Jarzombek trochę nudzi szczerze mówiąc. Ostatnio oczywiście nakręcanie ludzi na nowy produkt na którym zgadnijcie kto zarobi najwięcej? Hehe paranoja na polskim YT wszyscy się chcą keszować na zwykłych pionkach.. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Samiec:) napisał:

a kogo możesz polecić na YT lub gdzie indziej?

 

W polskim ytube nic ci nie proadze, bo nie natrafiłem tam na kogoś sensownego.

 

8 minut temu, Samiec:) napisał:

Ostatnio oczywiście nakręcanie ludzi na nowy produkt na którym zgadnijcie kto zarobi najwięcej?

 

Tak samo jest z magicznymi kursami, po których zostaniesz milionerem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@smerf ty stwarzasz dobre pozory, albo faktycznie coś wiesz na temat krypto. Otwórz kanał 😏

 

Zadziwia mnie fenomen Cardano, jako objawienie.

 

Ładujcie kasę w SmartKey, zanim poleci w górę ostro. Polski projekt, z fizycznym produktem, który ma współpracować z Kia. W marcu mają wejść na nową giełdę, więc ceny pójdą w górę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, gnukij1 napisał:

Ładujcie kasę w SmartKey

 

Unikam polskich projektów i giełd jak ognia.

 

20 minut temu, gnukij1 napisał:

Otwórz kanał

 

W hossie nie mam na to czasu, poza tym jeszcze prace i inne obowiązki. Może kiedyś...ale i tak zaraz mi go pewnie by zamknęli jak bym zaczął kwitować polskich ytuberow. 

 

BTW. Panowie z ciekawości zajrzałem na Bitbay a tam pełno (ledwo) żywych trupów krypto, które raczej zejdą do zera....

 

 

Edytowane przez smerf
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, smerf napisał:

BTW. Panowie z ciekawości zajrzałem na Bitbay a tam pełno (ledwo) żywych trupów krypto, które raczej zejdą do zera....

BitBay, to dobre na początek :D

I jeszcze ewentualnie sie nada, żeby łapać nisko coiny jak są gwałtowne spadki :D

Choć próbuja jakoś tę giełdę rozruszać ale no generalnie sukcesu jej poza Polską i okolicą nie wróżę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Quo Vadis? napisał:

BitBay, to dobre na początek :D

I jeszcze ewentualnie sie nada, żeby łapać nisko coiny jak są gwałtowne spadki :D

Choć próbuja jakoś tę giełdę rozruszać ale no generalnie sukcesu jej poza Polską i okolicą nie wróżę.

Nigdy nie byłem i raczej nie zajrzę na bitbay. Nie wszystko co Polskie jest lepsze 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, smerf napisał:

 

Nos mi podskakuje: https://www.coingecko.com/en/coins/pundi-x  

Ile warte jest teraz twoje 50USD? B)

Właśnie miałem pisać, że dzięki za ten Twój nos 😂. Po tamtym wpisie dokupiłem jeszcze za kolkene 50$ więc moja 100 warta jest 178 😁 wiszę Ci dobry trunek!

Myślisz że to dobry czas żeby sprzedać pundi i ewentualnie odkupić za jakiś czas? Czy poczekać aż będzie ta redukcja tokenów?

Edytowane przez CookieMonster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, CookieMonster napisał:

Myślisz że to dobry czas żeby sprzedać pundi i ewentualnie odkupić za jakiś czas? Czy poczekać aż będzie ta redukcja tokenów?

 Do końca miesiąca jeszcze urośnie. Target 0.05-0.10

Edytowane przez smerf
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.