Skocz do zawartości

Kryptowaluty


smk111

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Samiec:) napisał:

w sumie już jest VET po 0.09 i wiecej nawet było. Sprzedaż teraz to jest dobry ruch czy to może wyskoczyć w górę?

 

Pod koniec miesiaca - poczatek kwietnia wychodzi Defi dla Vechaina... może zrobić jeszcze x2-3 w krótkim czasie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Samiec:) napisał:

Działa. Reinstaluj może 

Właśnie tak zrobiłem i już śmiga. 

 

5 godzin temu, Samiec:) napisał:

a co myślicie o projekcie RAMP?

https://www.coingecko.com/pl/waluty/ramp

 

ponoć będzie rosło w najbliższych miesiącah i ma potencjał x100

Skąd masz info?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, CookieMonster napisał:

Panowie działa Wam aplikacja mobilna Binance? Mi non stop wywala do ekranu startowego. Binance na kompie działa normalnie

Też miałem ten problem. Czytałem że jakiś konflikt z system webview. Mi pomogło usunięcie cache, data i ponowne zalogowanie. 

 

13 godzin temu, Samiec:) napisał:

a co myślicie o projekcie RAMP?

https://www.coingecko.com/pl/waluty/ramp

 

ponoć będzie rosło w najbliższych miesiącah i ma potencjał x100

Wczoraj ładnie podskoczył. Jak taką tendencję utrzyma to w mgnieniu oka bedzie x5. Sam się skusiłem na jakąś część

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, CookieMonster napisał:

Właśnie tak zrobiłem i już śmiga. 

 

Skąd masz info?

Info od pewnego youtubera jako alty na 2021 rok. Nie inwestowałem jeszcze bo ten wczorajszy skok to była pewnie zwykła pompka. Poza tym czekam na depozyt na Binance :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie miałem pisać że spadki :D Mój depozyt właśnie doszedł i szykuję się na zakupy nie wiem tylko do czego dorzucać bo troche mi się portoflio procentowo rozsypało. Ogólnie jestem na malutkim plusie dzisiaj od czasu kiedy wszedłem w krypto tak spadło niestety, no ale to dobry czas na zakup. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Samiec:) napisał:

No właśnie miałem pisać że spadki :D Mój depozyt właśnie doszedł i szykuję się na zakupy nie wiem tylko do czego dorzucać bo troche mi się portoflio procentowo rozsypało. Ogólnie jestem na malutkim plusie dzisiaj od czasu kiedy wszedłem w krypto tak spadło niestety, no ale to dobry czas na zakup. 

Kupuj wyjątkowo tanio dziś jest 🤣 ja te będę dorzucał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Samiec:) napisał:

Czy ktoś słyszał o krypto ALICE?

Wiem tylko że jakoś czas temu cena poszybowała bardzo do góry jakieś 1000% ale nie zgłębiałem tematu

Godzinę temu, ManOfGod napisał:

I w sumie dalej jesteśmy przy spadkach,kupować cz czekać jeszcze?

Wiesz ciężko trafić w odpowiedni moment gdy cena jest najniższa tak samo że sprzedażą. Takie korekty zawsze są dobre. Jak boisz się że ceny jeszcze pójdą w dół kupuj na raty. Uśredniając ceny

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, manygguh napisał:

Czy to wydarzenie nie jest już wpisane w obecną cenę?

 

Moim zdaniem nie jest, poza tym średnioterminowo Vechain jest mega bulish tak samo jak Cardano. Chyba dwa najlepsze alty na markecie o silnych fundamentach. Moim zdaniem Defi spompuje go x2-3 a jeszcze może urosnąć do x10.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.