Skocz do zawartości

Kryptowaluty


smk111

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 28.03.2021 o 18:45, smerf napisał:

Cały czas holduje, za mały zysk żeby sprzedawać. 

4 godziny temu, Samiec:) napisał:

ktoś siedzi jak ja w ICX? jakie poziomy wyjścia?

 

1 godzinę temu, MrMiSk napisał:

ICX. Smerfa spekulacje :)

Myślę że Smerf mniej więcej trafił z założeniami. Jednakże trzeba trzymać rękę na pulsie. Ja sprzedam swoje gdy uznam że cena mnie satysfakcjonuje. Myślę że około 10$ i będę zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Pyrkosz napisał:

Jak Panowie myślicie, Vechain właśnie zaczął korektę? Szykować kabze na zakupy?

Na razie tylko -3% korektą bym tego nie nazwał. Ostatni poziom kupna u mnie to był 0.06. Na tą chwilę nie będę dorzucał. Choć Smerf polecał mocno i wiem że przewiduję cenę znacznie wyższą

2 minuty temu, MrMiSk napisał:

Mam i ja :) Czekamy. Jutro powinno się lekko ruszyć.

Mam w nim jedynie 100£ zainwestowanych więc mogę potrzymać 🤣

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, CookieMonster napisał:

Mam w nim jedynie 100£ zainwestowanych więc mogę potrzymać 🤣

Ja tam pełen wór zapakowałem😅  jakieś 600$. Raz się żyje. Nie ma ryzyka nie ma zabawy.

To nie jest porada inwestycyjna i ogólnie proszę się nie stosować do powyższego:)

Wydaje się, że ZIL zamierza się wybić.  Czy ktoś podziela moje zdanie?;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, MrMiSk napisał:

Ja tam pełen wór zapakowałem😅  jakieś 600$. Raz się żyje. Nie ma ryzyka nie ma zabawy.

To nie jest porada inwestycyjna i ogólnie proszę się nie stosować do powyższego:)

Kto bogatemu zabroni 😄 więcej kasy zainwestowane  mam w ADA, VET I BTC w inne projekty poszło jednak mniej kasy

 

Edytowane przez CookieMonster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

również i ja zabiorę głos w tym wątku

 

Niesiony na fali doniesień ze świata kryptowalut, po kilku godzinach kursów Ostapowicza i Koniecznego, zdecydowałem o wpakowaniu na początku marca części wolnych środków w krypto - na dzień dzisiejszy ok 4500zł. Ok 60% rozlokowałem pomiędzy Cardano a PolkaDot na długi hodl. Pozostała część po równo w VET, REEF, ICX, ENJ, UNFI- tutaj założeniem jest kilkumiesięczne ulokowanie kapitału z ewentualną kumulacją na wyraźnych spadkach. Ok $150 zostawiłem sobie na naukę tradingu - a nuż wyłapię ciekawą formację świec z solidnym wsparciem na odpowiednim poziomie i coś uda się ugrać. Najwięcej póki co ugrałem na PundiX, wchodziłem na 0,0022 z 100$, wyszedłem niedawno przy 0,007.

W temacie dopiero raczkuję, ale póki co uważam, że nauczyłem się chyba różnicy pomiędzy "hazardowym" traktowaniem giełdy, a zdroworozsądkowym lokowaniem kapitału. Uważam, że i tak wszyscy jesteśmy uczestnikami tego rynku na baaaardzo wczesnym etapie jego istnienia, i dopiero nasze wnuki zastaną już ustabilizowany i zapewne bardziej obwarowany prawnie rynek krypto.

 

Ja w najbliższym czasie atakuję FET i 1Inch,  ale skromnie -  po $50 w każdy projekt na hodl min 3 miesiące, dzisiaj włożyłem 30$ w ANKR.

Dobry wątek, super że jesteście.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, MrMiSk napisał:

To już twoja decyzja. 

Wg. mnie na dniach przebije 1$. Aktualnie jest mała korekta.

Nie namawiam.

Zakupiłem za 100$ zobaczymy, wyglada obiecująco. Ile zamierzasz to kisić? Próg wyjścia 1$?

 

6 godzin temu, CookieMonster napisał:

Na razie tylko -3% korektą bym tego nie nazwał. Ostatni poziom kupna u mnie to był 0.06.


No chwilowo tak wyglądało, że korekta będzie, liczyłem na więcej ;) Pomyliłem się widać :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Pyrkosz napisał:

Zakupiłem za 100$ zobaczymy, wyglada obiecująco. Ile zamierzasz to kisić? Próg wyjścia 1$?

 


No chwilowo tak wyglądało, że korekta będzie, liczyłem na więcej ;) Pomyliłem się widać :(

CookieMonster pisał o VET -3%, a nie FET;) 

Pomyłka dla mnie jak już wchodzisz na górce.  Lub jesteś na minus. 

Jak to mam tak w głowie, że ustawiam sobie cenę na której wychodzę i jestem z tego zadowolony. Nawet jak wzrośnie później mocno, to nie mam jakiś specjalnych wyrzutów sumienia.

Ugrałem to co sobie założyłem i wyjazd:) Pamiętaj, że na krypto wahania ceny 15-20% to "norma";) także zimna głowa i ręce pod dupą czasem trzeba trzymać:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, MrMiSk napisał:

CookieMonster pisał o VET -3%, a nie FET;) 

Pomyłka dla mnie jak już wchodzisz na górce.  Lub jesteś na minus. 

Jak to mam tak w głowie, że ustawiam sobie cenę na której wychodzę i jestem z tego zadowolony. Nawet jak wzrośnie później mocno, to nie mam jakiś specjalnych wyrzutów sumienia.

Ugrałem to co sobie założyłem i wyjazd:) Pamiętaj, że na krypto wahania ceny 15-20% to "norma";) także zimna głowa i ręce pod dupą czasem trzeba trzymać:)


Wiem wiem, że o Vet, ale zapikowało w dół nagle. No ale się machłem, bo miałem ustawione na 15 minut... 😂 

No ja stosuję zasadę nie łapania za spadający nóż ani nie kupowania po nagłych wzrostach (mniej więcej, czasem są wyjątki)

15-20% to mnie nie rusza, koło 30-35 dopiero lampka zaczyna migotać. Ale nie gram na dużych kwotach, zawsze mogę je stracić i nie będzie żalu wielkiego. 
Ale jak inwestuje 100 pln to liczę na dużo więcej zysku niż za 5000;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.