Skocz do zawartości

Kryptowaluty


smk111

Rekomendowane odpowiedzi

45 minut temu, CookieMonster napisał:

Co masz na liście zakupów?😂

No nie wiem jeszcze, dużo fiatów na wydanie/stracenie nie mam a brat smerf i Wy wrzucacie tu co chwile tyle info że sam nie wiem, czy ryzykować z GEMami czy iść np w VET lub coś podobnego (w miarę pewnego) :D

Na pewno jeszcze między czasie jak zarobie kolejny hajs to dokupię kolejne krypto jednak teraz mam trochę FOMO z niektórymi obiecującymi i ryzykownymi projektami i nie wiem w co pójść z tej okazji :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, smerf napisał:

 

Moim zdaniem nie jest, poza tym średnioterminowo Vechain jest mega bulish tak samo jak Cardano.

 

Ja tam jakoś nie jestem fanem Cardano. Projekt od kilku lat na rynku, a powstała na nim jakaś aplikacja? Tak jakby środowisko programistów którzy de-facto maja na tym pracować nie za bardzo podziela euforii rynku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, masculum napisał:

No nie wiem jeszcze, dużo fiatów na wydanie/stracenie nie mam a brat smerf i Wy wrzucacie tu co chwile tyle info że sam nie wiem, czy ryzykować z GEMami czy iść np w VET lub coś podobnego (w miarę pewnego) :D

Na pewno jeszcze między czasie jak zarobie kolejny hajs to dokupię kolejne krypto jednak teraz mam trochę FOMO z niektórymi obiecującymi i ryzykownymi projektami i nie wiem w co pójść z tej okazji :D 

Myślę że VET mimo wszystko warto mieć. Z gemow jak coś kupisz to raczej będziesz zadowolony, może jedynie większe ryzyko to ten ostatni 🤣 ale jest tam wyraźnie zaznaczone że b.ryzykowny projekt xD

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Soprano napisał:

Ja tam jakoś nie jestem fanem Cardano. Projekt od kilku lat na rynku, a powstała na nim jakaś aplikacja? Tak jakby środowisko programistów którzy de-facto maja na tym pracować nie za bardzo podziela euforii rynku. 

 

Technologicznie obecnie najlepsza powstająca platforma dla smartkontrakow wedlug grupy ekspertow Weiss, która w przeciwieństwie do konkurencji będzie miała znacznie więcej do zaoferowania i to jeszcze w drugim kwartale tego roku.

 

https://weisscrypto.com/en/cryptos/screener/shared/coins-by-technology

 

W drugim kwartale zobaczymy chociażby Etherum Converter który na wejściu ma przejąć 100 projektów zbudowanych na Etherum. Cały proces przeniesienia to kopiuj/wklej kod...

Edytowane przez smerf
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, smerf napisał:

 

Technologicznie obecnie najlepsza powstająca platforma dla smartkontrakow wedlug grupy ekspertow Weiss, która w przeciwieństwie do konkurencji będzie miała znacznie więcej do zaoferowania i to jeszcze w drugim kwartale tego roku.

 

https://weisscrypto.com/en/cryptos/screener/shared/coins-by-technology

 

W drugim kwartale zobaczymy chociażby Etherum Converter który na wejściu ma przejąć 100 projektów zbudowanych na Etherum. Cały proces przeniesienia to kopiuj/wklej kod...

 

 

Zgadzam się, tam wszystko w tym projekcie ma ręce i nogi. Ale jakoś mam po prostu wrażenie, że więcej tam jest euforii i naganiania jak rzeczywiście rozwoju tego ekosystemu. Ja odpuszczam cardano - jednak trzymam kciuki za jego rozwój bo to na plus dla całego świata krypto.   

 

PS.Trzeba mieć na uwadze, że między czasie powstają też inne chainy... Które mają lub czekają w kolejce na osadzenie aplikacji na nich.

 

Generalnie rok 21 i 22 zapowiada się bardzo ciekawie jeśli chodzi o rozwój i rynek krypto.

Edytowane przez Soprano
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Soprano napisał:

Ja odpuszczam cardano - jednak trzymam kciuki za jego rozwój bo to na plus dla całego świata krypto.

 

2 godziny temu, Soprano napisał:

Projekt od kilku lat na rynku, a powstała na nim jakaś aplikacja?


Dopiero od wejścia Goguen'a będzie możliwość wykorzystania Cardano do budowy aplikacji, więc nic dziwnego że jeszcze żadnej nie ma. 
Zobaczysz co się będzie działo od 1 kwietnia. Jak zaczną ogłaszać projekty które przenoszą się z blockchaina Ethereum na Cardano to dopiero będą wzrosty. To co widzieliśmy dotychczas to nic. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, UncleSam napisał:

 

Dopiero od wejścia Goguen'a będzie możliwość wykorzystania Cardano do budowy aplikacji, więc nic dziwnego że jeszcze żadnej nie ma. 
Zobaczysz co się będzie działo od 1 kwietnia. Jak zaczną ogłaszać projekty które przenoszą się z blockchaina Ethereum na Cardano to dopiero będą wzrosty. To co widzieliśmy dotychczas to nic. 

 

Ja jednak jestem bardziej za ekosystemem DOT i jego obserwuję. Jednak trzymam kciuki za Cardano!

Edytowane przez Soprano
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Samiec:) napisał:

jak tam nasz ICX? dokupiłem dzisiaj do portfela. Jak się zapowiada na przyszły miesiąc ?

 

TA wygląda dobrze dla ICX czekamy na koniec miesiąca myślę ze cena złapie ATH do Maja, czyli około 10USD to x5 od dzisiaj.

3 minuty temu, Soprano napisał:

Dlaczego tam myślisz? Aukcje na parachainy mają startować podobno w Q2. 

 

Ale to wszystko nie na głównym chainie tylko na Kusamie z tego co się orientuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, smerf napisał:

Ale to wszystko nie na głównym chainie tylko na Kusamie z tego co się orientuje.

 

Kusama leci na pierwszy ogień, ale to takie trochę środowisko dla mniejszy aplikacji. Chodzą plotki, że do końca roku ma być od 50-100 parachainów. A jak będzie w praktyce? Tego nie wiem. 

Edytowane przez Soprano
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Massamba_ napisał:

Jeśli coś pikuje wzwyż to po co sprzedawać? 🙂

U Brata żyłka hazardzisty się wyłącza? 😎

ponoć TRX to projekt mocno Hypowy więc jak mi coś zarobiło 100 % to uważam że już się najadłem :D lepiej mało niż wcale po spadku

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Samiec:) napisał:

No właśnie tylko co by tu...

Electroneum, StormX ?

 

Kilka tygodni temu skierowałem swe zainteresowanie na te dwa projekty i jest fajnie aczkolwiek kto wie co przyniesie przyszłość.

 

Bracia, czemu jesteście tacy niecierpliwi odnośnie Ada?

Poczekajcie, zaraz kwiecień, będą przenosiny na blockchain Cardano więc śmiem twierdzić, że będzie bardzo dobrze a nawet świetnie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, smerf napisał:

Odradzam...pierwszy to szitcoin..a drugi już po sporych wzrostach...

To tylko propozycja, każdy ma swój rozum i odpowiada za swoje inwestycje, zyski jak i straty.

 

Ja zarobiłem więc polecam i to wszystko.

Póki co jeszcze chwilę potrzymam, oczywiście nie liczę na ogromne zarobki ale jak to się mówi grosz do grosza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.