Skocz do zawartości

Kryptowaluty


smk111

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, Songohan napisał:

miałeś dokupić jak będzie poniżej 0.2 :P

 

Wpadło ale już powyżej 0.2 . Chyba taniej już na tej hossie nie będzie 😕 a pierwszy raz kupowałem po 0.04 

8 minut temu, Vishkah napisał:

Patrząc na to jak się zachowuje VET i jak ładnie przeszedł przez ten spadek - to nie miałbym żadnego problemu żeby dokupować nawet na tym poziomie.

Byłem pozytywnie zaskoczony tym wynikiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, CookieMonster napisał:

Ktoś wystraszył się i  wyprzedal

Bracie, to minimalne spadki, w lutym wielką korektę mieliśmy to wtedy się ręce trzęsły ( półtora tysiąca $ na minusie) ale się nie wyprzedalem więc teraz pikuś😎

Niestety nie zdążyłem dokupić wczoraj a dziś stwierdziłem że nie warto, małe spadki.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Vishkah napisał:

Nigdy nie myślałem że przyjdzie czas że żeby zachować wartość krypto to przy spadkach Bitcoina nalezy uciekać w ... Dogecoina.

 

0.42$..

 

Masakra :D

Dogecoin save haven naszych czasów xD co zadziwne czasy

 

21 minut temu, masculum napisał:

Mogą (ale nie muszą) to być jakieś ruchy, gdzie wieloryby chcą obkupić się przed kolejnym ATH, żeby wydymać ulicę.

Wiadomo że nerwowe ruchy podejmuje ulica a nie wieloryby czy instytucję

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, masculum napisał:


Zapytaj jasnowidza (chociaż i oni nie będą znać odpowiedzi).

 

Dobra starczy ironii 😅😅

 

Miałem rozmowę ze znajomym, który wyjął z krypto spory cash i takie "cuś" mi powiedział. Tylko podpisuje Was, szanownego grona :)

 

Ale ten wcześniejszy link ciekawy. 

 

 

Edytowane przez Songohan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Songohan napisał:

Dobra starczy ironii 😅😅

Bracie,

 

jeśli na koniec roku koniec hossy to mogę dziś wrzucać całą swoją forsę w krypto, zmonetyzować 31.12 i będę bogaczem 😎

 

Ten Twój znajomy to chyba rekin biznesu, finansów i krypto z setkami milionów zielonych na koncie.

 

Daj znać co mu jeszcze kula mówi bo moja mi mówi w kółko dwa słowa "ch*j wie".

 

Koniec ironii 😎

3 minuty temu, UncleSam napisał:

Tak zwane dobicie słabych rąk.

Proste i logiczne, dobijanie stoplosów, wielkie ryby idą na kolejne zakupy i lecimy znów w górę.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam takie wrażenie, po co zabijać złotą kurę, która jeszcze pożyje bo ulica nahypowana i skłonna do wpompowania kasy. Jedyna krypto jaką mam na minusie i non stop spada to FET, dziadostwo już spisałem na straty do 0.00 więc nawet stop lossa nie mam ustawionego, tylko limit na kwotę którą włożyłem może skoczy kiedyś w nocy i się samo sprzeda ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.