Skocz do zawartości

Kryptowaluty


smk111

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, Songohan napisał:

Dobra starczy ironii 😅😅


Bracie, to nie ironia. Nikt (normalny) nie weźmie na swoje barki ciężaru odpowiedzialności za tekst: "hossa na pewno potrwa do końca roku", bo ktoś inny wejdzie za całą kasę, coś się stanie, straci tę kasę i będą pretensje i problemy. Tym bardziej dziwi mnie postawa, że znajomy (ktoś kogo znasz zapewne osobiście) doradza takie ruchy. Ja bym był ostrożny a wręcz powściągliwy w takich radach tym bardziej do osób które znam w realu. Właściwie to nawet nikomu się nie chwalę, że działam coś w krypto, tak jest lepiej ;)

Są pewne przesłanki, że hossa jeszcze trwać będzie. Jednak gwarancji nigdy nie ma. Ja nie dawno wszedłem w dwa projekty i jak na razie jestem na minusie bo korekta wskoczyła a wydarzenia na tych krypto mają być w czerwcu, więc czekam. Na własną odpowiedzialność. 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne. On mi nic nie radził , tylko wyrażał swoją opinie. Ja zaś Was zapytałem z czystej ciekawości.. 

Ja mam średnie jeszcze pojęcie o krypto, więc pytam, czytam i się zwyczajnie jeszcze uczę. Nic nikomu nie sugeruje, bo nie mam doświadczenia i wystarczającej wiedzy w temacie. 

 

Szkoda czasu na dysputy w tej kwestii. 

Lecimy dalej w kierunku gwiazd :)

 

Edytowane przez Songohan
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Songohan napisał:

Szkoda czasu na dysputy w tej kwestii. 

Lecimy dalej w kierunku gwiazd :)

Bracie drogi,

 

Nie bierz mojego komentarza do siebie🙂

To czysta ironia w kierunku Twego kolegi.

 

Jeśli wie kiedy zacznie się kryzys więc niech wtedy wychodzi.

 

W krypto sprawy mają się tak😎

 

Dziś Massamba wali  na jachcie przy Copacabanie w Rio najlepsze latynoski z lampką szampana w dłoni a kolejnego dnia również jest w Rio De Janeiro ale tym razem nie będzie w bajce jachtu i gorących, cycatych brazylijskich cip*czek wypinających swoje wdzięki na zawołanie a zawszone, zapchlone slumsy gdzie jedynym kolegą będzie wiecznie narąbany Żanklod Luis Nazario De Morales Srales Chujales.

 

A podsumowując 😁

Dziś w krypto jesteś bogaczem a jutro dziadem.

I tak to wygląda i za cholerę nikt z tym nic nie zrobi👍

55 minut temu, Pyrkosz napisał:

Jedyna krypto jaką mam na minusie i non stop spada to FET,

Oooo, widzę, że mam przyjemność z kryptowalutowym kocurem.

 

Ja natomiast ciągle w dół Avax i ta nieszczęsna Ada.

Cardano odbije bo będę trzymał kilka miesięcy a w Avaxa już nie wierzę.

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Massamba_ napisał:

Ja natomiast ciągle w dół Avax i ta nieszczęsna Ada.

Cardano odbije bo będę trzymał kilka miesięcy a w Avaxa już nie wierzę.

Czasami tak bywa że jakoś projekt na kilka nie wchodzi. Ważne że ogólny bilans masz na plus. Też mam projekty w których jestem na minusie ale jednak w większości jestem na dużym plusie. Więc jakoś się tym aż tak nie martwię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Massamba_ napisał:

Oooo, widzę, że mam przyjemność z kryptowalutowym kocurem.

Wierzysz w te prognozy, że odbije „to the moon” ? Jest wypompowana z kapitału niesamowicie, co niby daje jakieś przesłanki, że wyskoczy jak byk na rodeo z klatki. Kwestia czy zabije torreadora czy byk zostanie zabity szpadą ;) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, CookieMonster napisał:

Więc jakoś się tym aż tak nie martwię

Naturalna sprawa, poleciałem swego czasu mocniej w BNB, Ltc przed lutową korektą skeszowałem więc także jestem na duży plus a to bardzo pomaga gdy korekty są nawet kilkudziesięciu procentowe.

 

Tylko się czeka na odpowiedni moment aby dokupić ale nadejdzie dzień ostateczny że na korekcie się będzie dokupować a tu zacznie się bessa 😬

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Massamba_ napisał:

Bracie drogi,

 

Nie bierz mojego komentarza do siebie🙂

To czysta ironia w kierunku Twego kolegi.

 

Jeśli wie kiedy zacznie się kryzys więc niech wtedy wychodzi.

 

W krypto sprawy mają się tak😎

 

Dziś Massamba wali  na jachcie przy Copacabanie w Rio najlepsze latynoski z lampką szampana w dłoni a kolejnego dnia również jest w Rio De Janeiro ale tym razem nie będzie w bajce jachtu i gorących, cycatych brazylijskich cip*czek wypinających swoje wdzięki na zawołanie a zawszone, zapchlone slumsy gdzie jedynym kolegą będzie wiecznie narąbany Żanklod Luis Nazario De Morales Srales Chujales.

 

A podsumowując 😁

Dziś w krypto jesteś bogaczem a jutro dziadem.

I tak to wygląda i za cholerę nikt z tym nic nie zrobi👍

Oooo, widzę, że mam przyjemność z kryptowalutowym kocurem.

 

Ja natomiast ciągle w dół Avax i ta nieszczęsna Ada.

Cardano odbije bo będę trzymał kilka miesięcy a w Avaxa już nie wierzę.

 

Nie biorę nic personalnie :) luzluz. 

 

Natomiast wspomniałeś o Ada... Też czekam aż odbije. Ale wiem ze tak będzie za jakiś czas. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, RENGERS napisał:

Cardano ty chuju

Nie denerwuj się bo się spocisz, tu cierpliwość jest potrzebna, Ada będzie szła do góry, nie widzę innej możliwości.😁 przed wczorajszo- dzisiejszą mini korektą tendencja była bardzo zwyżkowa i ładnie szło wzwyż.

 

Ps. Świetnie, że dziś w nocy dołożyłem kolejne dwie sztuki BNB przy 10% spadkach 😎

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.