Skocz do zawartości

Kryptowaluty


smk111

Rekomendowane odpowiedzi

44 minuty temu, CookieMonster napisał:

Tobie coś wpadło do portfela?

Jesteśmy w tym szanownym gronie nie bez powodu tylko dlatego bo jesteśmy wysokiej klasy graczami na rynku kryptowalut 😁 a jak wiadomo każdy szanujący się gracz na spadkach dokupuje a na górkach zaciera ręce i cieszy miche z powodu forsy nie mieszczącej się w portfelu 😎

 

Wreszcie i nareszcie 1inch, Chainlink,Uniswap oraz Binance.

 

Oczywiście trzy pierwsze projekty na długie trzymanie, nie ma sensu trzymać kasy na koncie gdzie inflacja w zastraszającym tempie pożera jej wartość a na giełdach krypto minimum odbije się tę inflację.

Godzinę temu, ManOfGod napisał:

Co ten Dogecoin wyprawia 😂

A ktoś się kiedyś tam na forum ze mnie śmiał gdy kosztował grosze a ja kupiłem tego trochę.

 

Jest wielki + 😁

 

Elon, dzięki za tłity.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dziś czerwono na giełdzie (oczywiście nie na SM i vet 💪💪). Co dokupujecie na spadku?  Mam kolejnego tysiaka przygotowanego, co czeka i się trzęsie już w boksach... Żeby wystartować. 

 

Dodgecoin to mnie dziś zastrzelił. Dopiero zaczynam się wdrażać i nie znałem wcześniej tego coina, a tu taakiiii skok. Nice

 

@Massamba_ gratuluję 3000%! 

Edytowane przez Songohan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Massamba_ napisał:

2tys sztuk w styczniu lub lutym.

Generalnie to mem i dla samych jaj bez żadnego rozeznania kupiłem głównie z powodu tłitów Muska które podbijały cenę.

Zazdro 100% :) a tak szczerze to graty i oby jeszcze drugie tyle Ci wykręcił. Ja się cieszę że VET wziąłem jeszcze trochę wczoraj i dziś. Przed tym wzrostem no i w końcu CHZ też ładnie obie się do góry, a spory czas skupowalem

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, CookieMonster napisał:

Zazdro 100% :) a tak szczerze to graty i oby jeszcze drugie tyle Ci wykręcił. Ja się cieszę że VET wziąłem jeszcze trochę wczoraj i dziś. Przed tym wzrostem no i w końcu CHZ też ładnie obie się do góry, a spory czas skupowalem

Kupowałeś veta  dzisiaj?? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 4/12/2021 at 10:02 PM, Miraculo said:

Nikt mnie nie pytał, ale skupuje vet w małych ilościach od 2018 Jeszcze jako VEN przed wymianą tokenów. Moim zdaniem każda cena poniżej dolara jest dobra. Imo VET to jest materiał na conajmniej TOP 10 jeśli nie TOP 5 wg market capu. Przy czym to tylko moja opinia.

 

1 hour ago, Samiec:) said:

Wow co z tym VET? JAKIE macie progi wyjścia? 

Przy dolaru sprzedaje część VET na pewno. Sprzedawanie poniżej 0,5$ to nieporozumienie. Tylko opinia ; )

43 minutes ago, Staś said:

To wartość czegoś przy którym wychodzisz ze spekulacji z zyskiem max lub ze strata min.

 

Dzięki, chciałem wyrazić zdziwienie i oburzenie, nie wyszło mi najwyraźniej ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Miraculo napisał:

Przy dolaru sprzedaje część VET na pewno. Sprzedawanie poniżej 0,5$ to nieporozumienie. Tylko opinia ; )

Dalej kupujesz VET mimo tej ceny? Chciałem jeszcze dorzucić ale jak widzę że jest ponad 0.2 to jednak mam obawy

13 godzin temu, Massamba_ napisał:

Dzięki, już sprzedane 🙂

Zazdroszczę.

Wchodziłem gdy kosztował małe groszaki i do dziś nie wszedłem więc już pewnie po ptakach 😁

Ja tak miałem z BNB xD

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minutes ago, CookieMonster said:

Dalej kupujesz VET mimo tej ceny? Chciałem jeszcze dorzucić ale jak widzę że jest ponad 0.2 to jednak mam obawy

Ja tak miałem z BNB xD

Gdybym miał wolne środki to bym dokupował. Niestety mam trochę gotówki zamrożonej i teraz moge jedynie sprzedać inne moje krypto żeby kupić veechain. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś z was problemy z Metamaskiem?

Chcę wymienić na Uniswapie UBT na ETH. Mam tutaj podpiętego metamaska, wyskakuje mi na nim powiadomienie o transakcji, ale z jakiegoś nieznanego mi powodu nie mogę kliknąć "Potwierdź". ETH na opłatę transakcji mam, poślizg też zwiększyłem, ale nic to nie zmienia. Wie ktoś o co może chodzić?

 

Za środki z UBT chciałbym dokupić jeszcze Chiliz i LUNE, ponieważ spodziewam się, że rozegra się tam niedługo spora pompa.

Edytowane przez Alli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.