Skocz do zawartości

Kryptowaluty


smk111

Rekomendowane odpowiedzi

54 minutes ago, CookieMonster said:

@smerf Jesteś specjalistą od VET. Więc czy dalej warto go dokupywać po tej cenie? Ostatni rzut jaki brałem to był po cenie 0.07.  Teraz jak pewnie wiesz to 0.13-1.4. 

Nikt mnie nie pytał, ale skupuje vet w małych ilościach od 2018 Jeszcze jako VEN przed wymianą tokenów. Moim zdaniem każda cena poniżej dolara jest dobra. Imo VET to jest materiał na conajmniej TOP 10 jeśli nie TOP 5 wg market capu. Przy czym to tylko moja opinia.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, CookieMonster napisał:

@smerf Jesteś specjalistą od VET. Więc czy dalej warto go dokupywać po tej cenie? Ostatni rzut jaki brałem to był po cenie 0.07.  Teraz jak pewnie wiesz to 0.13-1.4. 

 

Vet pod koniec miesiąca wypuszcza DEFI co przeważnie oznacza wzrosty...albo spadki o ile obecne wzrosty są już skumulowane właśnie na tej podstawie.

 

Długoterminowo bym dokupywał pod koniec hossy powinien zrobić jeszcze x5-x10 od obecnej ceny. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Miraculo napisał:

Nikt mnie nie pytał, ale skupuje vet w małych ilościach od 2018 Jeszcze jako VEN przed wymianą tokenów. Moim zdaniem każda cena poniżej dolara jest dobra. Imo VET to jest materiał na conajmniej TOP 10 jeśli nie TOP 5 wg market capu. Przy czym to tylko moja opinia.

 

8 godzin temu, smerf napisał:

 

Vet pod koniec miesiąca wypuszcza DEFI co przeważnie oznacza wzrosty...albo spadki o ile obecne wzrosty są już skumulowane właśnie na tej podstawie.

 

Długoterminowo bym dokupywał pod koniec hossy powinien zrobić jeszcze x5-x10 od obecnej ceny. 

Dzięki panowie za rady. Dalej będę skupywać w takim razie VET. Trochę mnie martwił właśnie ten szybki skok ceny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, masculum napisał:

klub cieszy się powodzeniem :)

Wiesz, zawsze potem masz psychologiczną wymówkę, że straciłeś przez kogoś, bo sam to w życiu byś czegoś nie kupił. Taa, tylko pół dnia czytałeś różne prognozy, analizowałeś danego coina a to właśnie ta opinia Cię nakłoniła, tak to to byś „nie” chciał kupić :) 


A jak dziś Panowie? Ja plusik, znowu szybka podmiana Cardano.  Jak ktoś kupił nawet na ostatniej dużej  górce to dziś mógł sprzedać z zyskiem małym. Tylko czy wytrzymał?  
@MrMiSk dalej czekam na tego dolara za Fetch.AI 😃, już tę flaszkę bym się napił, bo ostatnio na sylwestra chlapłem 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Pyrkosz napisał:

znowu szybka podmiana Cardano.  Jak ktoś kupił nawet na ostatniej dużej  górce to dziś mógł sprzedać z zyskiem małym. Tylko czy wytrzymał?  

Kupiłem trochę na górce, z tego co pamiętam na polskie peeleny po 5,25 i wreszcie na plusie aczkolwiek uśredniłem cenę tym zakupem.

Póki co będę trzymał minimum do końca roku.

Stracę czy zyskam? Moja kryształowa kula nic nie mówi.

 

@Pyrkoszkażdy wytrzymuje, jesteśmy inwestorami bez układu nerwowego😁

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, ManOfGod napisał:

Właśnie czy sądzicie,że ADA zacznie robić jakieś mocniejsze ruchy,czy będzie dalej dreptać?

Urośnie, spokojnie. 
Mam wrażenie (a i sam siebie na tym czasem łapię), że każdy kto kupi jakąś kryptowalutę to od razu oczekuje, że za 2 dni będą wzrosty razy kilka. Spokojnie Panowie :)

Edytowane przez masculum
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.