Skocz do zawartości

Kryptowaluty


smk111

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, CookieMonster napisał:

Co masz na myśli że dziwnie się rysują?

Mianowicie.

Wzrosty paraboliczne

Od początku marca.

Wybicie - spadek - wybicie - spadek - testowanie i wybicie do góry.

Dalej znów lekki zjazd w dół, wytrącenie stoplosów i na chwilę obecną MOIM ZDANIEM powinien być duży trend wzrostowy a mamy spadek, bardzo dziwne.

 

Po wczorajszym spadku uważam, że będą już tylko wzrosty.

 

Czysto subiektywne obserwacje i przemyślenia.

 

I bardzo ważna sprawa dla wszystkich inwestujących, obserwować ruchy na blokchainie.

 

Wybacz za chaotyczność wypowiedzi.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Massamba_ napisał:

Mianowicie.

Wzrosty paraboliczne

Od początku marca.

Wybicie - spadek - wybicie - spadek - testowanie i wybicie do góry.

Dalej znów lekki zjazd w dół, wytrącenie stoplosów i na chwilę obecną MOIM ZDANIEM powinien być duży trend wzrostowy a mamy spadek, bardzo dziwne.

 

Po wczorajszym spadku uważam, że będą już tylko wzrosty.

 

Czysto subiektywne obserwacje i przemyślenia.

 

I bardzo ważna sprawa dla wszystkich inwestujących, obserwować ruchy na blokchainie.

 

Wybacz za chaotyczność wypowiedzi.

Dzięki za odpowiedź. No fajnie by było gdyby teraz ostro do góry poszło. Choć mam nadzieję że jeszcze trochę % w dół poleca ceny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boją się tylko Ci co włożyli hajs który obawiają się stracić. Spokojnie Panowie ADA będzie wysoko. Nie patrzcie na to przez pryzmat dni tylko tygodniu, może miesięcy. Mam wrażenie, że niektórzy chcieli by włożyć kasę, w 3 dni zobaczyć wzrost x10 i wybrać zadowoleni, a to tak nie działa.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, masculum napisał:

Boją się tylko Ci co włożyli hajs który obawiają się stracić. Spokojnie Panowie ADA będzie wysoko. Nie patrzcie na to przez pryzmat dni tylko tygodniu, może miesięcy. Mam wrażenie, że niektórzy chcieli by włożyć kasę, w 3 dni zobaczyć wzrost x10 i wybrać zadowoleni, a to tak nie działa.

To kiedy Lambo? 🤣🤣🤣

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, CookieMonster napisał:

To kiedy Lambo? 🤣🤣🤣

Jakbym wszedł w krypto wcześniej i jak ADA była po 0,02 to za rok pewnie by było jeżdżone :D 

Lecz jak to mawiają, gdybyś wiedział, że się wypieprzysz i ryj rozwalisz to byś wcześniej się położył.

Edytowane przez masculum
  • Haha 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, masculum napisał:

Jakbym wszedł w krypto wcześniej i jak ADA była po 0,02 to za rok pewnie by było jeżdżone :D 

Może w klubie opiszę jak zacząłem przygodę z krypto. Ale byłem bardzo głupi gdy był ostatni dołek i ceny były na promocji to jakoś nie widziało mi się kupować :d

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, masculum napisał:

Boją się tylko Ci co włożyli hajs który obawiają się stracić. Spokojnie Panowie ADA będzie wysoko. Nie patrzcie na to przez pryzmat dni tylko tygodniu, może miesięcy. Mam wrażenie, że niektórzy chcieli by włożyć kasę, w 3 dni zobaczyć wzrost x10 i wybrać zadowoleni, a to tak nie działa.

Hmm, z mega fartem da się zrobić albo mieć kryształową kulę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do doświadczonych aktualnie mam kapitał na giełdzie ale się powiększył i chcę go przesunąć na Ledger nano S. Ostatnio skonfigurowałem sobie ten portfel ale jest możliwość trzymania tylko 3 krypto na nim? Mam 16 projektów to nie wiem gdzie lepiej będzie je przesunąć? co możecie polecić w tym temacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Samiec:) napisał:

Pytanie do doświadczonych aktualnie mam kapitał na giełdzie ale się powiększył i chcę go przesunąć na Ledger nano S. Ostatnio skonfigurowałem sobie ten portfel ale jest możliwość trzymania tylko 3 krypto na nim? Mam 16 projektów to nie wiem gdzie lepiej będzie je przesunąć? co możecie polecić w tym temacie?

Zobacz czy nie ma jakiś portfeli dedykowanych dla danych projektów. Np wspominana często tu ADA ma dedalusa albo yoroi do tego dają możliwość zarabiania pasywnego z staking.
Inne projekty tez na pewno można trzymać na portfelach w formie aplikacji czy pluginu do przeglądarki.
Na Ledgerze trzymałbym tylko te o największej wartości które są na długi HODL.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, masculum napisał:

Zobacz czy nie ma jakiś portfeli dedykowanych dla danych projektów. Np wspominana często tu ADA ma dedalusa albo yoroi do tego dają możliwość zarabiania pasywnego z staking.
Inne projekty tez na pewno można trzymać na portfelach w formie aplikacji czy pluginu do przeglądarki.
Na Ledgerze trzymałbym tylko te o największej wartości które są na długi HODL.

no ADA mam na HODL ale nie da się na Ledger trzymać i co zrobić? Tylko Yoroi czy jakieś inne rozwiązania?

 

I jeszcze jedno, jakie są opłaty teraz za przesyłanie na portfele zewnętrzne? Chodzi tu o projekty w których mam po 300 dolców w każdym około to jest sens zaczynać? W ADA mam dużo więcej a reszta około 200/300

Edytowane przez Samiec:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inne projekty nie wiem.

Jeśli chodzi o ADA ściągnij sobie jako plugin do przeglądarki dedykowany dla ADA portfel Yoroi (polecam bo sam mam i jest spoko). Tam przelej całą ADE. Z poziomu porftela wybierz sobie poola (polecam któryś z polskich - wspierajmy rodaków) w którym chcesz stakować i ADA Ci się będzie mnożyć od tego (około 5% w skali roku od tego co wydelegujesz, pierwsza nagroda wypłacana na portfel po 4 epokach a później co epokę i od razu nagrody też biorą udział w dalszym stakingu). Jeśli planujesz HODL na kilka lat to trochę tej ADY urośnie w tym czasie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Samiec:) napisał:

no ADA mam na HODL ale nie da się na Ledger trzymać i co zrobić? Tylko Yoroi czy jakieś inne rozwiązania?

 

I jeszcze jedno, jakie są opłaty teraz za przesyłanie na portfele zewnętrzne? Chodzi tu o projekty w których mam po 300 dolców w każdym około to jest sens zaczynać? W ADA mam dużo więcej a reszta około 200/300

Na ledger nano s chyba można trzymać 4 projekty. Ale rozumiem że to i tak nie wielką różnica dla Ciebie. Takie "drobne" jak 200 czy 300 dolców trzymał bym na giełdzie jeśli cena wysyłki była by procentowo duża do wartości coinow których posiadasz. ADA daj na deadlusa/Yoroi. 4 najwartościowsze projekty które chcesz trzymać długo wyślij na ledgera. Część może wysłać również na trust wallet. A coiny ktorymi chcesz tradowac zostaw na giełdzie 

 

No chyba że chcesz wszystko długo terminowo trzymać. To wtedy lepiej jednak pomyśleć o tym żeby przenieść środki na portfel

 

 

Edytowane przez CookieMonster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Samiec:) napisał:

w sumie już jest VET po 0.09 i wiecej nawet było. Sprzedaż teraz to jest dobry ruch czy to może wyskoczyć w górę?

Tego Ci raczej nikt nie powie jaki jest dla ciebie "dobry ruch".

 Na początku podchodziłem do tego, że czułem się trochę jak frajer sprzedając wcześniej mimo, że miałem 50-100% zysku.  To i tak było mi smutno bo dwa dni później skoczyło 150%.

Pomimo iż zarobiłem 100%, to czułem się jakbym był na minusie:) 

Jeśli w coś wchodzę to tak zakładam +- jaki zysk mnie zadowoli i nie będę się przejmował czy później wzrosło. Nie ma co rozpamiętywać. Są kolejne okazje.

Co do wyjścia z inwestycji...to naprawdę ciężko wyczuć ten idealny moment na górce przy sprzedaży,  jak idealny moment na zakup na korekcie.

 

Uważaj! Bo chciwość nie jest dobrym doradcą;)

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.