Skocz do zawartości

Kryptowaluty


smk111

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, CookieMonster napisał:

Dobra pochwalić się co Wam wpadło na korekcie? Ja dorzuciłem po trochu REEF, CHZ i ICX. Miałem kupić 1incha już jakiś czas temu ale ciągle odwlekam i  odwlekam

No ja kupiłem REEF i COTI, coś tam się ma dziać niedługo to zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, smerf napisał:

Pany, po co kupujecie tokeny, które nie mają żadnego zastosowania ani nawet stajkingu?

Bracie @smerf.

A czy tokeny muszą mieć jakieś zastosowanie aby w nie inwestować?

 

wydaje mi się, że po to się inwestuje aby pomnażać szmalec.

 

Moim zdaniem ktoś, kto zainwestował większą ilość w xrp (gruby strzał w górę) lub Btt (ja) już odniósł sukces bo wyciągnął nie kilka złotych a kilka stówek.

 

Podam przykład.

Token Metal.

w ciągu kilku godzin wzrósł o ponad 400%.

Czy to przyszłościowy projekt z solidnymi podstawami? Śmiem wątpić a ktoś się nachapał jeśli wcześniej zakupił większą ilość.

 

Drugi przykład dotyczący mnie.

Token Litecoin.

Kilka miesięcy temu zainwestowałem i uważam, że się nachapałem grubo (moim subiektywnym zadaniem bo dla innej osoby mogą to być grosze na fajki).

 

Podsumowując i reasumując.

Moim zdaniem projekty które mają solidne podstawy wcale nie muszą być skazane na sukces natomiast projekty które czasem uważamy za "shitcoiny" mogą dać fajny zarobek.

 

Myślę, że w kryptowalutach najbardziej liczy się łut szczęścia, przeczucie, intuicja a dalej bardzo, bardzo daleko wiedza i analiza.

 

Zapraszam do dyskusji i pozdrawiam.

Godzinę temu, CookieMonster napisał:

Dobra pochwalić się co Wam wpadło na korekcie? Ja dorzuciłem po trochu REEF, CHZ i ICX. Miałem kupić 1incha już jakiś czas temu ale ciągle odwlekam i  odwlekam

Heh, 1inch, dziś też o nim wspominałem i kupić od grudnia nie mogę.

 

Dorzuciłem na bardzo dużych zjazdach Btt,Hot,Wink i Dent.

 

I już wybiły bardzo do góry więc oczywiście jestem zadowolony 🙂

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.04.2021 o 17:10, Massamba_ napisał:

A czy tokeny muszą mieć jakieś zastosowanie aby w nie inwestować?

 

 

A ty dalej swoje... nie chce mi się nawet tobie tłumaczyć fundamentalnych podstaw inwestowania. Twoja kasa - dla mnie możesz ja nawet w błoto wyrzucic :)

Godzinę temu, CookieMonster napisał:

Panowie co myślicie o KCS?

 

Mało seksowny ten giełdowy token i już po znacznych wzrostach, dzisiaj wrzucę ciekawy projekt do klubu jak nie masz w co inwestować to będziesz mial :)

  • Like 1
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, smerf napisał:

Mało seksowny ten giełdowy token i już po znacznych wzrostach, dzisiaj wrzucę ciekawy projekt do klubu jak nie masz w co inwestować to będziesz mial :)

No tak, ale był tani to za długo myślałem o kupnie no i właśnie spory wystrzał miał.  No to czekam i pewnie nie tylko Ja🤩

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Pyrkosz napisał:

No KCS już jest po takim wzroście, że „banan” jest patrząc na ogólną historię. „Gdyby człowiek wiedzioł...” 😃 Ja bym teraz już nie wchodził, dla mnie za duże ryzyko. Ale może dlatego ni ma lambo za krypto jeszcze? 🤔

Wiesz BNB gdy był w okolicach 10$ był dla mnie drogi xD  Ja tego nie lubię 😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.04.2021 o 16:16, smerf napisał:

Pany, po co kupujecie tokeny, które nie mają żadnego zastosowania ani nawet stajkingu?

 

Mowa tu o XRP i BTT nie chce burzyć waszych marzen, ale inwestujcie w cos co ma sens jak chcecie odnieść sukces.

 

 

Panie taki ma sens że z 500zł zrobiło mi się 1000zł w kilka dni

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, scrufa napisał:

Panie taki ma sens że z 500zł zrobiło mi się 1000zł w kilka dni

 

Brawo Ty :)

 

Jesteśmy w hossie i wszystko teraz pompuje... XRP nie jest dobra inwestycja mowie to jako wieloletni holder XRP...

 

Pewne alty zrobiły po 3000% gdybym nadal trzymał xrp byłbym o wiele biedniejszy.

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, smerf napisał:

 

Brawo Ty :)

 

Jesteśmy w hossie i wszystko teraz pompuje... XRP nie jest dobra inwestycja mowie to jako wieloletni holder XRP...

 

Pewne alty zrobiły po 3000% gdybym nadal trzymał xrp byłbym o wiele biedniejszy.

 

 

Dlaczego byłbyś biedniejszy? XRP nigdy nie stało tak wysoko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja teoria dotyczącą aktualnych wzrostów jest taka że dopóki BTC oscyluje w granicach 60k USD to altcoiny będą szły w górę i ich wzrosty nie są zagrożone. Po prostu ludzie uznało że BTC jest za drogi i szukają alternatyw. 

Teraz jak BTC pójdzie w górę to altcoiny też. Ale z opóźnieniem.

Tak wieć póki co trzymam wszystko ale poustawiałem TP na najwyższych historycznych kursach, bo zawsze po tym jest korekta. 

Dobrze kumam? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Dellinger napisał:

Dobrze kumam? 

Bracie, nikt nie ma kryształowej kuli.

To są kryptowaluty, bardzo spekulacyjny rynek.

 

W chwili obecnej BTC jest na lekkim minusie a moje dwa projekty, Wink i Holo mają odpowiednio +22% i 17% więc to też nie musi być regułą, że BTC w górę i alty również.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Dellinger napisał:

Dobrze kumam? 

 

Jest takie powiedzenie wśród inwestorów, którego raczej nie usłyszysz na ytube.

 

Woda unosi wszystkie statki.

 

Gdzie woda to napływający kapitał. Niektóre statki uniosą się wyżej...grunt to mieć te dobre statki.

 

Jesteśmy w hossie, wszystko rośnie, BTC jako pierwsze później alty zawsze tak było.

 

Godzinę temu, Dellinger napisał:

Po prostu ludzie uznało że BTC jest za drogi i szukają alternatyw.

 

Dla instytucji Bitcoin nie jest jeszcze drogi.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.