Skocz do zawartości

Kryptowaluty


smk111

Rekomendowane odpowiedzi

12 hours ago, Massamba_ said:

I tylko tym się brat sugeruje?

Taka przyjąłem metodę. Po to aby nie poświęcać tym analizom za dużo czasu. BTC, eth, Ada generalnie trzymam. Resztę rotuje. Jak są nisko to kupuje. I od razu ustawiam TP na najwyższy poprzedni kurs. A potem jest korekta i znowu kupuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Dellinger napisał:

Taka przyjąłem metodę. Po to aby nie poświęcać tym analizom za dużo czasu. BTC, eth, Ada generalnie trzymam. Resztę rotuje. Jak są nisko to kupuje. I od razu ustawiam TP na najwyższy poprzedni kurs. A potem jest korekta i znowu kupuje. 

W sumie dość bezpieczna metoda. Muszę wypróbować na czymś 🤔

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, smerf napisał:

ICX poniżej 3$ to wciąż promocja.

Zgadzam się. Na ICX pogram na krótko doświadczalnie :)

Puściłem wszystko za 3$.  Spadek na 2,5$ w krótki czasie zdaje się nierealny ale "mam taką nadzieję":) hehe

 

SXP, FET szykuje się do odjazdu ;)

Nie namawiam nie odradzam.

9 godzin temu, smerf napisał:

BTW. co powiecie na KONKURS w naszym klubie?:) Do wygrania bedzie ADA.

Oooo:) chętnie! Chociaż nie mam takiego kinola i do tego krzywą przegrodę, to nie ma jak zmierzyć się z najlepszymi :) 

 

 

8 godzin temu, GriTo napisał:

 

Przepraszam, przez jaki porfel kupujecie?

Binance

2 godziny temu, Pyrkosz napisał:

W sumie dość bezpieczna metoda. Muszę wypróbować na czymś 🤔

 

A skąd będziesz wiedział kiedy jest tanio, a kiedy już trzeba wyjść? 

polecam.

Emperor👑 (@EmperorBTC) / Twitter

 

Ja wcześniej kasę inwestowałem, ale tez grałem trochę "wirtulanie" tz. Obrałem jakieś crypto, zapisywałem kiedy "kupiłem, sprzedałem." Wtedy możesz analizować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, MrMiSk napisał:

A skąd będziesz wiedział kiedy jest tanio, a kiedy już trzeba wyjść? 

Jak to skąd, z kryształowej kuli 😉 Twoja metoda jest bezpieczniejsza, pewniejsza, ale powiedzmy potencjalnie mniej zyskowna w krótkim czasie, czy w dłuższym nie wiem. Dlatego zapisuje ją do kajecika i uskuteczniam na jakimś coinie.
Bo „wysz” Lambo nęci 😂

 

1 godzinę temu, MrMiSk napisał:

SXP, FET szykuje się do odjazdu ;)

Kupiłem FET za w miarę dobrą cenę, widziałem różne analizy, od 0,82 do 1,54 dolara. Ja jestem za 1,54 oczywiscie ! ;) Zarobiłbym na jaką flaszkę do uczty pod

patronem Cardano. Czy na stype czy na wesele to nie wiem, ale flaszka się przyda 😂

 

@smerf czyli trzeba zwiększyć wysiłki i „wenszyć” jak ta świnia za truflami 😉

Edytowane przez Pyrkosz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, masculum napisał:

no ja po świętach będę miał trochę kasy na inwestycje i zastanawiam się w co wrzucić:

REEF, COTI, ICX, FET, SXP, VET ? 

Co sadzicie bracia?

Z tych projektów mam kasę wrzucona w REEF, Coti, ICX i VET. Na tą chwilę dokupuje ICX bo jest na minusie ostatnio.  Myślę że spoko to wygląda długoterminowo. 

FET I SXP nie znam 

Edytowane przez CookieMonster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, masculum napisał:


REEF, COTI, ICX, FET, SXP, VET ? 
 

ICX właśnie po niedużej korekcie jest. 

COTI, SXP, VET  na hodl trzymam.

SXP widać, że ma ochotę się wybić i to niedługo. Ale to mój nos z krzywą przegrodą podpowiada :)

REEF wspominał o tym smerf. Coś tam kupiłem, żeby przetestować jego nochala (hehe bez skojarzeń ;) )

Zerknij na CTI na giełdzie KuCoin. Nadal bardzo tanio.

 

Obserwuj wskaźniki i rynek. Sprawdzaj czy cos sie dzieje w danych projektach. Zerknij na roadmap.

Oczywiście nie są to porady inwestycyjne :) 

Jeszcze możesz zerknać na POND ciekawy projekt.

 

Na FET aktualnie trwa wyprzedaż od kilku dni.

 

Edytowane przez MrMiSk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bracia, chcę was zainteresować dwoma projektami aplikacji "kopiących krypto". Może też ktoś już z was korzysta

 

Od razu napiszę, że nie jestem z żadnym z nich powiązany kapitałowo czy osobowo :)

 

1) Pi Network 

 

Instalujecie appkę, która zaczyna "kopać", a w zasadzie naliczać wam wirtualnego coina tej sieci z częstotliwością 0,12/h. Jedynym zadaniem jest wejść w aplikację raz na dobę (po 24h+ od startu aplikacji) i kliknąć w przycisk, aby kopała dalej. Wyglądałoby to na pozbawioną sensu zabawę, gdyby nie to, ze bawi się w to już 15 milionów ludzi, jest whitepaper, zespół ludzi po Stanfordzie i grube plany zamiany tego wirtuala w warte już coś crypto.

Jeść nie woła, ja korzystam, bo może coś z tego być.

 

2) Bee Network

 

Działa bardzo podobnie do w/w i choć "kopie" więcej, to póki co jest w tym mniej ludzi. Mimo wszystko warte uwagi.

 

 

W obu przypadkach rejestracja wymaga podania referala (loginu osoby zapraszającej). Gdyby ktoś chciał zobaczyć o co biega podaję swój: ben0x1184

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Beno napisał:

 

Od razu napiszę, że nie jestem z żadnym z nich powiązany kapitałowo czy osobowo :)

A za chwilę: 

14 godzin temu, Beno napisał:

W obu przypadkach rejestracja wymaga podania referala (loginu osoby zapraszającej). Gdyby ktoś chciał zobaczyć o co biega podaję swój: ben0x1184

No ale się nie czepiam.

Zagłębie temat ;) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.