Skocz do zawartości

Kryptowaluty


smk111

Rekomendowane odpowiedzi

Grubasy kupują krypto, spokojnie ludzie. Mamy dumpa, będzie jeszcze pump. Jeśli macie nadwyżkę kapitału to bym kupował, żałuję, że nie mogę kupić bo swój budżet na krypto już spaliłem..

 

Widzę też że co niektórzy popełnili klasyczny błąd inwestora -> zainwestowali kasę którą boją się stracić. Ja swój portfel mogę spalić w ogniu :)

Edytowane przez Chicco
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili mam przed oczami taki obrazek:

Ogromny salon z pięknie rzeźbionymi elementami wystroju oraz drogimi meblami z drewna w tle kominek w którym żywo majaczy płomień. Stoi kilku dobrze ubranych panów, trzymając szklaneczki whyski odpalają sobie nawzajem cygara. W powietrzu już unosi się dym. Oni gratulują sobie kolejnych zakupów po świetnej cenie i śmieją się, że połowa kryptoświata wyprzedała się z obsranymi kurwa gaciami :D oczywiście licząc przy tym zyski z tego co sprzedali aby był dump :D

Edytowane przez masculum
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, masculum napisał:

Oni gratulują sobie kolejnych zakupów po świetnej cenie i śmieją się, że połowa kryptoświata wyprzedała się z obsranymi kurwa gaciami

Dokładnie tak teraz grają wieloryby. Wczoraj i dzisiaj wyjebali ludzi na gruby hajs. Kupuj jak krew się leje, stara zasada inwestowania.

 

Jak ktoś ma dobry porfel to spokojnie można poczekać nawet na kolejną hosse tylko ten głupi pit trzeba co roku wypełniać.

 

Wychodzę z krypto na poważnie jak rządy zaczną delegalizacje, to będzie niestety koniec.

Edytowane przez Chicco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się jakoś wpłacić na Binance, tak żeby nie zostawiać jakichś śladów? W sensie nie bezpośrednio z konta bankowego na Binance? I jednocześnie bez jakichś drakońskich prowizji? Ostanio wpłacałem w 2018 i już zapomniałem jak to się robiło, a może są też już jakieś nowe sposoby/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, la tormenta napisał:

Nie należe do panikantów, ale grubość tej korekty, wywołuje już u mnie lekki niepokój i tak się dokupiłem teraz, miejmy nadzieje że to faktycznie nie jest już koniec hossy.

Analizując wykres to można dojść do wniosku, że to jest koniec hossy. Tylko na logikę jaki miałby być powód?

 

- krypto nie jest nigdzie zdelegalizowane

- grubasy kupują krypto

- coraz więcej firm akceptuje krypto

- dalej mamy covida, nie ma końca epidemii

- drukarki fedu dalej pracują

 

Więc co się odjebało? Ano Elon, a teraz plotki z chinami. Ludzie są wystraszeni i spanikowali.

 

To może być koniec hossy, zawsze jest na to szansa, ale nie powinna być. Zobaczymy. Ja ufam sobie i ludziom których śledzę :)

 

Moim zdaniem to już ostatnia szansa by na krypto zarobić 100-200-300%, teraz kupując. Żałuję, że wszedłem na górce ale życie. Wyjdę z mniejszymi zyskami albo w ogóle :)

Edytowane przez Chicco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra akcja, giełdy siadły, tzn. binance na futures siadł przez jakiś czas.

Ten kto wcześniej przelał USDT i ustawił zlecenia to zakupy zrobił..

Nie, żebym coś sugerował ale na wielu stronach typu whale alert były alerty, gdzie ktoś transferował hajsik na giełdy.

Reszta tłumu małpując innych pobratymców panikowała i zrzucała w trwodze krypto :)

Zabawne i uczące.

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.