Skocz do zawartości

Kryptowaluty


smk111

Rekomendowane odpowiedzi

Wyprzedałem większość krypto, zostawiłem jakieś moonbagi. Ostatecznie wyciagnelem 2x z tego co wrzuciłem

Moim zdaniem to koniec hossy, życzę powodzenia, że bedą silne wzrosty, choć chciałbym nie ukrywam...po takich szarpnięciach zeby rynek sie odbudował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Dellinger napisał:

To jest koniec krypto na lata. Będzie o tym w historii finansów. Kasa wroci na giełdy. 

 

Gieldy krypto mogą upaść. Ja bym wypłacał pieniądze 

Chłopie weź ty wypierdalaj. Nic tylko straszysz ludzi i chuja wiesz. Twoje podejście idealnie odwzorowuje zachowanie całej reszty na rynku. Zero racjonalności, same emocje.

  • Like 3
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minutes ago, UncleSam said:

Chłopie weź ty wypierdalaj. Nic tylko straszysz ludzi i chuja wiesz. Twoje podejście idealnie odwzorowuje zachowanie całej reszty na rynku. Zero racjonalności, same emocje.

Problem polega na tym że takiego crashu jeszcze nie było. Teraz rządy mają argument żeby ograniczyć crypto. To samo zrobią brokerzy. Sentiment is gone. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Dellinger napisał:

Problem polega na tym że takiego crashu jeszcze nie było.

W tej hossie nie, ale ogólnie tak. Obsrane gacie to mają ludzie co nie obserwowali krypto od lat xD

 

Teraz mamy panikę, kupowałbym krypto ale starczy. Będzie pewnie ostania erekcja w wakacje i to będzie prawdziwy koniec

Edytowane przez Chicco
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej Pany spokojnie nikt nie ma racji, trzeba czekać aż kurz opadnie, fajnie się czyta wykresy do tyłu, ale może się okazać, że to akt paniki, a nie racjonalne wydarzenie. 

 

Mógł jakiś grubas spuścić swój worek a za chwile okarze się, że odkupi 2x tyle btc co sprzedał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Pyrkosz napisał:

Ja skeszowałem wcześniej, czekam na tąpnięcie do spodu już. Wtedy wg planów, btc i jeden przyszlosciowy coin 😎 Relax 😎

Serio nikt nie prześle tego dolara na trust wallet? Oddam x3 😂

Napisz mi na priv to ci wyślę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bitcoin plunges after China signals cryptocurrency crackdown

Cryptocurrency markets plummeted in chaotic trading on Wednesday as fears that Chinese regulators would intensify a crackdown on financial institutions using digital tokens alarmed traders.

Bitcoin tumbled $12,000, or almost 30 per cent, to just above $30,000. Other digital coins endured even heavier selling, with ethereum, one of the largest cryptocurrencies, losing about 40 per cent of its value.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Brat Jan napisał:

Przez tak duże wahania sporo ludzi zacznie odchodzić od crypto.

Brak napływu świeżej kasy nie da rady ciągnąć całego rynku w górę.

Może być znacznie trudniej trafić zarabiający walor.

 

Instytucje i banki nadal są przyczajone na krypto być może to jest właśnie ta okazja, aby większe pieniądze weszły na ten rynek...plebs się nie liczy w tej rozgrywce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.