Skocz do zawartości

Kryptowaluty


smk111

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 6.04.2021 o 19:37, UncleSam napisał:

Jestem pewien, że w kwietniu zobaczymy $2+. Następnie w maju i czerwcu przy smart kontraktach będzie istna burza wzrostów. 

 

Serio beda wreszcie smart contracty! Ile to trzeba było czekac lat na nie?!

Edytowane przez Soprano
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam? Wszyscy wytrzymali ciśnienie ostanio;)

11 godzin temu, masculum napisał:

Panowie, dzisiaj była korekta, na których krypto będą najbliższe wydarzenia? Coś pasuje dokupić.

$SXP $AST $FET $ELA $SHA $TONE $KCS $TRB $POND $BAND $OCEAN $MIR

Zerknij sobie.

Nie jest to porada inwestycyjna:) Na własne ryzyko:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, MrMiSk napisał:

Jak tam? Wszyscy wytrzymali ciśnienie ostanio;)

Jakie ciśnienie? Starzy wyjadacze jak my w temacie kryptowalut nie mają układu nerwowego przy inwestycjach, spadkach i górkach😁

Z biegiem doświadczenia przy lekkich korektach jestem całkowicie spokojny🙂 jakby tych korekt nie było wcale.

 

Jak tam Panowie? Przy lekkich zjazdach notujecie zyski czy straty?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Massamba_ napisał:

Jakie ciśnienie? Starzy wyjadacze jak my w temacie kryptowalut nie mają układu nerwowego przy inwestycjach, spadkach i górkach😁

Z biegiem doświadczenia przy lekkich korektach jestem całkowicie spokojny🙂 jakby tych korekt nie było wcale.

 

Jak tam Panowie? Przy lekkich zjazdach notujecie zyski czy straty?

W większości projektów wchodziłem na tyle wcześnie że te korekty nie są mi straszne. Mam dwa lub trzy które są na lekkim minusie. Ale ogólnie bilans na bardzo duży plus. No i oczywiście nie inwestuje pieniędzy których nie jestem w stanie stracić. To też cholernie pomaga zachować spokój 

No i nie wchodzę na górkach jak co niektórzy xD

 

Edytowane przez CookieMonster
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Pyrkosz napisał:

Nie zaryzykowałem, nie dokupiłem i trochę żałuje bo bym dziś był +25%

Ja dokupiłem wczoraj swoich faworytów na -30% i dziś już lecą na +10,20% więc tragedii nie ma, plus 30,40%.

3 minuty temu, gnukij1 napisał:

BTT

Ooo, to ktoś ma Btt prócz mnie? 🙂

Wiele sztuk i kiedy Brat kupował?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Massamba_ napisał:

Ooo, to ktoś ma Btt prócz mnie? 🙂

Wiele sztuk i kiedy Brat kupował?

Miałem zamiar kupić ale była akurat ogromną pompa na Btt 

Od jakiego poziomu jesteś w projekcie?

 

13 minut temu, gnukij1 napisał:

portfel na spory plus, ostatnio straciłem -20% na denominiacji tokena NXPS i na spadku BTT. Ale czekam na odbicie :D 

Wiesz może czemu NPXS wypadł z Binance i Kucoina? 

Edytowane przez CookieMonster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Massamba_ napisał:

Obecnie szukam raczej groszowych projektów z potencjałem na wzrost.

 

I znów 1inch leci ostro w górę a ja go kupuje od grudnia i nadal nie mam go w portfelu 🙂

Jakbym ja to napisał. Mam dokładnie tak samo ;) Z większych ruchów to opyliłem Cardano. Na moje po fałszywym strzale w górę spadnie w dół ostro, ale mogę się mylić!

Edytowane przez Pyrkosz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Pyrkosz napisał:

Na moje po fałszywym strzale w górę spadnie w dół ostro, ale mogę się mylić!

Z powodu zachwytów części Braci nad Ada kupiłem 500 sztuk na górce i chcąc nie chcąc muszę trzymać aby chociażby nie być na minusie 🙂a nóż widelec wystrzeli.

A tu z kącika ciekawostek smutna informacja.

 

https://bithub.pl/gieldy/wskoczyl-do-pieca-pelnego-rozzarzonej-stali-stracil-na-gieldzie-9000-dolarow/

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Massamba_ napisał:

Z powodu zachwytów części Braci nad Ada kupiłem 500 sztuk na górce i chcąc nie chcąc muszę trzymać aby chociażby nie być na minusie 🙂a nóż widelec wystrzeli.

Sam byłem pewnie jednym z nich, tyle, że ja kupiłem większą ilość przed wzrostami a potem tylko dokupywałem. Obstawiam spadek (shorta) do 1-1,1 $. Ale to tylko moje dumania, bo równie dobrze może wybić w górę 🤔 W każdym razie wczoraj brakło mi tylko centa do szczytu górki z czego nawet jestem zadowolony. Nie mniej jednak dalej wierze, że będą wzrosty. Trochę martwią mnie te wahania BTC, jak grubas padnie to padnie wszystko.  
 

@Massamba_ No widać gość może włożył oszczędności życia i pęknął. Dlatego zawsze wszystkim odradzam granie na krypto. Właśnie dlatego, że hurra optymizm może kogoś słono kosztować... Ja inwestuje ułamek dochodu miesięcznego, który bym rozwalił po knajpach, nie mam więc stresu, że stracę wszystko ...

Edytowane przez Pyrkosz
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Pyrkosz napisał:

Trochę martwią mnie te wahania BTC, jak grubas padnie to padnie wszystko.  

 

Wiesz, to jest bardzo ciekawe co piszesz. Sam się zastanawiam, czy nie zrobić sobie przerwy.

 

27 minut temu, Pyrkosz napisał:

Ja inwestuje ułamek dochodu miesięcznego, który bym rozwalił po knajpach

 

To wszystko jest relatywne. Niektórzy mają na zabawę w krypto po tysiąc złotych a inni po  dziesięć/dwadzieścia /pięćdziesiąt tysięcy. Potem cieszy Cię gdy zarobisz tysiaka (po skeszowaniu) w kwadrans.

 

Ja wolę małą łyżeczką. 

 

Pomyślcie, że w banku jest ZERO na rok. Więc jeden procent to już procent :)

 

Z innej strony, jeśli Twój czas kosztuje X PLN to każda godzina poświęcona powinna być wliczona jako poniesiony koszt. Dlatego, czas zainwestowany też powinien się zwrócić. Co oczywiście, nie zawsze się dzieje.

Edytowane przez GriTo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Pyrkosz napisał:

No widać gość może włożył oszczędności życia i pęknął. Dlatego zawsze wszystkim odradzam granie na krypto. Właśnie dlatego, że hurra optymizm może kogoś słono kosztować... Ja inwestuje ułamek dochodu miesięcznego, który bym rozwalił po knajpach, nie mam więc stresu, że stracę wszystko ...

No tak knajpy pozamykane więc na co innego masz wydawać? 😂

  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, CookieMonster napisał:

No tak knajpy pozamykane więc na co innego masz wydawać? 😂

Dokładnie, tak sobie to tłumaczę 😂

@GriTo Dlatego raczej podaje % niż kwoty,bo dla kogoś nie robi wrażenia 100 zł, a na kimś innym 10000.  
W banku już się słyszy o minusach, to jaki sens tam trzymać kasę. Inflacja zeżre tak samo papierową gotówkę. 
 

Nie wiem jak wy, ale ja liczę jeszcze na ten #bullrun w kwietniu. Mniej optymistycznie ale może nam pyknie i lambo będziemy wybierać 😂

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.