Skocz do zawartości

Kryptowaluty


smk111

Rekomendowane odpowiedzi

28 minut temu, Massamba_ napisał:

Cholera jasna, liczę, że do jutra będą te spadki bo zero złotych aby dokupić a jutro kasa dopiero wpłynie.

Psia kość.

Nauczka żeby zawsze mieć jakiegoś zaskurniaka hehe. 

 

47 minut temu, Vishkah napisał:

Przespałem ten drop :)
Ale teraz na spokojnie patrzę w co włozyć więcej.

 

A VET - pełen podziw, bardzo dobrze przetrwał ten spadek.

 

Noo ja wlasnie też. A był na poziomie 0.17-0.18 Szkoda wielką szkoda. Ale i tak trochę wziąłem ale już po trochę wyższej cenie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, wkm napisał:

Słabe ręce się wyprzedadzą,warto sprawdzać inne wskaźniki bo nie od dziś wiadomo że rynek krypto jest mocno sterowalny.

Moim zdaniem to tylko miejscowa korekta, 20 % około to jest nic w porównaniu do tych co były wcześniej. Ja mam zamiar się jutro załadować i dokupić projekty które najbardziej mi spadły jeśli zdążę. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Samiec:) napisał:

Takie wysokości opłat transakcyjnych kończyły hosse w poprzednich latach o ile się nie mylę

Pożar/powódź w jednej z największych krypto kopalni w Chinach była. Znacząco spadła moc obliczeniowa sieci Bitcoin a obłożenie transakcyjne pozostało tak samo duże.

 

Instytucje są w stanie zapłacić dużo więcej za transakcje o wolumenie którym operują.

 

Nie martwił bym się jeszcze :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, UncleSam napisał:

Pożar/powódź w jednej z największych krypto kopalni w Chinach była. Znacząco spadła moc obliczeniowa sieci Bitcoin a obłożenie transakcyjne pozostało tak samo duże.

 

Instytucje są w stanie zapłacić dużo więcej za transakcje o wolumenie którym operują.

 

Nie martwił bym się jeszcze :)

Wuja zawsze dobrze poinformowany, też właśnie o tym czytam 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.