Skocz do zawartości

Kryptowaluty


smk111

Rekomendowane odpowiedzi

Załadowałem sie na korekcie, kupiłem swoje projekty w miarę tanio. Pierwszy raz kupowałem w lutym też na korekcie. Teraz czekamy na wzrosty. Może to dłużej potrwać. Idą wakacje jeśli zostanie odmrożona gospodarka to ulica może wyjść ze swoich krypto w celu rozpierdzielenia kasy na wakacje i podróże o ile te będą znowu w tak dużym stopniu dostępne. Działam też na Amazon i tam wakacje to zawsze czas przestoju. Sell in may an go away jak to mówią choć ja raczej się nie wyprzedam tylko przeczekam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, ManOfGod napisał:

Wczoraj czytałem o spektakularnym upadku bitconnect

Psia kość.

Pierwsze słyszę.

Jak dla mnie kuriozum, Top 10 a tu taki numer wywinięty.

Na szczęście nie inwestowałem.

 

Ps. Na kilku stronach czytałem o planach spalenia 50mld sztuk Xrp.

 

Jestem ciekaw czy rzeczywiście może mieć to miejsce czy próbują spekulacjami zawyżyć cenę.

 

Gdyby faktycznie tak się stało, boję się nawet myśleć jak kursy poszybowałyby w górę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.05.2021 o 10:19, Dellinger napisał:

Poruszyłeś temat podatku. Wszyscy rzucili się wypełniać pity. Aż dyskusja na forum zamarła. Ładnie tak ludzi straszyć? 

 

Temat był jak najbardziej na czasie 😁 teraz w tajmingu jest głównie ETH, który na wykresie cenowym ładnie idzie na północny wschód. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam z chainlinkiem i polkadot, chyba weszliśmy w 3 etap hossy, także zalecam dużą ostrożność, bo już nie każdy coin to prawie pewny zysk. 
Panowie co planujecie Hodlowac na bear market? Ja myśle, że zabezpieczę 80% w BTC jak cena spadnie do spodu, pozostaje wybór drugiego coina na hodl. 
A i ostatnio sprzedałem Fetch ze stratą... którą już odrobiłem ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko. Czy na trust Wallet można sprawdzić historię zakupów? 

 

Ok. Nie było pytania, już ogarnąłem. 

 

Btw... @Pyrkosz poleciales bonfire i już x2 zarobiło! Skąd Wy te newsy czerpiecie? Ja pokusiłem się na safemars i mam w plecy ;/ 

Edytowane przez Songohan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Songohan napisał:

poleciales bonfire i już x2 zarobiło! Skąd Wy te newsy czerpiecie? Ja pokusiłem się na safemars i mam w plecy ;/ 

Jak ktoś wszedł z dwa dni temu to mógł nawet ponad x3 wyciągnąć, niestety ja dałem się ponieść pompie i mam dalej stratę 20%. No ale wszedłem za 20$ bodajże w ten projekt więc ryzyko niemal zerowe a jakby wywaliło mocno to czemu nie. Ogólnie to raczej zainwestowałem w to dla zabawy ;) 

Newsy to różnie, ale raczej zagraniczne portale, youtuberzy itp. a i oczywiście długi nos @smerf 

@LSD nie używam, ale może ktoś wyrazi opinię. Z ciekawości ile % za te 10 dni wypracowało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.