Skocz do zawartości

Kryptowaluty


smk111

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, UncleSam napisał:

Teraz $10+ bądź long hold do następnej hossy :)

A po ile kupowałeś? Ja myślę że więcej niż 10 nie osiągnie choć nie miałbym nic przeciwko ale moja prognoza jest okolice 8-9$

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, zuckerfrei napisał:

Az tak long to nie.

Sprzedać przed końcem hossy najlepiej. A później odkupić podczas bessy. Ja kupowałem ADA średnio po około 0.9 $. Więc późno wchodziłem. 5-6 $ by mnie bardzo zadawało. Wcześniej może przy poziomie 2.5-3 $ wyciągnę wkład własny z tej inwestycji

W dniu 13.05.2021 o 17:36, manygguh napisał:

XRP

Nano - zobacz pompę, która tearz tam jest, mimo że wszystko spada

DOGE 

XLM

BITG - kolejna pompa

 

Aha, powyższy post nie jest poradą inwestycyjną :D

 

Jeśli Musk nie kłamie po to, by dokupić BTC, to pewnie odpadają coiny oparte o PoW. Więc te powyżej są ok. 

Ktoś ma jeszcze inne pomysły? Co doradzacie w takiej sytuacji?

Noo na Nano ładna pompka poszła. Było wczoraj jakieś odreagowanie na nim. Ciekawe jak dalej się potoczy ta sprawą z Tesla i Elonem

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@CookieMonster No, to pytanie za miliony. Z drugiej strony, Musk chyba postawił na Doge, sądząc po tweetach oraz tym, że na githubie doga zaczął się jakiś ruch. Pojawia się mglista szansa, żeby się ustawić do końca życia dzięki poprawnemu obstawieniu coina dla Tesli, ale nie wiadomo kurła na co stawiać. 

Edytowane przez manygguh
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, zuckerfrei napisał:

Panowie wiem, że było, ale jakie progi macie na wyjście z ADA.

Za dobry, za mocny projekt z solidnymi fundamentami.

Wchodziłem wysoko, około dolara ale już jest bardzo dobry zarobek.

 

Ada,Link,Dot,Uni, ETH, Comp, BTC, XLM, XRP.

 

Tego się nie sprzedaje, to się trzyma👍

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, manygguh napisał:

A jaką macie opinie o Tronie - TRX? Wchodziłem w 2018 na górcę i tak trzymam go do tej pory, bo nie wiem, co z nim zrobić. 

Ostatnio wrzuciłem trochę trona do portfela. Jako opłata za przesyl Usdt po sieci tron. I do tego mi służy. Dużo taniej niż po Erc-20. Z tego co kojarzę jest mocno na minusie w porównaniu z 2018 r. Ja bym trzymał mimo wszystko jak to nie jest jakaś duża kwota. Ewentualnie wymienił bym część innego coina jak nie wierzysz że tron jeszcze odbije do poziomu z 2018

2 godziny temu, Massamba_ napisał:

Za dobry, za mocny projekt z solidnymi fundamentami.

Wchodziłem wysoko, około dolara ale już jest bardzo dobry zarobek.

 

Ada,Link,Dot,Uni, ETH, Comp, BTC, XLM, XRP.

 

Tego się nie sprzedaje, to się trzyma👍

LiNK żałuję że nie kupowałem wcześnie. Ehhh teraz to nie chce wchodzić trochę drogawo. Możliwe że dopiero kupię jak będzie bessa

Edytowane przez CookieMonster
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, manygguh napisał:

ale nie wiadomo kurła na co stawiać. 

Niech ręka Boska broni przed dłuższym trzymaniem doge, ewidentnie napaleńców chcą wydymać na hajs, krótkoterminowo jak najbardziej, kiedyś kupiłem sporo doge po 20gr, sprzedałem po 1,5 i ok.

 

Mocno przehajpowany projekt z ZEROWYM fundamentem, jednego dnia idzie 50 procent w górę a kolejnego tyle samo w dół.

 

Elon przestanie sypać tłitami o doge i pierdolnie na poziom kilku groszy.

 

To subiektywne zdanie, nie porada inwestycyjna 😎

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez Massamba_
Chce dodać zdanie
  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minutes ago, Massamba_ said:

To subiektywne zdanie, nie porada inwestycyjna 😎

Za późno. Już napisałem do prokuratury. Spodziewaj się wizyty smutnych panów o 4 rano. Przykro mi. 

 

A tak na serio, co obstawiasz jako kolejny typ Muska w takim razie? Niby BTC niedobry, ale Tesla dalej go trzyma i nie sprzedaje :D. Musk to aferzysta (jak tam HyperLoop i Solar City?), więc średnio wierzę, że odetnie się od BTC, skoro dalej je trzyma.

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, smerf napisał:

 

Koleś psuje rynek, jak będzie tak dalej manipulował to SEC dobierze mu się do tej cwaniackiej dupy i wsadzą go za kraty.

Dokładnie, jest to irytujące. Szanuję go za innowacyjne podejście do różnych projektów , ale psuje rynek i jednak SEC powinien coś z tym zrobić.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minutes ago, smerf said:

Koleś psuje rynek, jak będzie tak dalej manipulował to SEC dobierze mu się do tej cwaniackiej dupy i wsadzą go za kraty.

Ma mocne plecy, ten cały SpaceX jest na dotacjach rządu USA, plus ma hajsu jak lodu i stać go na najlepszych prawników, więc raczej sobie poradzi. Pytanie, jak zarobić na jego mąceniu?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, manygguh napisał:

Ma mocne plecy, ten cały SpaceX jest na dotacjach rządu USA, plus ma hajsu jak lodu i stać go na najlepszych prawników, więc raczej sobie poradzi. Pytanie, jak zarobić na jego mąceniu?

On jest nie do ruszenia jak to się stało, że mu pozwolono produkować elektryki, tzn co na to koncerny motryzacyjne, tak z dekadę wstecz - mam na myśli czy nawet dalej. Jedyne co to jakiś, no name, załamany po stracie oszczędności go odjebie - taka osoba też może być insprowana kimś z "góry".

14 godzin temu, smerf napisał:

SEC

To nie 90, a Musk to nie Belfort, powoła się na wolność wypowiedzi - dziśaj świat jest bardziej rozjebany.

Edytowane przez zuckerfrei
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Vishkah napisał:

Bardzo cieszy fakt ża ADA odpadła od grubasa - BTC spada, ADA rośnie.

Dokładnie tak, widzę że nie tylko Ada ale także XRP, XLM, Matic czy też Hbar.

Cieszy mnie to bardzo bo każdy z tych projektów mam w portfelu.

 

Myślę, zastanawiam się i nie wiem czym jest to spowodowane.

 

Od zawsze grubas wszystkie krypto ciągnie ze sobą albo do góry albo w dół.

 

A tu mamy klasyczną dywergencję.

 

Ktoś mądrzejszy ode mnie może mi to wytłumaczyć🙂

 

 

Edytowane przez Massamba_
Chce dodać zdanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Massamba_ napisał:

Dokładnie tak, widzę że nie tylko Ada ale także XRP, XLM, Matic czy też Hbar.

Cieszy mnie to bardzo bo każdy z tych projektów mam w portfelu.

 

Myślę, zastanawiam się i nie wiem czym jest to spowodowane.

 

Od zawsze grubas wszystkie krypto ciągnie ze sobą albo do góry albo w dół.

 

A tu mamy klasyczną dywergencję.

 

Ktoś mądrzejszy ode mnie może mi to wytłumaczyć🙂

 

 

Mądrzejszy może nie jestem ale wydaje mi się, że wartościowe projekty (jak np Cardano - o nim trochę wiem bo się interesuje) stają się pomału niezależne od grubasa. Bitcoin jest protoplastą kryptowalut ale to nie oznacza, że zawsze będzie na piedestale, przyjdzie taki dzień, że któraś kryptowaluta go przegoni.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, Bitcoin leci w dół nie zatrzymując się na żadnym poziomie wsparcia na dłużej. Elon Musk miał duży wkład w hossę, a teraz miesza Bitcoina z błotem za którym leci reszta altcoinów, jak ludziom zaczną puszczać stop-lossy to będzie krwawo. Natomiast ja pomału akumuluje ETH bo czekałem od długiego czasu na taki dołek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.