Skocz do zawartości

Kryptowaluty


smk111

Rekomendowane odpowiedzi

Nic się nie dzieje, nic nowego pod Słońcem, patrze na wykres jak na kolejny odcinek Dynastii...

 

Możliwie, że zejdzie BTC zjedzie do 39-40k maksymalnie, ale może się też już wybić w górę. TA się zgadza na jednodniowym i tygodniowym wykresie.

 

Jest dobrze wszystkie wskaźniki się wyzerowują, co oznacza mocne wzrosty. 

 

Na spokojnie.🏌️‍♂️

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja skorzystałem i całość z safemoona (+30% ledwo ale zawsze) przerzuciłem w Cardano jak był dip do 2$ :D
Natychmiastowy wzrost 10%

W tym momencie bardzo bardzo się cieszę że Hoskinson nie daje się wkręcać w żadne medialne kurwishowstwo.

ADA jest ponad tym wszystkim 😎

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, UncleSam napisał:

Ja skorzystałem i całość z safemoona (+30% ledwo ale zawsze) przerzuciłem w Cardano jak był dip do 2$ :D
Natychmiastowy wzrost 10%

Zdrada! 😂 Ja nakupiłem w piątek Chainlinka i trochę Dot, aktualnie 95% kapitału inwestycyjnego już ulokowane w 5 coinach. Chainlink, Dot, Sol, Safemoon i wisienka spekulacyjna Bonfire. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Info z whale alert sprzed 5 minut.

"1 000 000 000$ minted at Tether Treasury"

 

I kolejne 500mln usdt wjechało na Binance.

 

Czyżby to portfel tego ch#ja Muska?

 

Liczę, że każdy poszedł na zakupy i załadowany pod korek na korekcie👍

Edytowane przez Massamba_
Chce dodać zdanie
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Massamba_ napisał:

Info z whale alert sprzed 5 minut.

"1 000 000 000$ minted at Tether Treasury"

 

I kolejne 500mln usdt wjechało na Binance.

 

Czyżby to portfel tego ch#ja Muska?

 

Liczę, że każdy poszedł na zakupy i załadowany pod korek na korekcie👍

Może gość specjalnie to zrobił żeby się obkupić jeszcze bardziej XD Znając jego to jak najbardziej możliwe. 

Za to mam bekę :D Charles Hoskinson przygotował dla Elona gotową instrukcję jak zrobić najlepszą krypto na świecie :D 
Ależ on ma poczucie humoru haha

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, KolegiKolega napisał:

Dla miłośników analizy technicznej: to, co BTC wyrysował między 28 lutego a dzisiaj nazywa się "formacją głowy i ramion"

Do tego kolejne szczyty i dołki są na niższych poziomach. Jeżeli rozpoczęła się kolejna bessa na krypto i BTC po raz n-ty, spadnie o ok. 90% (przez kilkanaście miesięcy), to sam wejdę na ten rynek. Za maks. 5-10 % portfela. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja "straciłem" już 20% tego co włożyłem, ale trzymam, jak stracę wszystko to trudno :)

 

To mój ulubiony

 

Generalnie krypto jak każdy inny rynek, inwestowanie to się opłaca jak masz powiedzmy 1-2mln i z tego 10-20% wkładasz w krypto. Wtedy gra ma sens. My gramy groszami i część z nas za dużo inwestuje w krypto stąd emocje. 

  • Zdziwiony 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Chicco napisał:

Generalnie krypto jak każdy inny rynek, inwestowanie to się opłaca jak masz powiedzmy 1-2mln i z tego 10-20% wkładasz w krypto.

 

Głupotki piszesz. Możesz trafić coina x100 lub x1000 w krypto to MAŁO!?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.