Skocz do zawartości

Kryptowaluty


smk111

Rekomendowane odpowiedzi

CARR szorowało po 5 centów, a dziś miałem sen że lecę na księżyc z CARR :D:D rano wstaje i 20 centów!!! sprzedałem 10k tokenów. Jako jedyny z mojego portolio kiedy wszystko 20-30% w dół, to poszło 400% w góre.

Za zysk zakupiłem 50k LABS w cenie 0,024 oraz za 1200$ PUNDIX za 2,4 $, myślę że Tajlandia niebawem jest moja!!!!!!! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, KolegiKolega said:

Elon Piżmo-Pompka ogłosił ostatnio, że: "Przyglądamy się również innym kryptowalutom, które wymagają mniej niż 1% energii/transakcję w porównaniu do Bitcoina".

 

Jakie tokeny mógł mieć Elon na myśli? Wymień pięć 😁

XRP

Nano - zobacz pompę, która tearz tam jest, mimo że wszystko spada

DOGE 

XLM

BITG - kolejna pompa

 

Aha, powyższy post nie jest poradą inwestycyjną :D

 

Jeśli Musk nie kłamie po to, by dokupić BTC, to pewnie odpadają coiny oparte o PoW. Więc te powyżej są ok. 

Ktoś ma jeszcze inne pomysły? Co doradzacie w takiej sytuacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie chodzi o monety oparte na dowodzie stawki.

Nie zużywają one tak energii, jak dowód pracy.

 

Tutaj lista monet "eko" ;)

https://cointostake.com/

 

Na razie tak to wygląda :)

Screen%20Shot%202021-05-13%20at%204.10.4

 

A co do Elona pamiętajcie, że to zaawansowany czciciel ojca szatana. Manipulator i tyle. Przestrzegam przed tym gadem będącym na pasku banksterki.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka refleksja odnośnie XRP mnie naszła, że Elon kiedyś gadał, że wali SEC i ich opinie 🤔

Hmm, @Lukas3k ostre zarzuty pod jego adresem kierujesz. Gość ma swoje odpały ale widzi problem, który dla elit zdaje się nie istnieć, mianowicie pewnego dnia, dziś za tydzień, za 5,10, 50 lat walnie kamyk z kosmosu i wymiecie wszystkich ;) 

Nie mniej jednak jak masz jakieś źródła to podeślij tu, albo na priv :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Pyrkosz napisał:

Gość ma swoje odpały ale widzi problem, który dla elit zdaje się nie istnieć, mianowicie pewnego dnia, dziś za tydzień, za 5,10, 50 lat walnie kamyk z kosmosu i wymiecie wszystkich

Te "elity" o których napisałeś doskonale wiedzą, że to się nigdy nie stanie. Ludzie na wyższych stanowiskach doskonale wiedzą gdzie żyjemy. 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, EMKEJ napisał:

Te "elity" o których napisałeś doskonale wiedzą, że to się nigdy nie stanie. Ludzie na wyższych stanowiskach doskonale wiedzą gdzie żyjemy. 
 

No nie przesadzaj, nie ma nigdy takiej pewności. W razie czego pozostanie czekać na śmierć bo nie ma sprzętu aby coś zrobić :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Pyrkosz napisał:

Taka refleksja odnośnie XRP mnie naszła, że Elon kiedyś gadał, że wali SEC i ich opinie 🤔

Hmm, @Lukas3k ostre zarzuty pod jego adresem kierujesz. Gość ma swoje odpały ale widzi problem, który dla elit zdaje się nie istnieć, mianowicie pewnego dnia, dziś za tydzień, za 5,10, 50 lat walnie kamyk z kosmosu i wymiecie wszystkich ;) 

 

W koniec świata w 2024 wątpię jeśli to masz na myśli. Słyszałem tą teorię, ale w 2012 też miał być bum i nic...

Z resztą wg. teorii resetu 2024 teraz już powinna pogoda wariować, a oprócz lekkiej burzy dziś u mnie się dziwnego nie działo. Zima w 2020/2021 też dużo lepsza.

Dawniej na weekendzie majowym jeszcze na nartach jeździli ;)

 

A jak chcesz Elona to w jego przypadku asperger (udawany?) oraz syn o imieniu X Æ A-12 zobowiązuje.

Myślisz, że on by tak rozwinął PayPal-a bez kontaktów z banksterką? Poczytaj sobie o tym to lekko oświeci (i jakie prowizje paypal darł).

Krypto to też twór banksterki nie łudźcie się, że jest inaczej.

 

I swoją drogą przyjrzycie się CAKE. W porównaniu z innymi monetami giełdowymi na prawdę jeszcze mało urósł i są tam duże szanse na mocne wzrosty.

Edytowane przez Lukas3k
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.